Polecane książki

Polecane książki

Na ile sposobów można urządzić ogród? Może na 1000? Obiektyw Stafforda Cliffa, autora tego albumu, przekonuje nas, że owszem jest to nie tylko możliwe, ale przede wszystkim może być inspirujące.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Kolejna książka z serii 1001 pomysłów… nie zawodzi. Tym razem wydawnictwo Arkady postanowiło wydać pozycję koncentrującą się na łazienkach. I dobrze, ponieważ w łazience spędzamy bardzo dużo czasu – to nie tylko miejsce, gdzie dokonujemy ablucji, ale też miejsce relaksu, któremu przy projektowaniu powinno się poświęcić dużo uwagi.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Nic tak nie cieszy oka jak fragment zielonego ogródka – może on być większy lub mniejszy, ale niech będzie prawdziwy. Zawsze lepiej zrelaksować się na łonie natury, choćby nie wiadomo jak małym, niż przed ekranem telewizora.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Kominki, kominki, kominki autorstwa Mirandy Innes to prawdziwa księga kominkowej wiedzy. Autorce, która za pośrednictwem warszawskiego wydawnictwa Arkady, podzieliła się swym dziełem z polskim czytelnikiem udało się połączyć najlepsze cechy kompendium oraz albumu ze zdjęciami. Efekt? Oczywiście Kominki!

Czytaj artykuł 
Polecane książki

W 1972 roku zespół 2 plus 1 śpiewał: chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką. Słowa te nie straciły na aktualności. Wszyscy bowiem wiemy, że kolor jest arcyważny w życiu. Każda barwa ma swoje znaczenie i przeznaczenie. Adrienne Chinn w swojej książce pokazuje jak swobodnie poruszać się po świecie kolorów.

Czytaj artykuł 
Polecane książki

Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko to co chcę – jako dzieci taką piosenkę śpiewaliśmy w przedszkolu. Mimo że te czasy już dawno minęły, to jednak nie minęła chęć upiększania i kolorowania świata. Ta ochota nasila się przede wszystkim podczas jesiennej aury, kiedy świat za oknem jest szary, bury i aż prosi się o zmianę. Ale skoro świat pomalować może być ciężko, to czemu nie zacząć od własnego domu? Z pomocą przychodzi nam Anne Justin, która radzi jak dobrać kolor farby i sprawić, żeby nasze mieszkanie nabrało zupełnie nowego wyrazu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.