Nowości na rynku

Sposób na higieniczną czystość w domu - designerski odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet

Dbałość o porządek w domu, to nie tylko kwestia higieny, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia domowników. Podstawą jest dokładne odkurzanie. Samsung Bespoke Jet™ Pro extra to wyjątkowo wygodny multifunkcyjny odkurzacz pionowy ze stacją czyszczącą, który pomoże nam osiągnąć najwyższy poziom czystości Samsung, zajmie niewiele miejsca, a dodatkowo zachwyci swoim wyglądem.

Sposób na higieniczną czystość w domu - designerski odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet
materiał partnera
REKLAMA

Kurz stanowi problem estetyczny we wnętrzu, ale w dłuższej perspektywie może być także przyczyną przykrych dolegliwości zdrowotnych, takich jak alergie czy problemy z oddychaniem. Dlatego tak ważne jest regularne odkurzanie. Ponieważ odkurzacz, to urządzenie z którego korzystamy bardzo często, musi on być wygodny, a zarazem maksymalnie skuteczny. Samsung Bespoke Jet™ to bezprzewodowy i multifunkcyjny odkurzacz pionowy, który zagwarantuje nam najwyższy poziom czystości i higieny oferowany przez Samsung.

Po pierwsze higiena

Ocenie skuteczności odkurzacza podlega nie tylko jego moc ssąca i zastosowane filtry, ale także sposób, w jaki oczyszczamy pojemnik na zanieczyszczenia. Rozwiązaniem, które pomoże nam zapobiec wtórnemu zabrudzeniu sprzątanej przestrzeni, a także uchroni nas przed bezpośrednim kontaktem z kurzem i bakteriami, jest zintegrowana stacja czyszcząca All-in-One zastosowana w odkurzaczu Samsung Bespoke Jet™. Podczas gdy urządzenie jest zadokowane, za sprawą unikalnej technologii Air Pulse, stacja automatycznie opróżni pojemnik na kurz, jednocześnie nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz[1]. Specjalny worek na kurz zamontowany w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9%[2]. Wielowarstwowy system filtracji  zapewnia absolutną czystość, usuwając aż do 99,999% drobnego kurzu i alergenów[3]. Mamy więc pewność, że podczas odkurzania z Bespoke Jet™ wydobywa się tylko czyste powietrze. Co więcej, wszystkie elementy odkurzacza i filtry można myć, dzięki czemu także sam odkurzacz zachowa perfekcyjnie higieniczną czystość.

Po drugie wygoda

Skuteczność w usuwaniu kurzu, a co za tym idzie bakterii, zarazków i alergenów, to rzecz jasna najważniejsza cecha odkurzacza. To jednak za mało, abyśmy mogli nazwać go tym idealnym. Na szczęście lekka konstrukcja Samsung Jet Bot gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania, a także zmniejsza obciążenie nadgarstka, a teleskopowa rura zapobiega nadmiernemu schylaniu się. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej niż w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung[4]. Możemy cieszyć się łatwą kontrolą i płynnym ruchem Bespoke Jet™, który dotrze do każdego zakamarka mieszkania. Bateria pozwala na odkurzanie nawet do 60 minut bez ładowania[5], a dzięki jej wymiennej konstrukcji, możemy przedłużyć czas pracy odkurzacza aż do 120 minut, korzystając z drugiej baterii[6]. Jej wysoka jakość sprawia, że utrzymuje nawet 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie[7]. Cyfrowy wyświetlacz LCD, obsługujący aż 28 języków, w tym język polski, poinformuje nas nie tylko o pozostałym czasie pracy baterii i poziomie ssania, a także o ewentualnych problemach (np. zatkaniu czy potrzebie wymiany filtra) i zaproponuje możliwe rozwiązania. Skuteczne sprzątanie gwarantuje  nowy silnik HexaJet o mocy aż do 580W[8].

Po trzecie multifunkcyjność

Odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ Pro extra to najwyższy model spośród nowych Bespoke Jet™. Producent zadbał o to, aby urządzenie było naprawdę „Pro”. W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy bogaty zestaw akcesoriów, dzięki którym skutecznie wyczyścimy podłogi każdego rodzaju. Miękki wałek zastosowany w elektroszczotce Jet Dual zbiera duże cząsteczki kurzu z twardych podłóg. Nylonowe i gumowe włosie usprawnia czyszczenie dywanów, obracając się z prędkością aż 4000 obr/min[9], a głowica obrotowa 180° łatwo zmienia kierunek. Smukła i najlżejsza elektroszczotka Slim Action doskonale nadaje się do odkurzania wąskich przestrzeni pod meblami. O błysk podłóg zadba szczotka Spray Spinning Sweeper z dwoma obrotowymi nakładkami. Do wyboru mamy 2 opcje - mycie na mokro oraz suche polerowanie, które nada parkietom połysku. W zestawie z odkurzaczem otrzymamy również: mini elektroszczotkę Pet Tool (idealną do sprzątania sierści zwierzaków domowych), szczelinówkę (doskonałą do wąskich przestrzeni, na przykład między fotelami), szczotkę do kurzu (umożliwiającą odkurzenie biurka), elastyczną końcówkę (m.in. do wyczyszczenia żaluzji) oraz antybakteryjne mopy wielokrotnego użytku.

Samsung zatroszczył się również o kwestię przechowywania tak bogatej liczby akcesoriów do odkurzacza i wyposażył urządzenie w specjalne uchwyty, dzięki którym w łatwy sposób utrzymamy dodatki w porządku. Dodatkowo, stojak na akcesoria naładuje dwie baterie jednocześnie, żeby nic nie stanęło nam na przeszkodzie do nieprzerwanego sprzątania dużych powierzchni.

Model odkurzacza Samsung Bespoke Jet™ możemy dopasować do swoich potrzeb – zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i wyglądu - wybierając spośród 4 opcji dostępnych akcesoriów oraz trzech kolorów.

Więcej informacji o odkurzaczu Samsung Bespoke Jet znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/bespoke-jet/

[1] Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania. Dotyczy cząsteczek, których wielkość mieści się w zakresie 0,5–4,2 µm.

[2] Badania FITI, wg normy KS K 0693:2016 dla bakterii Gronkowca Złocistego, Pneumokoków, E-coli i pałeczki ropy błękitnej.

[3] Testy SLG wg normy IEC 62885-2, CL.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

[4] W porównaniu z Samsung VS8000. Waga korpusu: Jet One 1,44 kg vs. VS8000 1,89 kg

[5] Dotyczy użycia minimalnego poziomu mocy bez użycia akcesoriów z silnikiem.

[6] Dodatkowa bateria w zestawie dla Bespoke Jet™ Pro extra. Dla pozostałych modeli, należy ją dokupić oddzielnie.

[7] Utrzymuje do 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie, w oparciu o pojemność pakietu akumulatorów (2850mA/1800mA). 1 cykl oznacza całkowite zużycie baterii po pełnym naładowaniu (100% ~ 0%). Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania. Na podstawie testów wewnętrznych.

[8] Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

[9] W oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone w trybach Min., Mid. i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

materiał prasowy

"Ekologicznie": Kosmetyki eko na INTERIA.TV.

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Sposób na higieniczną czystość w domu - designerski odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.