Nowości na rynku

Samsung zaskakuje – odkurzacz do zadań specjalnych Samsung Jet w promocji na social selling

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet to lekkie i poręczne urządzenie o mocy silnika do 550 W, stworzone do zadań specjalnych. Usprawnia codzienne porządki i zwiększa ich efektywność. Teraz, wykorzystując kod rabatowy, opublikowany w mediach społecznościowych wybranych influencerów, można kupić go 400 zł taniej na jet.samsung.pl.

Samsung zaskakuje – odkurzacz do zadań specjalnych Samsung Jet w promocji na social selling
materiał partnera
REKLAMA

Perfekcyjna czystość i wygoda

Samsung Jet™ jest lekki i poręczny, co w połączeniu z mocą silnika do 550 W i bogatą ofertą akcesoriów, czyni z niego nie lada pomocnika w domowych zmaganiach. Wyposażony jest w wytrzymałą baterię, która umożliwia odkurzanie bez potrzeby ładowania nawet do 60 minut*. Urządzenie posiada wolnostojącą stację ładującą, dzięki której odkurzacz jest zawsze pod ręka. Samsung Jet™ wyróżnia również wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999%** mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. W trosce o nasze zdrowie, zadbano także o komfortowe i higieniczne oczyszczanie odkurzacza. Jednakże możemy też skorzystać z dodatkowego akcesorium – nowatorskiej stacji czyszczącej****, która pozwoli nam na bezproblemowe i higieniczne opróżnienie pojemnika bez otwierania go. Wkładamy pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomiamy ją. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie oczyszczony. Hermetyczna konstrukcja powoduje, że jest to proces 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia w starszych modelach Samsung***, dzięki czemu nie musimy się obawiać o rozprzestrzeniania się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów.

Bądź na bieżąco, skorzystaj z promocji

Marka Samsung po raz drugi sięga po narzędzie jakim jest social selling. Tym razem w ofercie promocyjnej znalazł się Samsung Jet™. Wykorzystując kod rabatowy SAMSUNG JET, opublikowany w mediach społecznościowych wybranych influencerów, można zakupić bezprzewodowy odkurzacz 400 zł taniej na jet.samsung.pl.

Szczegółowe warunki promocji Samsung można znaleźć w regulaminie, dostępnym na stronie: jet.samsung.pl.  Promocja obowiązuje w dniach 17-31.01.2022 r. lub wcześniejszego do wyczerpania kodów.

Rabat można wykorzystać jedynie w sklepie Samsung na jet.samsung.pl.

* Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)
*** Emisja drobinek pyłu mierzona podczas opróżniania pojemnika, na podstawie stężenia pyłów PM10 (µg/m³), przy poziomie maksymalnym, w porównaniu do modelu Samsung VC7000. Na bazie testów UL. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.
*** Stacja sprzedawana jest osobno.

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

natalyniedz

Wszystko ładnie pięknie tylko trzeba z nim zasuwać po domu. Za to roomba może sprzątać sama nawet 1.5 godziny i automatycznie wraca do bazy się naładować.

REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Samsung zaskakuje – odkurzacz do zadań specjalnych Samsung Jet w promocji na social selling"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.