Polecane książki

"Ptasi raj" - Anne Havåg Holter-Hovind

Czy chcesz, aby każdego dnia budził Cię śpiew ptaków, a kolejne godziny upływały pod znakiem podziwiania harców skrzydlatych gości? Z pomocą tej książki zamienisz swój ogród w prawdziwy ptasi raj!

REKLAMA

Anne Havåg Holter-Hovind to jedna z najpopularniejszych szwedzkich blogerek zajmujących się tematyką ogrodową, autorka poczytnego bloga Moseplassen (norw. Mechowisko). Za pośrednictwem swojej strony internetowej dzieli się z czytelnikami praktycznymi poradami oraz najciekawszymi pomysłami na przyciągnięcie i utrzymanie w swoim ogrodzie barwnych i rozśpiewanych ptasich gości.

Swoje spostrzeżenia zawarła w książce „Ptasi raj”, która zawiera mnóstwo inspirujących pomysłów oraz praktycznych informacji na każdą porę roku. Dzięki tej publikacji zapoznasz się z metodami przygotowania i wykonywania prostych konstrukcji: od wiosennych budek lęgowych dla ptactwa aż po zimowe kule tłuszczowe. Dowiesz się też, jak za pomocą niewielkich nakładów wykonać karmniki, które ze względu na pomysłowość wykonania mogą stać się ozdobą każdego ogrodu lub otoczenia domu.

Nasiona słonecznika, proso a może siekane migdały? Z pomocą książki ”Ptasi raj” dowiesz się, jaki pokarm jest odpowiedni dla skrzydlatych gości, a także, w jaki sposób dokarmiać dziko żyjące ptaki, aby stały się codziennymi bywalcami w okolicy Twojego domostwa. Szpak, kos, raniuszek? A może jemiołuszka lub szczygieł?

Znajdziesz tu także przejrzysty leksykon najpopularniejszych gatunków dziko żyjących ptaków. Barwne fotografie oraz proste, konkretne opisy sprawią, że od tej pory bez trudu rozpoznasz każdego z upierzonych gości. Ten kolorowy, bogato ilustrowany przewodnik zawiera mnóstwo inspirujących porad dotyczących przyciągnięcia i utrzymania w swoim ogrodzie rozśpiewanych, skrzydlatych przybyszów. To doskonały prezent dla każdego początkującego ornitologa, pasjonata ogrodów oraz miłośnika dziko żyjących ptaków.

Anne Havåg Holter-Hovind - Od dziecka interesowała się architekturą krajobrazu i uprawą kwiatów, a jej hobby stało się jej zawodem. Wyznaje zasadę, że ogród to nie tylko miejsce odpoczynku, ale również inspiracji i najciekawszych wrażeń. Prowadzi jeden z najpopularniejszych w Norwegii blogów poświęconych ogrodom - Moseplassen.

Książka ukaże się  26.02.2020 nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu ""Ptasi raj" - Anne Havåg Holter-Hovind"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.