Osobowości

Osobowości

Styl vintage w mieszkaniu to nie tylko aranżacja z wykorzystaniem starych przedmiotów o wyszukanym wzornictwie. To przede wszystkim odzwierciedlenie wartości, jakimi kierują się domownicy: wysoka jakość, piękno, szacunek dla historii. W mieszkaniu Ani i Michała świadczą o tym meble, które ozdabiają pomieszczenia i spełniają różne funkcje. Dały ponadto możliwość zrealizowania pasji, jaką jest ich samodzielna renowacja i konserwacja.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Mądre powiedzenie głosi: gdy się rzekło „A”, trzeba rzec „B”. Owszem, ale w odpowiednim momencie! Na razie zostajemy przy pierwszej literze alfabetu i zapraszamy na absorbujący, ambitny i atrakcyjny pod względem treści wywiad z naszą aktywną Użytkowniczką o nicku AKERA.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Dzisiaj rozpoczynamy cykl, w którym będziemy prezentować wywiady z naszymi drogimi użytkownikami. Teraz zdałam sobie sprawę, że rozpoczynamy zgodnie z porządkiem alfabetu, bo… pierwszą naszą rozmówczynią jest-Agatarn.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Dariusz Głogowski, użytkownikom Deccorii znany bliżej jako DobryChlopak85 na początku tego roku zdecydował się przekwalifikować i zaczął robić meble. Jego projekty ujmują nieszablonowym podejściem do materiału i pomysłowością. Niecodzienne połączenie drewna i jego odcieni oraz oryginalne konstrukcje to jego znak rozpoznawczy. Postanowiłam zapytać go, jak zaczęła się jego przygoda z tworzeniem.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Tworzenie to moja wielka pasja od dziecka. Od kiedy pamiętam, zawsze szyłam ubranka dla lalek, zabawki i torebki. Szycie tak mnie fascynowało, że postanowiłam doskonalić się w tym kierunku i poznać wszystkie tajniki tej sztuki, dlatego też jestem absolwentką technikum odzieżowego. Jednak nigdy nie chciałam pracować w tym zawodzie - chciałam szyć dla przyjemności.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Zlotowe warsztaty z recyklingu poprowadzi Kasia Dorota i Agata Kramarz z projektu POLtwor. Pokażą, jak własnoręcznie zrobić kalejdoskop. Chyba każdy z Was pamięta tę zabawkę z dzieciństwa, która dziś przeżywa swoją drugą młodość. Niezależnie od wieku z przyjemnością wraca się do kolorowych, mieniących się obrazów, które nigdy się nie powtarzają.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Zlot już za 17 dni, tymczasem przedstawiamy Wam pierwszą ekspertkę, która poprowadzi warsztaty z postarzania mebli oraz tworzenia figury wiszącej Powertex. Magdalenę Kornijenko-Rybak na co dzień można znaleźć na krakowskim Kazimierzu. W pracowni przy ulicy Miodowej 41 prowadzi kursy i szkolenia. A oto, co opowiedziała nam o sobie.

Czytaj artykuł 
Osobowości

Zapach wiosny, ranny śpiew ptaków, słoneczne dni, zapach ściętej trawy, stroopwafels, bita śmietana, praca w ogrodzie, banany, książki, jazda na rowerze... to nie wszystko, każdego dnia odkrywam, że jest tyle rzeczy dających radość... kiedyś zrobię z tego obraz :)

Czytaj artykuł 
Osobowości

Większość z nas pragnie mieć dom. Jedni się z tym rodzą inni takie marzenie nabywają. Ja nabyłam je niespodzianie. Dla mnie, wolnego ptaka, który tułał się autostopem po różnych krajach i nocował pod gwiazdami pragnienie posiadania domu, własnego gniazdka było dość absurdalne. Ale to może w tym absurdzie rodzą się marzenia najsliniejsze, dla których otwieramy serca i myśli a co najważniejsze zabieramy się za ich spełnianie. Długa i kręta czekała mnie droga zanim otworzyłam drzwi własnej chałupy.

Czytaj artykuł 
Osobowości

"Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt, bo tego nie wiesz nawet sama Ty, w tańczących wokół szarych lustrach dni, rozbłyska Twój złoty śmiech...". Najtrudniej jest napisać coś o sobie samej, pomimo, że znamy się najlepiej ze wszystkich istot jakie nas otaczają, a jednak trudno w kilku słowach opisać jakimi ludźmi jesteśmy, a może do końca sami tego nie wiemy?.. :)

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.