Nowości na rynku

Obudź zmysły na wiosnę: odprężająca kąpiel w zgodzie z naturą

Z niecierpliwością czekamy już na pierwsze wiosenne kwiaty oraz ciepłe, słoneczne promienie. Niestety, wczesną wiosną często jest zimno, ponuro i deszczowo. Idealnym domowym sposobem na poprawę nastroju jest w takiej sytuacji ciepła, odprężająca kąpiel.
Obudź zmysły na wiosnę: odprężająca kąpiel w zgodzie z naturą
REKLAMA

Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw. Naturalna kolorystyka produktów Kaldewei doskonale sprawdza się w łazienkowych wnętrzach. Wysoka jakość używanych do produkcji surowców jest konsekwencją kultywowanej przez firmę Kaldewei idei zrównoważonego rozwoju oraz jej proekologicznej polityki. Warto podkreślić, że wszystkie wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei są produkowane w 100 % z surowców pochodzenia naturalnego.

Pod koniec roku często wyznaczamy sobie nowe cele, snujemy plany, postanawiamy zrealizować jakiś ważny projekt. Panująca od pewnego czasu wśród inwestorów, firm budowlanych i remontowych moda na ekologię powoduje, że naturalna kolorystyka zaczyna pojawiać się również w takich pomieszczeniach jak łazienka, czy pokój kąpielowy.

Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw takich jak np. ciepły brąz Woodberry, czarny Lava, kremowy Seashell, które harmonijnie wpisują się w architekturę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej lub w połączeniu z innymi elementami wyposażenia tworzą interesujący wizualny akcent. Jasne, naturalne odcienie optycznie powiększają pomieszczenie.

Ciemne, intensywne kolory dodają ciepła i elegancji. Jedną z ważnych zalet kolekcji Coordinated Colours jest możliwość łączenia produktów z innymi naturalnymi materiałami takimi jak kamień czy drewno. Taka swoboda aranżacji zapewnia płynne przejście pomiędzy mokrą strefą prysznica a pozostałą częścią pomieszczenia.

Produkty ekologiczne coraz bardziej pożądane

Od pewnego czasu w architekturze panuje zapotrzebowanie na ekologię i zrównoważony rozwój. Aby zaspokoić coraz wyższe oczekiwania i podnieść jakość życia coraz więcej klientów wybiera produkty wysokiej jakości. Zaletą markowych produktów jest ich długi okres użytkowania, który powoduje, że inwestowanie w wysoką jakość jest rozwiązaniem bezpiecznym i opłacalnym. Kaldewei do produkcji stali emaliowanej wykorzystuje wyłącznie surowce naturalnego pochodzenia. Dlatego po zakończeniu okresu eksploatacji produkty mogą zostać poddane pełnemu procesowi recyklingu.

Firma Kaldewei, jest świadoma odpowiedzialności za ochronę zasobów naturalnych, dlatego opiera swoją strategię rozwoju na produkcji przyjaznych dla środowiska produktów, wykorzystując proekologiczne technologie. Od ponad 90 lat, kierując się ideą zrównoważonego rozwoju, Kaldewei inwestuje w rozwój i optymalizację procesów produkcyjnych.

Dzięki wdrożeniu i stosowaniu przyjaznych dla środowiska metod produkcji, pakowania, utylizacji i transportu firma Kaldewei jako pierwszy niemiecki producent z branży sanitarnej otrzymała certyfikat ISO 14025 wydany przez Instytut ds. Budownictwa i Ochrony środowiska (Institut Bauen und Umwelt e.V).

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Obudź zmysły na wiosnę: odprężająca kąpiel w zgodzie z naturą "? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.