Osobowości

Osobowości

Dwoje architektów, których wspólnym mianownikiem są detal i jakość. Agnieszka Kuratczyk i Szymon Tarnowski to duet, tworzący na co dzień markę Tarnowski Division. O inspiracjach, warsztacie twórczym i projekcie pokazowego apartamentu na osiedlu Awangarda opowiedzieli w swoim „Atelier 1925”, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Ktoś mógłby zapytać, po co sadzić swoje warzywa i owoce, a nie po prostu je kupić w sklepie? Piotr Kucharski przekonuje, że to wielka przyjemność, relaks, zabawa dla dzieci, a przede wszystkim wielki pożytek dla zdrowia! Rozmawiamy z Piotrem Kucharskim, autorem książki "Miejski Ogrodnik".

Czytaj artykuł 
Osobowości

Dom to miejsce, w którym mieszkamy, lecz także i stan – to, kim jesteśmy, jak się czujemy, jakich emocji doświadczamy. Połączenie tych dwóch wartości jest doskonale widoczne na profilu naszej Użytkowniczki AlicjiA, która za pośrednictwem zdjęć pokazuje nam swoje wnętrze. Zainspirowani, postanowiliśmy przeprowadzić z nią wywiad. Zapraszamy do czytania!  

Czytaj artykuł 
Osobowości

Styl vintage w mieszkaniu to nie tylko aranżacja z wykorzystaniem starych przedmiotów o wyszukanym wzornictwie. To przede wszystkim odzwierciedlenie wartości, jakimi kierują się domownicy: wysoka jakość, piękno, szacunek dla historii. W mieszkaniu Ani i Michała świadczą o tym meble, które ozdabiają pomieszczenia i spełniają różne funkcje. Dały ponadto możliwość zrealizowania pasji, jaką jest ich samodzielna renowacja i konserwacja.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Mądre powiedzenie głosi: gdy się rzekło „A”, trzeba rzec „B”. Owszem, ale w odpowiednim momencie! Na razie zostajemy przy pierwszej literze alfabetu i zapraszamy na absorbujący, ambitny i atrakcyjny pod względem treści wywiad z naszą aktywną Użytkowniczką o nicku AKERA.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Dzisiaj rozpoczynamy cykl, w którym będziemy prezentować wywiady z naszymi drogimi użytkownikami. Teraz zdałam sobie sprawę, że rozpoczynamy zgodnie z porządkiem alfabetu, bo… pierwszą naszą rozmówczynią jest-Agatarn.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Dariusz Głogowski, użytkownikom Deccorii znany bliżej jako DobryChlopak85 na początku tego roku zdecydował się przekwalifikować i zaczął robić meble. Jego projekty ujmują nieszablonowym podejściem do materiału i pomysłowością. Niecodzienne połączenie drewna i jego odcieni oraz oryginalne konstrukcje to jego znak rozpoznawczy. Postanowiłam zapytać go, jak zaczęła się jego przygoda z tworzeniem.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Tworzenie to moja wielka pasja od dziecka. Od kiedy pamiętam, zawsze szyłam ubranka dla lalek, zabawki i torebki. Szycie tak mnie fascynowało, że postanowiłam doskonalić się w tym kierunku i poznać wszystkie tajniki tej sztuki, dlatego też jestem absolwentką technikum odzieżowego. Jednak nigdy nie chciałam pracować w tym zawodzie - chciałam szyć dla przyjemności.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Zlotowe warsztaty z recyklingu poprowadzi Kasia Dorota i Agata Kramarz z projektu POLtwor. Pokażą, jak własnoręcznie zrobić kalejdoskop. Chyba każdy z Was pamięta tę zabawkę z dzieciństwa, która dziś przeżywa swoją drugą młodość. Niezależnie od wieku z przyjemnością wraca się do kolorowych, mieniących się obrazów, które nigdy się nie powtarzają.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Zlot już za 17 dni, tymczasem przedstawiamy Wam pierwszą ekspertkę, która poprowadzi warsztaty z postarzania mebli oraz tworzenia figury wiszącej Powertex. Magdalenę Kornijenko-Rybak na co dzień można znaleźć na krakowskim Kazimierzu. W pracowni przy ulicy Miodowej 41 prowadzi kursy i szkolenia. A oto, co opowiedziała nam o sobie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.