Okiem eksperta

Okiem eksperta

Dzięki możliwościom, jakie dają nam: nieustający rozwój współczesnego świata, nowe technologie oraz powszechność sieci WWW coraz więcej osób pracuje zdalnie. Współczesny charakter pracy wielu osobom daje możliwość pozostania w domu i właśnie w nim wykonywania swoich obowiązków. Jeśli pracujesz na co dzień w domu, koniecznie odpowiednio zaplanuj swoje miejsce pracy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, o czym nie zapomnieć przy organizowaniu domowego gabinetu.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Marynistyczne klimaty przychodzą nam na myśl szczególnie latem. Pasiaste połączenie bieli i granatu z dodatkiem mocnego koloru, jak czerwień czy żółć, letnią porą możemy spotkać wszędzie — od modowych inspiracji, przez plażowe akcesoria, dekoracje ogrodu, dodatki do domu, aż po stylizację całych wnętrz. Jakby tu wnieść trochę letniego nadmorskiego klimatu do naszych domów? Kilka podpowiedzi poniżej.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Mówią "małe jest piękne". Jednak gdy chodzi o nasze własne cztery kąty przestrzeni nigdy nie za wiele. Możesz jednak powiększyć powierzchnie swojego mieszkania za pomocą gry kolorów i złudzeń optycznych. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Przedpokój, przedsionek, hol, wiatrołap… różnorako nazywamy przestrzeń zaraz po wejściu do domów i mieszkań. Jedno jest pewne — stanowi ona wizytówkę naszego domostwa. Zatem jak go zaaranżować, aby był i piękny i funkcjonalny? O czym warto pamiętać?

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Drzwi wewnętrzne to jedna z rzeczy, którą często wybieramy na samym końcu podczas projektowania. Ich kolor, wzór, materiał i strukturę należy dopasować do całości aranżacji, zwracając uwagę na ściany, podłogi, okna czy meble. Dobierając tak istotny element jak drzwi, musimy mieć zarysowaną wizję całości wnętrza. Na czym się zatem skupić w pierwszej kolejności? Jak dobrze połączyć designerskie drzwi z wymarzoną podłogą? Co wybrać pierwsze? Oto kilka wskazówek.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Zapewne nie raz w swoim życiu ulegliście ogólnie utartym stereotypom. Podobnie bywa przy urządzaniu wnętrz: łazienka musi być wykończona płytkami, w małym wnętrzu tylko jasne kolory, betonowa posadzka tylko w garażu, a jeśli sufit to na pewno malowany na biało. Nic bardziej mylnego! Współczesne trendy w projektowaniu wnętrz pozwalają nam na przełamywanie utartych schematów, a przy odrobinie wyobraźni stworzenie czegoś zupełnie innego. Nie bądźmy więc tendencyjni i spróbujmy w odmienny sposób zaaranżować sufit w naszych wnętrzach. Jak to zrobić? Poniżej kilka ciekawych pomysłów.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Wydawać by się mogło, że niby prosta sprawa i jeden wyjazd do sklepu z materiałami budowlanymi wystarczy. Jednak przy bogatej ofercie rynkowej mamy wiele możliwości stworzenia ciekawej i funkcjonalnej posadzki na tarasie czy balkonie. Poniżej zapoznamy się z kilkoma sprawdzonymi rozwiązaniami. Jakie mamy możliwości i na co zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru?

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Na wiosnę cała przyroda przechodzi przemianę: zazieleniają się trawniki, rozkwitają pąki kwiatów i drzew, my sami zrzucamy ciężką zimową garderobę czy zmieniamy kolor włosów. Dlaczego nie zafundować tego samego naszym wnętrzom? W końcu to w nich spędzamy najwięcej czasu. Nawet najdrobniejsza zmiana, w otaczającej nas przestrzeni, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia Waszych domów i mieszkań. Już dziś zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 
Okiem eksperta

Kuchnia to serce każdego domu, które nieustannie tętni życiem. Jej styl najczęściej określają meble, jednak to niejedyny sposób na nadanie jej swoistego charakteru. Aby nadać styl i określić estetykę kuchni postaw na ciekawą aranżację ścian. Oto kilka podpowiedzi, jak wykończyć te powierzchnie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.