Sprzątanie

Sprzątanie

Kiedy myślimy o najbrudniejszym miejscu w domu, szybko na myśl przychodzi nam toaleta – uważamy, że to właśnie tam znajduje się największe skupisko groźnych bakterii. Prawda jest jednak zupełnie inna. W naszym domu są miejsca nawet 200 razy bardziej zanieczyszczone! Sprawdź, czy dbasz o nie tak bardzo, jak o czystość w ubikacji.

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Masz tendencję do magazynowania wielu niepotrzebnych bibelotów i przedmiotów codziennego użytku? A może w twoich szufladach panuje bałagan, nad którym nie umiesz zapanować? Najwyższy czas zrobić rachunek sumienia i uporać się z zagracającymi nas rzeczami - raz na zawsze!

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Co widzisz, gdy zapalasz w nocy światło w łazience? Jeśli są to małe, srebre robaczki to znaczy, że masz problem z rybikami. Nie martw się - są niegroźne i stosunkowo łatwo je wytępić. Nie wiesz, jak to zrobić? Przeczytaj kilka naszych rad i sama przekonaj się jakie to proste.

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Czyszczenie parą myje, dezynfekuje, nie pozostawia po sobie żadnego zapachu? A może niedokładnie domywa powierzchnie i jest mało uniwersalne? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie i dowiedz się, które z nich to fakty, a które mity.

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Cola znana jest w Polsce od lat 60. Do szerszego grona odbiorców dotarła jednak 10 lat później. Dzisiaj jest na tyle popularnym napojem, że doczekała się wielu swoich wersji. Oprócz gaszenia pragnienia przyda się także jako alternatywa w różnych awaryjnych sytuacjach. Sprawdź, co może zdziałać w twoim domu!

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Ciemny nalot na fugach to nic innego, jak oznaki grzyba w łazience. Rozwija się on w temperaturze pokojowej, w warunkach wilgotnych. Jak pozbyć się niezdrowego i nieestetycznego nalotu?

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Rolety są jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w domach i mieszkaniach. Są estetyczne i stwarzają dużo możliwości dekoracyjnych. W dodatku są proste w obsłudze i przede wszystkim doskonale spełniają swoją podstawową funkcję, czyli skutecznie chronią przed słońcem. Aby jednak cieszyć się ich ładnym wyglądem i funkcją latami należy dbać o odpowiednią pielęgnację.

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

W łazience spędzamy statystycznie około dwóch lat życia, a jednak ciągle najtrudniej utrzymać w niej porządek. To zadanie staje się prostsze, gdy dbamy o nią regularnie. Co zrobić, by łazienka była piękna i pachnąca? Przygotowaliśmy dla was kilka sprawdzonych porad!

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Świeże powietrze ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dodaje energii, pomaga się odprężyć i porządnie wyspać. Szczególnie ważne jest dla alergików, którzy boleśnie odczuwają każdą zmianę wilgotności czy też niewystarczającą wentylację powietrza.

Czytaj artykuł 
Sprzątanie

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej stresujący okres w całym roku. Sprzatanie, mycie, pranie, gotowanie... Zawsze odkładamy to na ostatnią chwilę. Nie warto! Jak przeżyć to świąteczne zamieszanie? Jak sprzątać i nie zwariować? Mamy dla Was kilka porad dotyczących domowych porządków.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.