Polecane książki

Polecane książki

Po latach uprawiania warzyw w centrum Krakowa i wyjaśniania w internetach, że ogródek warzywny to lek na (niemal) całe zło, przenosimy te idee na papier. Oto książka dla osób, którym marzy się pomidor pachnący wakacjami u Babci i dla tych, którzy już mają dosyć betonowania polskich miast.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Już 13 października nakładem wydawnictwa Znak Jednymsłowem ukaże się książka "Kot kontra pies", którą stworzyli autorzy fantastycznych "Wielkich ogarniaczy" i bestsellerowego "Typowego kota"!

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Co siać już w lutym, a co włożyć do ziemi dopiero w kwietniu? Jak zadbać o ogród jesienią i jak przygotować grządki po zimie? No i najważniejsze – co z tymi wszystkimi plonami zrobić?

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Ta książka zauroczy wszystkich pasjonatów krawiectwa!

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Jak żyło się w czasach, gdy w sklepach brakowało wszystkiego, a do kawalerek wprowadzały się całe rodziny? Gdy kupowało się na raty komplety mebli, którymi można by obdzielić kilka mieszkań? I gdy co drugie mieszkanie wyglądało identycznie i można było się pomylić, czy jest się u siebie, czy w gościach?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Polecane książki

Czy chcesz, aby każdego dnia budził Cię śpiew ptaków, a kolejne godziny upływały pod znakiem podziwiania harców skrzydlatych gości? Z pomocą tej książki zamienisz swój ogród w prawdziwy ptasi raj!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Polecane książki

Zielone opowieści autorki bestsellerowych Sekretów roślin. Historia, botanika, językoznawstwo, entomologia, kultura, zoologia i religie odsłaniają tajemnice naszych ogrodów.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Kal został stworzony przez Staszka Czarnockiego -  warszawskiego projektanta, w pracowni na Powiślu przy Smulikowskiego. Pierwszy wydruk zrobił 4 lata temu dla rodziny i znajomych, którzy szukali prostego kalendarza ściennego. Dostali pod choinkę Kala.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Design przełomu dekad lat 50. i 60. XX wieku reklamowano często jako „new look”. Ten wpadający w ucho zwrot stał się hasłem wywoławczym debiutanckiej kolekcji Christiana Diora, do Polski zaś nowe trendy dotarły na krótko przed polityczną „odwilżą” 1956 roku. Niezwykłą rolę w propagowaniu „nowoczesności” i pojęcia „dobrego wzoru” odegrał założony przez Wandę Telakowską Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Psie Sucharki to małe komiksy o psach, ich ludziach i wszystkich ich wspólnych problemach i sprawach. Profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 300 000 osób! Pierwsza książki Marii Apoleiki - oprócz kultowych rysunków - zawiera nowe ilustracje i specjalnie napisane teksty. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich psiolubów! 

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Może to być zaskakujące, ale – mimo wielu różnic – pod względem genetycznym jesteśmy w 95 procentach tacy sami jak goryl. A w 90 procentach tacy sami jak kot. Nawet banan, choć brzmi to nieprawdopodobnie, ma 60 procent takich samych genów jak my.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Polecane książki

Kochamy je, rozpieszczamy, trenujemy, karmimy, ale czy ich SŁUCHAMY? Pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka, lecz nie zawsze zostaje przez niego odpowiednio zrozumiany. Jeśli planujesz adopcję czworonożnego pupila albo jesteś już jego opiekunem i chcesz zbudować z nim dobrą długotrwałą relację, sięgnij po książkę Wydawnictwa Buchmann „Słuchając psa”. Jej autorami są certyfikowani psi behawioryści: Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Jaki mebel najlepiej wziąć na warsztat? Które narzędzia są absolutnie niezbędne? W jaki sposób zabrać się do renowacji, aby nie stracić wiary i zapału już na początku pracy? Dzięki tej książce przejdziecie przyspieszony kurs renowacji i tapicerki mebli, poznając podstawowe kroki postępowania i niezbędne wskazówki. Inspiracją niech będzie dla was kilkanaście historii mebli – przed renowacją, w jej trakcie i po niej.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Kwiaty są dziedzictwem, które powinniśmy chronić. Zachwycamy się ich pięknem, wdychamy ich upajające zapachy, podziwiamy w naturze i na obrazach mistrzów, obdarzamy symboliką. Uprawa i pielęgnacja roślin kwitnących stanowi rodzaj psychofizycznej terapii: zmusza do aktywności, ale też wycisza, nie mówiąc już o walorach estetycznych czy kulinarnych, których dostarcza.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.