Okiem eksperta

Okiem eksperta

Okres wakacyjny- czyli najbardziej intensywny czas remontów- dobiega ku końcowi. Ale są wśród nas i tacy, którzy w wakacje odpoczywają, a jesienią ruszają pełną parą, odkreślając kolejno, jeden za drugim punkty z osobistej "check listy". Jeśli zatem należysz do drugiej grupy leniuszków wakacyjnych, planujesz remont kuchni po 1 września i nadal nie wiesz od czego zacząć, dziś pozostając jeszcze chwilkę w tematyce kuchennej, podpowiem jak krok po kroku podołać temu wyzwaniu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie nowym cyklem porad eksperta. Odpowiedzi na zadane pytania dotyczące kuchni znajdziecie poniżej. Już teraz zachęcamy do zgłaszania swoich łazienek, które architekt Joanna Korpulska omówi we wrześniu.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Ten aspekt urządzania przestrzeni wewnątrz domu czy mieszkania od kilku lat pozostaje zawsze bardzo aktualny. Moi klienci opowiadali mi wielokrotnie o nieprzespanych nocach, których powodem była próba odpowiedzi na pytanie: „Czy kuchnię pozostawić otwartą, czy jednak wymknąć ją z przestrzeni dziennej?”

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Rozpoczynamy cykl porad dotyczących wnętrz i ich urządzania. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wybrane pytania odnośnie aranżacji kuchennych i odpowiedzi architekt Joanny Korpulskiej.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Wielu z was szuka na Deccorii praktycznych porad dotyczących wykończenia domu lub mieszkania. Szukacie inspiracji i konkretnych rozwiązań. W odpowiedzi na wasze oczekiwania rozpoczynamy cykl "Wasze galerie okiem eksperta".

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.