Poradniki

Poradniki

Jednym z najpopularniejszych gryzoni domowych jest oczywiście chomik. To małe zwierzątko, które dostarcza wiele radości. O kupnie chomika, jego pielęgnacji, zdrowiu i odpowiednim jadłospisie przeczytacie poniżej.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Metamorfoza wnętrz nie musi się wiązać z całkowitą wymianą mebli i dodatków. Mając odpowiednią wiedzę można samodzielnie odnowić stare meble. Jest to umiejętność przydatna w domu, ale może być też pomysłem na dochodowy biznes. O odnawianiu mebli na zamówienie przeczytacie poniżej.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Wszyscy wiemy jak urocze są koty. Gracja, umaszczenie, sposób poruszania się, a wreszcie mruczenie - urzeka to każdego. Jednak posiadanie kota, to również zobowiązanie, które trwa kilkanaście lat. Jak sprawić, by kot czuł się w naszym domu szczęśliwy i żebyśmy czerpali z tego radość? O obowiązkach właściciela kota przeczytacie w tym artykule.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Tegoroczna kampania Ministerstwa Ochrony Środowiska udowadnia, że oszczędzanie prądu jest nie tylko proste, ale również korzystne dla zdrowia i środowiska. Jak ogrzewać dom ekologicznie i oszczędnie?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Maja Popielarska i Małgorzata Piszczek pokazały, jak przygotować domek dla jeża. - W tym celu sprowadzono do ogrodu konstrukcję z przeciętej palety transportowej. Paleta została ustawiona w zacisznym miejscu, a jej wnętrze wypełnione suchymi liśćmi. Z zewnętrz domek został obity wodoodporną plandeką - powiedziała Popielarska.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Pralka, tak jak inne sprzęty domowego użytku, wymaga systematycznej konserwacji. Należy ją regularnie myć, odkamieniać i zapobiegać powstawaniu grzybów, które gromadzą się w urządzeniach mających stały kontakt z wodą. Prócz całej gamy chemicznych środków do ochrony pralek, możemy sięgnąć po naturalne i sprawdzone metody.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Jak w szybkim czasie i za rozsądne pieniądze znaleźć nowego najemcę? Co należy zrobić, by Twoja oferta wyróżniała się spośród tysięcy podobnych ogłoszeń? Jak niewielkim nakładem finansowym przyciągnąć potencjalnych klientów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jednak nowy domownik to również nowe obowiązki. Zanim zdecydujemy się na zwierzę, musimy odpowiedzieć sobie na wiele pytań związanych z jego pielęgnacją, organizacją i przystosowaniem domu. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Zmrok zapada szybciej, poranki są chłodne i spowite mgłą. Zaczynamy spędzać więcej czasu w domu, uciekając przed niesprzyjającą aurą. Zamiast kojarzyć jesień z umierającą przyrodą, pozwólmy naturze zagościć w naszych wnętrzach. Dary jesieni, którymi raczy nas matka natura, stworzą urokliwe aranżacje.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Wspomnienia upalnych, letnich dni będą nam towarzyszyć jeszcze przez długi czas, jednak coraz mocniej zaczynamy odczuwać jesienną aurę. Zmiana pory roku to doskonały moment na przeorganizowanie garderoby, rozstanie z przedmiotami, których nie używamy od dłuższego czasu, oraz na przygotowanie letnich rzeczy na kolejny sezon, który przecież błyskawicznie nadejdzie. Po wyciągnięciu swetrów i koców nagle zobaczycie, jak dużą i pojemną macie szafę!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.