Polecane książki

Polecane książki

Być może pszczelarstwo to coś dla ciebie. Będziesz oczywiście potrzebować słonecznego miejsca do wystawienia uli, musisz też mieć możliwość regularnego ich doglądania w ciepłym okresie roku oraz czasami zimą. Przygotuj się na to, że będzie to wymagało trochę pracy i podnoszenia ciężkich przedmiotów, ale w zamian czeka cię cenna nagroda: możliwość chronienia być może najważniejszych na świecie owadów, które zapewnią ci fantastyczny ogród, a do tego własny miód.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Z przyjemnością przedstawiamy pierwszą, polską książkę Do It Yourself przygotowaną przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube'a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych Tajników Makijażu.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Ewa Kozioł pokazuje, że Twój dom może być czysty, zadbany i bezpieczny bez chemicznych środków czyszczących. Podkreśla, że by wyglądać młodo i zdrowo, Twoje ciało nie potrzebuje nasyconych konserwantami drogich kosmetyków. Na zwykłe dolegliwości zdrowotne Twojej rodziny poleca bezpieczne naturalne leki, które z łatwością przygotujesz sama w domowym zaciszu.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Homeopatia. Zdrowie i natura to starannie opracowane kompendium wiedzy o bezpiecznych i skutecznych lekach. W książce znajdziesz podstawowe zasady homeopatii, wyjaśnienie czemu służy i na czym polega jej działanie. Dużym ułatwieniem są  opisy leków homeopatycznych dostępnych na polskim rynku. Praktyczne tabele ułatwią znalezienie właściwego leku na konkretną dolegliwość.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Dzięki inspirującym pomysłom przedstawionym w książce dekorowanie świątecznego stołu okaże się wyjątkowo łatwe.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Dwanaście miesięcy i wiele domowych zadań – już dziś zaplanuj swój perfekcyjny rok!

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Powojniki to krzewy lub byliny posiadające niezwykle piękne kwiaty, które mogą występować w wielu kolorach, m.in. białym, żółtym, różowym, czerwonym, niebieskim.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Nic nie jest bardziej miłe dla oka niż dobrze przycięta zielona trawa – napisał Francis Bacon. Książka ta jest opowieścią o trawach; tych najważniejszych – karmicielkach (czyli zbożach) – i najpiękniejszych, romantycznych trawach ozdobnych.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Nic tak nie łączy rodziny, jak wspólne przygotowania do świąt. Zrobienie wielkanocnych pisanek to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Torebki, broszki, dodatki do ubrań, korale, narzuty, zabawki i czapeczki – to wszystko możesz wyczarować z filcu. Dzięki tej książce nauczysz się, jak - wykorzystując specjalną igłę – przygotować materiał do pracy. Dowiesz się, w jaki sposób samodzielnie wykonać ozdoby z już gotowego filcu. Odkryjesz wszystkie sekrety tego miękkiego, plastycznego i dekoracyjnego materiału.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.