Okiem eksperta

Okiem eksperta

Od kiedy sama zostałam mamą, coraz częściej zaczęłam zwracać uwagę na to, jak wyglądają wnętrza dedykowane Małym Osobnikom. Przyznam, że wcześniej omijałam ten temat szerokim łukiem. Z biegiem czasu udało mi się zauważyć, że świadomość dekoratorska młodych, polskich rodziców jest naprawdę duża. Coraz częściej przeglądając zdjęcia czy to na forach, czy portalach takich jak Deccoria.pl zauważam, że nawet bez udziału i pomocy projektantów powstają piękne, ujmujące i czarujące pokoje dziecięce.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie cyklem porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia waszych wnętrz. Jednocześnie zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Dziękujemy za wasze zainteresowanie cyklem porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia waszych mieszkań. Jednocześnie zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie cyklem porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia Waszych mieszkań. Jednocześnie zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Szukasz fachowej porady dotyczącej remontu i aranżacji domu lub mieszkania? Interesują Cię konkretne i niedrogie rozwiązania? A może dotychczasowy wystrój wnętrz już Ci się znudził i masz ochotę coś zmienić, ale brakuje Ci pomysłu? Skorzystaj z porad naszego eskperta! Architekt - Joanna Korpulska odpowie na każde Twoje pytanie!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Okiem eksperta

Kawalerki lub dwupokojowe mieszkania do czterdziestu metrów kwadratowych stanowią obecnie na polskim rynku więcej niż połowę oferowanych lokali i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Funkcjonalne urządzenie takiej przestrzeni, w szczególności dla rodziny składającej się z więcej niż trzech osób stanowi jednak nie lada wyzwanie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie cyklem porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia Waszych mieszkań. Zachęcamy do zadawania kolejnych pytań w komentarzach pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie cyklem porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące łazienek. Już teraz zapraszamy do zgłaszania swoich galerii i opisywania problemów aranżacyjnych dowolnych pomieszczeń w komentarzach pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

W obliczu szerokiej oferty producentów płytek ceramicznych, ceramiki, armatury i pozostałych materiałów wykończeniowych można stwierdzić, że zaprojektowanie łazienki jest w dzisiejszych czasach prostsze niż było kiedykolwiek wcześniej. Czy aby na pewno?

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Biel - mimo, że nie przez wszystkich lubiana, nadal jest jednym z kolorów, który plasuje się na podium wśród współczesnych rozwiązań projektowych dotyczących doboru kolorystyki w aranżacji wnętrz. Świetnie łączy się zarówno z kolorami ciepłymi, jak i zimnymi, idealnie współgra z pozostałą gamą kolorystyczną, odbija światlo, zawsze stanowi dobre tło dla pozostałej części przestrzeni, kojarzy się ze świeżością, nadaje wnętrzu lekkości.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie nowym cyklem porad eksperta. Odpowiedzi na zadane pytania dotyczące kuchni znajdziecie poniżej. Już teraz zachęcamy do zgłaszania swoich łazienek, które architekt Joanna Korpulska omówi we wrześniu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Okiem eksperta

Rozpoczynamy cykl porad dotyczących wnętrz i ich urządzania. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wybrane pytania odnośnie aranżacji kuchennych i odpowiedzi architekt Joanny Korpulskiej.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Wielu z was szuka na Deccorii praktycznych porad dotyczących wykończenia domu lub mieszkania. Szukacie inspiracji i konkretnych rozwiązań. W odpowiedzi na wasze oczekiwania rozpoczynamy cykl "Wasze galerie okiem eksperta".

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.