Okiem eksperta

Okiem eksperta

Podłoga drewniana to ponadczasowe rozwiązanie, to klasa i elegancja we wnętrzu. Przed jej zakupem, warto prześledzić kilka ważnych aspektów, tak aby ostatecznie dokonać trafnego wyboru i móc cieszyć się piękną drewnianą podłogą przez długie lata. W przypadku parkietu drewnianego kolor tutaj nie będzie pełnił wyznacznika.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Detal łączenia posadzki ze ścianą bywa naprawdę istotnym elementem we wnętrzu, potrafi nadać mu charakter i postawić kropkę nad „i” przy wykończeniu. W pierwszym odczuciu, jeśli myślimy o łączeniu posadzki ze ścianą, pewnie wyobrażamy sobie, niezbyt piękną pospolitą listwę PCV, często oklejoną folią imitującą drewno. Nie może być nic bardziej nietrafionego niż zamontowanie oto takiej listwy na styku posadzki z prawdziwego drewna ze ścianą.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Urządzanie małej łazienki bywa wyzwaniem. Planowanie wymaga wielu kompromisów, ale przemyślany projekt może zaowocować stworzeniem przyjaznego i funkcjonalnego wnętrza.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Taras i balkon powinny być traktowane jako część mieszkania, która wyjątkowo dobrze się kojarzy. To strefa relaksu i wypoczynku i tak najlepiej ją zaprojektować.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

O kuchni zwykło się mówić, że jest sercem domu. Wokół niej toczy się życie mieszkańców. Warto dobrze ją urządzić, biorąc pod uwagę zarówno aspekty funkcjonalne, jak i estetyczne.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Drzwi bez wątpienia  były, są i będą. Ich historia sięga zarania dziejów. Naszą uwagę  przykuwają historyczne drzwi pałacowe - duże rzeźbione ciężkie wrota - z reguły dwuskrzydłowe. Po prostu zapierające dech!

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Wnętrze bez lustra właściwie nie istnieje. W ciągu dnia wielokrotnie chcemy sprawdzić, jak wyglądamy - czy to w przedpokoju wkładając płaszcz, czy w łazience podczas codziennej toalety. Lustro jest nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania, dlatego warto skupić  na nim większą uwagę.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Nie jest tajemnicą, że szkodliwe substancje w powietrzu dostają się do mieszkań i szkodzą zdrowiu domowników. Wprawdzie powietrze wewnątrz budynków jest mniej zanieczyszczone, niż na zewnątrz, ale – nie tylko w dużych aglomeracjach – warto pomyśleć o oczyszczaniu powietrza w mieszkaniu.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Wycena nieruchomości najczęściej jest wykonywana przed sprzedażą mieszkania lub domu. Istnieje kilka sposobów, które nam pozwolą na jej dokonanie. Możemy to zrobić samodzielnie lub skorzystać z profesjonalnych narzędzi. Druga opcja zwykle wymaga nakładu finansowego, ale w zamian oszczędza nasz cenny czas.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Granat to piękny i szlachetny kolor. Niestety często boimy się go używać we wnętrzach, bo pierwsze co przychodzi nam na myśl, kiedy go widzimy to: „o jej, jaki ciemny!”. Czy granat nadaje się tylko jako akcent do nadmorskich stylizacji? Co do niego pasuje?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.