Polecane książki

Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Ważne, byś czuła się w nim szczęśliwa

Prasowanie, sprzątanie, pranie… Przekonaj się, że mogą przestać być dla ciebie utrapieniem, a ty w swoim domu będziesz szczęśliwą i zrelaksowaną kobietą. Sztuki pięknego życia na co dzień nauczysz się od autorki bestsellerowych Lekcji madame Chic.
Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Ważne, byś czuła się w nim szczęśliwa
REKLAMA
Kiedy przyjechała do Paryża, Jennifer była zwykłą dziewczyną z Kalifornii, nie mającą pojęcia, czym jest styl i elegancja. Tego wszystkiego oraz sztuki życia à la française nauczyła ją dopiero madame Chic.
Minęły lata, Jennifer wróciła do USA, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Wychowując dwie córeczki i prowadząc dom, wpadła w monotonię prania, prasowania, zmywania i sprzątania. Wtedy zaczęła przypominać sobie paryskie mieszkanie swojej mentorki, w którym stół na śniadanie pięknie nakrywano już poprzedniego wieczoru, a muzyka tworzyła subtelne tło rodzinnych spotkań i rytuałów. Takiego życia zapragnęła Jennifer i w ślad za tym postanowiła wypełniać swoje codzienne obowiązki jak madame Chic – uważnie i cierpliwie. Okazało się, że codzienna rutyna może stać się źródłem przyjemności.

  
 
Ten napisany z ujmującym wdziękiem oraz poczuciem humoru poradnik pełen jest pomysłów, przepisów i wskazówek, które pomogą wam zmienić irytujący dzień w miłe przeżycie. Przewodnik dla kobiet, które marzą o tym, by pójść w ślady Audrey Tatou...

 
 
Tak wygląda szczęśliwa i zrelaksowana Jennifer – pisarka, blogerka, felietonistka,mama dwóch ślicznych dziewczynek, pani domu.

To bardzo osobista książka, pełna anegdot i lifestylowych wskazówek... Szczerość autorki i żywy ton narracji znalazły entuzjastyczne przyjęcie ze strony  kobiet, które marzą o tym, by żyć jak Francuzki ale nie mogą pozwolić sobie na rok życia w Paryżu.
„The New York Times”

Jeśli jesteś gotowa, by odkryć i docenić uroki codziennego życia, poradnik Jennifer będzie idealnym prezentem dla ciebie.
Barnes & Noble

Jennifer L. Scott – autorka dwóch poradników, które stały sie międzynarodowymi bestsellerami: Lekcje madame Chic oraz Madame Chic w domu oraz popularnego bloga The Daily Connoisseur. Jej felietony pojawiają się na stronach Huffington Post Style. Współpracuje także z CNN, BBC, CBS News, The New York Times, Vanity Fair, USA Today oraz Newsweekiem. Mieszka w Santa Monica w Kalifornii.
 
Jennifer L. Scott
W domu madame Chic.
Jak przytulnie urządzić mieszkanie i celebrować codzienność
przeł. Anna Sak

Wydawnictwo Literackie
premiera: 16 marca 2015 r.
 
Materiały prasowe
 
Książka  do wygrania w konkursie Deccoria.pl 

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Ważne, byś czuła się w nim szczęśliwa"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.