Tematy specjalne

Tematy specjalne

Radość ze Zmartywchwstania przeplatana radością ze spotkań rodzinnych – to pierwsze skojarzenia dotyczące Wielkanocy. Dlaczego nie dodać jeszcze radości z tworzenia? Zachęcamy do przygotowywania dekoracji świątecznych, które dodadzą Wielkiej Nocy klimatu i stworzą niesamowitą atmosferę w twoim domu. Sekrety udanych kompozycji zdradza Agnieszka Maslyk, która stworzyła prawdziwe cuda we własnym domu!

Czytaj artykuł 
Tematy specjalne

Wiosna to czas zmian i nowych wyzwań. Więcej światła i rosnąca z każdym dniem temperatura daje potężny zastrzyk energii. Wielu z nas właśnie wtedy odczuwa potrzebę porządkowania, odnawiania czy przemeblowywania swojego mieszkania. Zmiany w otoczeniu wpływają zbawiennie na nastrój i motywują do codziennych starań. Wykorzystaj ten czas, by zmienić swoje cztery kąty nie do poznania, a my podpowiemy ci, jak zrobić to prosto, szybko i tanio!

Czytaj artykuł 
Tematy specjalne

Wiosna jest najbardziej wyczekiwaną porą roku. Po zimowym wegetowaniu powoli budzimy się do życia. Pierwsze promienie słońca sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi, dłuższe dni sprzyjają wieczornym rozmowom na tarasie lub spacerom po parku. Wraz z wiosną mamy też  większą potrzebę upiększania swojego domu, ogrodu. Deccoria podpowie,  jak przeprowadzić udaną wiosenną metamorfozę.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.