Urodziny Deccoria.pl

Konkurs: Za co lubisz serwis Deccoria.pl [wyniki]

Jedna z naszych Użytkowniczek napisała kiedyś: "Deccoria to nie tylko zmiana w naszych wnętrzach domów i ogrodów ale także zmiana w życiu wielu z nas". Bardzo nas te słowa wzruszyły i jeszcze raz ogromnie za nie dziękujemy!

REKLAMA

Jesteśmy bardzo ciekawi, za co lubicie nasz serwis? Na najciekawsze odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Meble.pl.

Co zrobić, aby wziąć udział w naszym urodzinowym konkursie?

W okresie od 11.08.2017 - 10.09.2017 prześlij na adres konkurs@deccoria.pl odpowiedź na pytanie:

Za co lubisz serwis Deccoria.pl?

***


W wiadomości załącz również:
-  dane osobowe: imienię, nazwisko, adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
- oświadczenie o następującej treści:

„Oświadczam, że:
1) zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem konkursu „Za co lubię serwis Deccoria.pl” dostępnym pod adresem …… i akceptuję jego postanowienia,
2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania.”


Konkurs trwa od 11.08. 2017  do dnia 10.09.2017 do godziny 23:59:59.
Powodzenia !!!

  

 

 

I miejsce* komplet: szafka z trzema szufladami oraz szafka z sześcioma szufladami

2 wyróżnienie:* szafka z sześcioma szufladami

Do każdej nagrody w prezencie oryginalna torba na zakupy.

Fundator nagród:

WYNIKI KONKURSU

I miejsce

"Deccoria jest jak powiew wiosny w moim domu, nawet gdy za oknem plucha i wieje zimny wiatr. Niestraszna mi pogoda, bo gdy usiądę w ulubionym, przepastnym fotelu, sięgnę po filiżankę kawy i wejdę na deccoria.pl, moją twarz rozpromienia uśmiech jakbym przeniosła się do Krainy Szczęśliwości. Znajduję tu wszystko czego potrzebuję, aby mój dom było moją przystanią. Może zielony stolik? Ta-da! Oto on. A może nietypowa donica? Ta-da! Oto ona. Moc inspiracji czeka na mnie w każdej galerii.

Lubię oglądać zdjęcia również dlatego, że wiele z nich jest jak małe dzieła sztuki, tworzą ciepły klimat, są prawdziwym majstersztykiem. Nie raz i nie dwa, zdjęcia z Deccoria, stawały się tapetą na moim komputerze. Obcowanie z pięknem łagodzi obyczaje i dlatego chętnie tu zaglądam.

To Deccoria wspierała mnie przy budowie domu. Odnalazłam tu wiele porad, artykułów i komentarzy, dzięki którym uniknęłam wielu błędów. Urządzanie domu nie było mordęga dlatego, że dzięki Deccorii potrafiłam rozróżnić czego chcę, a czego nie. To ważne, bo dziś tak wiele jest produktów na rynku, trzeba w jakiś sposób wysondować co nam się podoba, a co nie. Zamiast tracić czas zwiedzając kolejne sklepy, idąc do nich wiedziałam już czego chcę, bo dzięki Decorii zrobiłam rekonesans, wygodnie, siedząc i sącząc aromatyczną kawę. Przy budowie ważne jest znaleźć odpowiednich ludzi, którzy włożą w to nie tylko czas, ale i serce. Wątek o fachowcach było mi pomocny, aby zorientować się na rynku i wiedzieć o co należy pytać majstrów, a stawianie im odpowiednich pytań nie jest bez znaczenia.

Lubię Deccorię za interaktywność, możliwość komentowania, wymianę myśli na forum. Dzięki temu czuję się członkiem jakiejś magicznej wspólnoty, w której kolory i kształty przyciągają jak magnes.
Deccoria wzbogaca moją wyobraźnię, tu nabieram pewności, że niemożliwe może stać się realne. Czerpię więc garściami po to, by przestrzeń wokół mnie była moja, szyta i skrojona na miarę moich oczekiwań. Deccoria to moje natchnienie do działania!"


Anna Bojanowska

Wyróżnienie

"Lubię serwis deccoria.pl za to, że jest ze mną na każdym etapie życia. Kiedy wprowadzałam się do wielkiego miasta na studia, był ze mną i pomagał mi w wyborze dekoracji do mojego maleńkiego pokoju na poddaszu w studenckim mieszkaniu. Byłam wtedy pełna marzeń, ale i pełna obaw o to, jak wszystko się potoczy i cieszę się, że mój pokój ze wszystkimi ozdobami i meblami dodawał mi wtedy otuchy i sprawiał, że wstawałam z uśmiechem każdego dnia ;)

Teraz, kiedy wybieram aranż do mojego pierwszego mieszkania, które będę dzieliła z moim przyszłym mężem, serwis deccoria.pl także jest ze mną na każdym kroku planowania i projektowania. Cieszę się, że mam solidne wsparcie w tych ważnych dla mnie decyzjach, cieszę się, że w jednym miejscu mogę znaleźć tysiące inspiracji i pomysłów! Mogę znaleźć styl, który w stu procentach mnie odzwierciedla, z drugiej strony jednak mogę otworzyć się na całkiem nowe wrażenia estetyczne! Kto wie, może polubię aranżacje, na które nigdy nie zwróciłabym uwagi? ;)

Serwis deccoria.pl daje mi te wszystkie możliwości! Przedstawia wiele alternatyw,  wychodzi naprzeciw moim potrzebom, pozwala szybko i sprawnie znaleźć dokładnie to, czego szukam! Do tego jest taki łatwy w obsłudze. Bez problemu mogę rozkoszować się przejrzystą szatą graficzną i ułożeniem zakładek, wyszukiwanie nie zajmuje mi nawet minuty! Za to właśnie kocham deccoria.pl- jest towarzyszem, powiernikiem i przyjacielem, z których chętnie spędzam długie godziny przy kawie, snując plany na przyszłość i z uśmiechem wyglądając kolejnych zmian w moim życiu, które z pewnością będziemy dzielić razem! ;)"

Wiktoria Czernecka

Wyróżnienie

 

Anna Zmarzły

 

 

Redakcja postanowiła nagrodzić dodatkowo poniższe zgłoszeia. Do 10 wyróżnionych zostaną przesłane nasze torby.

***

L - Lubię serwis Deccoria.pl - wyznam dziś Wam! Pozytywne opinię na jego temat mam !
U - Uwielbiam wszelkie artykuły jakże znakomite, we wspaniałe informację tak bardzo obfite .
B - Budzi we mnie ten serwis pozytywne skojarzenia i moje monotonne życie w barwniejsze zmienia!
I - Interesujące porady, które mnie zachwycają i w moim życiu bardzo mi się przydają...
Ę - Efektowne zdjęcia ogrodów tak niebywałe i wnętrza jakże wspaniałe .
...
S - Sugerowałam się nie raz poradami z tego serwisu- wyznam skrycie! Bo takie rady ułatwiają mi codzienne życie!
E - Emanuje ode mnie radości wiele, gdy taką opinią z innymi się dzielę!
R - Różnorakie zdjęcia, galerie cudowne - o nich także dzisiaj wspomnę!
W - Wspaniałe forum też mnie zachwyca, że na samą myśl rumienią się moje lica!
I - I kilka razy z ekspertem na forum 'dyskutowałam' i  wielu przydatnych rzeczy się dowiedziałam .
S - Skuteczne rady od eksperta zastosowałam, dzięki nim wyraz w swym domu pozmieniałam !
...

D- Deccoria, to serwis bezkonkurencyjny i pod każdym względem rewelacyjny !
E - Efektowne galerie, skuteczne porady, bez których czasem nie dałabym rady...
C - Cokolwiek w swym ogrodzie zmieniam, razem z serwisem tym wszystko  pozmieniam!
C - Cudowności moc w Deccoria króluje i oryginalności także nie brakuje!
O - Oryginalny to serwis przyznać muszę, na jego przeglądanie - zawsze się skuszę!
R - Radości jest we mnie bez liku, gdyż Deccoria.pl ma w sobie wiele klasy i szyku .
I - I polecam ten serwis - mówię bezapelacyjnie, wszystko tam 'działa' perfekcyjnie!
A - A gdy pomysłu na aranżacje mi brakuje, to porad właśnie tu wyszukuje!
.
P - Proszę dziś Moi Kochani, byście tego serwisu nigdy nie zmieniali!
L - Lubię go takim, jakim jest - wyznam szczerze ! W Wasze porady głęboko wierzę !!! <3

Olga Czapla

***

Może nie istnieć typowa galeria handlowa, sklepy z ubraniami i butami, mydlarnia, cukiernia, nad piekarnia musiałabym sie zastanowić:), ale musi koniecznie istnieć Deccoria.pl    Najlepsze, co sie może mi przydarzyć, to stała metamorfoza moich wnętrz, a mam ich w domu kilkanaście, więc jest nad czym pracować, a w tym pomaga mi Deccoria! Pomaga mi być na czasie w trendach, kolorach, materiałach, kształtach, wzornictwie itp. Pozwala mi zmieniać nie tylko wnętrza, ale przede wszytskim realizować się w tym , co bardzo lubię. Deccoria mnie hipnotyzuje, aby aranzować, dekorować, przymierzać, przestawiać, dobierać, czasami skracać, szukać idealnego wizerunku mojego mieszkania i czuc sie w nim prawie tak jak w raju, czasami wydaje mi się, że jest to możliwe:) Ciagle żałuję, że nie zostałam dekoratorką wnętrz, ale Deccoria daje mi tę możliwość, chociaż w moim mieszkaniu i za to ją najbardziej lubię, spełnia moje marzenia.!!! Pomysł, smak, gust, kretywność, nieograniczona wyobrażnia, odcienie życia do koloru i wyboru, dopasowane do każdego, kto tylko zechce skorzystać! BRAWO Deccoria.pl

Anna Kozanowska

***

Ciasne, ale nareszcie własne!"- wykrzyknęłam radośnie, po przekroczeniu progu wymarzonego mieszkania. Mąż w odpowiedzi, bacznie przyglądając się zniszczonym ścianom i podłogom, tylko głęboko westchnął. Od samego początku był przeciwny zakupowi lokum do gruntownego remontu. " No dajże już spokój! Zobaczysz, niedługo powstanie tutaj bardzo przytulne gniazdko. Już ja się o to postaram!"-nie traciłam entuzjazmu. Osłabł, kiedy okazało się, że bank, biorąc pod uwagę zaciągnięty wcześniej przez nas kredyt hipoteczny, odmówił kolejnego na remont. "I co teraz? Przecież przy naszym ograniczonym budżecie, nigdy nie uda nam się doprowadzić tego mieszkania do stanu używalności!" - zachodziłam w myślach. Stwierdziłam jednak szybko, że zamartwianie się tutaj nic nie da.Trzeba po prostu zacząć myśleć i działać racjonalnie. Zaczęłam więc, wykorzystując w tym celu zasoby internetu, szukać pomysłów na to, by jak najtańszym kosztem urządzić wnętrza. Tym oto sposobem, trafiłam do serwisu Deccoria.pl i od tamtej pory zostałam wierną czytelniczką tej strony. Jak się okazało była to przysłowiowa kopalnia wiedzy. Podpatrywane zdjęcia wnętrz, zamieszczane na stronach Deccorii, stały się dla mnie bogatym żródłem inspiracji, sprawiając, że w mojej głowie zaczęła kiełkować wizja odnośnie wyglądu naszych przyszłych pomieszczeń mieszkalnych. Nie bez znaczenia były także artykuły z poradami dotyczącymi kolorystyki ścian, wyposażenia oraz dodatków. Dzięki nim samodzielnie uporaliśmy się z wygładzaniem i malowaniem ścian oraz kładzeniem podłóg. Ponadto mąż, który lubi majsterkować, część mebli, wypatrzonych przeze mnie na stronach serwisu, które bardzo mi się spodobały, wykonał samodzielnie, dokładając wszelkich starań, by wyglądały, jak ze sklepu, a ja zainspirowana polecanymi przez Deccorię dodatkami, szukałam miejsc, w których można kupić je, bez rujnowania swojego portfela. Pomalutku,powolutku nasze wnętrza zaczęły "zyskiwać duszę". Okazało się, iż korzystanie z porad, dotyczących optymalnego wykorzystania powierzchni na małych metrażach, opłaciło się. Dzięki temu nasze małe mieszkanko stało się bardzo funkcjonalnym lokum, w którym przebywa się zawsze z ogromną przyjemnością. I pomyśleć, że to wszystko za sprawą Deccorii. Była ze mną od początku i jest nadal, niczym dobra Przyjaciółka, której rady niezmiennie bywają nieocenione. Z tych zamieszczonych w serwisie korzystam  na co dzień, z niecierpliwością oczekując kolejnych. Trudno mi tak naprawdę określić za co serwis najbardziej. Wszystko mi się bowiem w nim podoba. Różnorodność tematów w połączeniu z artykułami, które czyta się z ogromną przyjemnością, sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednego, czego można tylko sobie życzyć to to, aby nigdy się to nie zmieniło

Joanna Sokołowska

***

Serwis Deccoria najlepszy na świecie,
Obchodzi nam dzisiaj dziesięciolecie.
Za co go lubię zadaje pytanie?
I oto jest właśnie konkursowe zadanie.
Przede wszystkim działa w formie serwisu społecznościowego,
Więc możemy tu spotkać praktycznie każdego:
Kogoś, kto do designu pała niezwykłą miłością,
Jak i osobę, która żyje Deccoriową społecznością.
Fanatyka pięknego wystroju,
A także trendów wnętrzarskich różnego pokroju.
Deccoria inspiruje każdego,
Kto do swego wnętrza chce wprowadzić coś pięknego.
Zawsze w potrzebie dobrą radę da,
I z kłopotami poradzi nam raz- dwa.
Zdjęcia do galerii dodawać możemy:
Pochwalić się zmianami lub co zmienić chcemy.
W zamian za to, wszyscy Deccorianie
Mogą w komentarzu wyrazić swe zdanie.
Społeczność jak pociąg wszystko nakręca,
Zespół Deccorii do postoju zachęca.
Serwis Deccoria jest przyjemną stacją,
Gdzie rozpoczniesz swą przygodę z wnętrz aranżacją.
Uwielbiam tę pasję, miłość, zaangażowanie,
Niech przez kolejne lata tak pozostanie
Życzę wam więc tego, co najlepsze przecież
Byście nie tylko w Polsce, ale najlepsi byli na świecie!

Małgorzata Krysiak

***

Wsi spokojna, wsi wesoła,
znów Deccoria po mnie woła!
Dekoruje, inspiruje,
każdy z nią dobrze się czuje!

Czemu jednak ją kochamy?
Czemu wciąż tu zaglądamy?
Nad tą sprawą stale główkuję…
W końcu wiem i informuję:

Z Nią pokoju urządzanie,
kwiatków nawet przesadzanie,
wszystko nagle jest wspaniałe,
towarzystwo doskonałe!

Bo najmniejsza z Nią drobnostka,
meble czy inna błahostka
nagle stają się istotne,
chwile miłe, choć ulotne.

Za to właśnie Ją kochamy,
po to wszyscy odwiedzamy,
żeby życie ubarwiała,
oby zawsze tu została!

Grzegorz Chmielewski

***

Od dłuższej chwili zastanawiam się ... za co faktycznie lubię serwis "Deccoria.pl"? Mogłabym pisać długo i ze szczegółami (już kilka razy remontowałam- malowałam, kładłam fugi i płytki w łazience, "podglądając pomysły")  :) Będzie więc krótko i na temat...

W sieci jest wiele różnych, prze-różnych stron bardziej lub mniej podobnych tematycznie do serwisu Deccori.pl. Ale... Tutaj jest wszystko czego potrzebuję. Jest o ogrodzie, jest o wystroju wnętrz, jest nawet o podrózach- tych które za mną i tych, na które dopiero czekam.

Wiele inspiracji, wiele rzetelnych, niezbędnych informacji i piękne zdjęcia. Wszystko, czego "Pani Domu", taka jak ja potrzebuję o różnych porach dnia i nocy.
Deccoria.pl to inspiracja, początek pozytywnej zmiany.

Ilona Krzyżkowska

***

Deccoria,
tu piękna zaczyna się historia.
Tu tworzy się doskonałość i ideały,
choć metraż do aranżacji, czasem jest dość mały.
Tu chluby odnajduję sposoby,
kiedy od miesięcy łamię sobie tym głowy.
Tu powód do odebrania mowy,
nie czeka mnie w sklepie wybór losowy.
Tu bak pełen pomysłów wyjątkowych,
czeka mnie więc podróż pełen doznań nowych.
Ja dla siebie i rodziny wnętrze tworzę,
z Deccoria z sercem się do tego przyłożę.
Deccoria we wnętrzach mnie rozkochała,
charakter ścianom niejednym dodała.
Tu dusza znajduje swoje miejsce dla siebie,
tu odpocznie, jeśli jest w potrzebie.
Bez serwisu w cieniu bym żyła,
na błędach wielu się uczyła.
Tutaj miło jednak spędzam czas,
bo to miejsce dla natchnienia, wszystkich nas.
Tu poczyta, nacieszę też oczy,
z za tym piękno w parze już kroczy.
Z duszą, dla serc naszej trójki,
bo nie w smak kieszeni, są późniejsze prac powtórki.
Deccoria to czas dobrze spędzony,
więc za to biję, dziękczynne pokłony.
Oszczędzam na kręceniu przez męża nosem,
na jego westchnieniach, z niepotrzebnym patosem.
Nie będzie grymasił, bo sam się zachwyca,
powiem szczerze, nie tylko On - ale i cała ulica!
Dzięki Wam, oszczędzam na swoich pomysłach nietrafionych,
na to co planowałam, spuszczam milczenia zasłony.
Już mój gust jest w lepszym stanie,
zostało mi tylko detali wybieranie.
Dziękuję że jesteście naszą opoką i drogowskazem,
ten wiersz wdzięczności niech będzie wyrazem.

 
Ewa Grabowska

***

Serwis Deccoria.pl lubię za to, że zawsze znajdę tu mnóstwo inspiracji do urządzenia każdego pomieszczenia w Moim domu oraz za dużą dawkę kreatywności. Ten serwis jest źródłem pomysłów do, którego zawsze zaglądam, aby odświeżyć domowe zacisze. Są tutaj przedstawione bardzo ciekawe, nowe rozwiązania, które pomogą nam uatrakcyjnić każde wnętrze. Uwielbiam to, że dosłownie każda osoba, niezależnie od swojego gustu znajdzie tu, coś dla siebie. Na serwisie Deccoria.pl można nie tylko zainspirować się wnętrzem, ale również zobaczyć niesamowite balkony, tarasy, czy ogrody. Bardzo lubię również zakładkę "Artykuły". Można znaleźć tam tyle inspirujących tekstów oraz odpowiedzi na wiele pytań. Najbardziej spodobał mi się zaskakujący artykuł, dzięki któremu dowiedziałam się o różnych zastosowaniach Coli. Jeszcze kiedyś myślałam,że jest ona tylko i wyłącznie do picia. Odkąd autorka artykułu uświadomiła mi,że świetnie sprawdza się do czyszczenia srebra, odrdzewiania, czyszczenia garnków i fug, prania, a nawet idealnie działa na insekty Moje życie stało się znacznie łatwiejsze.  Zawsze, gdy przeczytam ciekawy artykuł staram się zapamiętać cenne wskazówki i wykorzystywać je we własnym domu. Uwielbiam ten serwis właśnie za to, że  dzięki cennym poradom można naprawdę ułatwić sobie życie i zamienić obowiązki w czystą przyjemność. Bardzo lubię też to, że są tutaj instrukcje jak zrobić ciekawe ozdoby samemu w domu, można podpatrzeć różne nowości na rynku, wziąć udział w ciekawych, rozwijających konkursach, czy nawet sprawdzić recenzję książek. Niesamowite jest również forum, gdzie każdy użytkownik jest bardzo pozytywnie nastawiony i wszyscy służą pomocą. Redakcja zawsze użyczy praktycznych, mądrych porad. Wszyscy są tutaj dla siebie przyjacielscy, skory do pomocy i wzajemnie się sobą inspirują. Ten serwis to skarbnica bardzo przydatnej wiedzy, miejsce relaksu, inspiracji i wzajemnych porad. Za to właśnie lubię serwis Deccoria.pl.

Kamila Zaorska

***

Uwielbiam stronę Deccoria.pl za to, że:
-każdego dnia mogę czerpać inspirację odnośnie ingerowania w przestrzeń mojego domu jak i ogrodu
-mam możliwość poprzez działanie specjalistów dowiadywać się na temat interesujących rzeczy, które pozwolą prowadzić mój dom w czystości, dbałości oraz schludności.
-posiada wspaniałe i kreatywne pomysły jak z prostych rzeczy zrobić ciekawe ozdoby nie przepłacając i nie wychodząc praktycznie z zacisza własnego domu
-możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami, wymiana zdań, poznawanie opinii, poznawanie ludzi ułatwia i zbliża jednego człowieka do drugiego
.

Mateusz Kiełbowicz

***

Decorię lubię za to, że jest miejscem spotkań. Niebanalnym. Jest przestrzenią ludzi mających w duszy tę iskierkę, która pozwala uwalniać siebie dla innych. To pracownia stylu, bo to na niej można się zainspirować w wyrabianiu własnego, niepowtarzalnego gustu. A potem przekazać go dalej i zainspirować innych.

Decoria to także kolory. Można się zakochać w fascynujących zdjęciach, przekonując się jak barwna może być rzeczywistość. Niemal fizycznie odpocząć w tych wnętrzach które obserwujemy. Czasem stonowane beże, innym razem pobudzająca zieleń... Można przepaść na wiele godzin!

Decoria to wreszcie fachowa wiedza. Gdy w kąciku umysłu czujemy, że coś jest nie tak w naszych aranżacjach, rzut oka wystarczy, żeby znaleźć dobry poradnik i rozwiązać nasze problemy. A gdy wciąż nas nurtują pytania, eksperci pomogą. Czego chcieć więcej? Chyba tylko jeszcze więcej Decorii! :)


Krzysztof Skałacki

***

Dziękujemy za udział i GRATULUJEMY Wygranym :)

 

 REGULAMIN KONKURSU
"'Za co lubisz serwis Deccoria.pl"  


I.    Postanowienia ogólne
1. Konkurs „Za co lubisz serwis Deccoria.pl” (zwany dalej ,,Konkursem”) organizowany jest przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000416593, NIP: 527-26-44-300 (zwana dalej „Organizatorem”)
2. Fundatorem nagród w Konkursie jest MEBLE.PL spółka akcyjna z siedzibą z siedzibą w Rzeszowie, Ul. Langiewicza 33, 35-021 Rzeszów  wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sadowym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000435035 , NIP: 517-027-26-45 zwana dalej „Fundatorem”).
3. Konkurs rozpoczyna się 11.08. 2017 roku i trwa do dnia 10.09.2017 roku do godziny 23:59:59.
4. Informacje na temat Konkursu dostępne są w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej serwisu Deccoria.pl, pod adresem http://deccoria.pl/warto-zobaczyc/urodziny-deccoriapl-konkurs-za-co-lubisz-serwis-deccoria-pl-,43,2743.html,  zwanej dalej („Stroną Konkursową”).
5. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym dalej ,,Regulaminem" i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
6. Konkurs odbywa się wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7.Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która poza innymi warunkami wskazanymi w Regulaminie, spełnia łącznie poniższe kryteria (zwana dalej „Uczestnikiem”):
1) jest osobą fizyczną i nie jest pracownikiem lub współpracownikiem Organizatora lub Fundatora lub członkiem ich rodzin, za jakich uważa się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodzeństwo małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia, a także osoby pozostające we wspólnym pożyciu;
2) jest osobą pełnoletnią i posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
3) wykonała i przesłała zadanie konkursowe.
8. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie 3 Uczestników, którzy otrzymują nagrodę, o której mowa w ust. 26 pkt. 1 Regulaminu oraz 1 Uczestnika, który otrzyma nagrodę, o której mowa w ust. 26 pkt. 2 Regulaminu, których wykonane zadanie konkursowe, określone w rozdziale II ust. 12 pkt. 1 Regulaminu zostanie ocenione najwyżej przez komisję konkursową, zgodnie z kryteriami określonymi w Regulaminie (zwani dalej „Laureatami”).
9. Dokonując zgłoszenia swego udziału w Konkursie Uczestnik powinien zapoznać się z warunkami uczestniczenia w Konkursie wskazanymi w Regulaminie i w przypadku negatywnej weryfikacji (brak spełnienia któregokolwiek ze wskazanych warunków, względnie spełnienie warunku wykluczającego udział w Konkursie lub brak zgody na którykolwiek z warunków Konkursu wskazane w Regulaminie) - odstąpić od zgłoszenia swej osoby do udziału w Konkursie. Brak spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie dyskwalifikuje Uczestnika, który dokonał zgłoszenia wbrew postanowieniom Regulaminu.
10. Warunkiem skutecznego zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie przez Uczestnika zgody na udział w Konkursie na zasadach wskazanych w Regulaminie oraz akceptacja Regulaminu.
11.  Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa komisja konkursowa (zwana dalej ,,Komisją Konkursową”) powołana w tym celu przez Organizatora.

II.    Warunki Uczestnictwa
12.    Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
1) wykonanie zadania konkursowego, tj.:
i.  zalogowanie się w serwisie www.deccoria.pl lub dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie http://deccoria.pl/rejestracja/,
ii. wysłanie w terminie do 10.09.2017 r. do godziny 23:59:59 (decyduje data przyjęcia wiadomości przez serwer pocztowy Organizatora) pod adres konkurs@deccoria.pl, wiadomości e-mail zawierającej:
i. dane osobowe Uczestnika w postaci: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz numeru telefonu,
ii.
odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz serwis Deccoria.pl?
iii.  oświadczenie o następującej treści:
„Oświadczam, że:
1) zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem konkursu „Za co lubie serwis Deccoria.pl” dostępnym pod adresem …… i akceptuję jego postanowienia,
2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania.”
13.Uczestnik biorąc udział w Konkursie oświadcza, że:
1)  wyraża zgodę na publikację przez Organizatora na stronach internetowych: swojego imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania  w razie przyznania Uczestnikowi tytułu Laureata,
2) jest wyłącznym twórcą Materiału oraz posiada majątkowe prawa autorskie do przesłanego Materiału, oraz gwarantuje, że przesłany Materiał nie narusza praw osób trzecich oraz przepisów powszechnie obowiązującego prawa,
3)  Materiał został przygotowany na potrzeby Konkursu, a także, że nie został wcześniej opublikowany, ani nie miało miejsce jego rozpowszechnienie w ramach innych konkursów lub innych podobnych wydarzeń organizowanych przez podmioty trzecie,
4) z chwilą przesłania Materiału, niezależnie od licencji udzielanej w związku z zaakceptowaniem regulaminu serwisu www.deccoria.pl, udziela nieodpłatnej, niewyłącznej oraz nieograniczonej terytorialnie zgody na korzystanie z jego Materiału przez Organizatora na następujących polach eksploatacji:
a) w zakresie utrwalania i zwielokrotniania w całości lub w części - wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego, techniką cyfrową oraz multimedialną, niezależnie od standardu, systemu, formatu, na dowolnym nośniku, w tym w szczególności utrwalanie i zwielokrotnianie w dowolnej ilości i formie,
b) w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Materiał w całości lub w części utrwalono - wprowadzanie do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i poza jej granicami, użyczenie, najem, dzierżawa oryginału albo egzemplarzy,
c) zwielokrotnianie, utrwalania, sporządzania cyfrowego zapisu udostępnionego Materiału, wprowadzania ich do pamięci komputera,
d) wprowadzanie Materiału do własnych baz danych, bądź w postaci oryginalnej bądź w postaci fragmentów, łączenie z innymi utworami lub podział na części,
e)  w zakresie rozpowszechniania Materiału w sposób inny niż określony powyżej - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i remitowanie, a także publiczne udostępnianie Materiału w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności za pośrednictwem Internetu lub innych sieci komputerowych, sieci telefonii komórkowych oraz w jakikolwiek inny sposób, w tym przy pomocy przekazu telekomunikacyjnego lub satelitarnego z prawem do dokonywania zmian o charakterze skrótów i podziału na części Materiału,
f) rozpowszechniania Materiału bez podawania imienia i nazwiska bądź pseudonimu Uczestnika,
g) wykorzystywanie Materiału do celów reklamowych, promocyjnych oraz informacyjnych Organizatora (każdego z nich z osobna).
14. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie wyłącznie jeden raz oraz, w przypadku uznania go za Laureata, może otrzymać tylko jedną nagrodę
15. Do Konkursu mogą być zgłaszane jedynie takie Materiały, których wykorzystanie przez Organizatora zgodnie z Regulaminem i udzielonymi na podstawie Regulaminu zezwoleniami, jest zgodne z obowiązującymi przepisami i nie narusza praw osób trzecich, a w szczególności praw autorskich oraz praw osobistych.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji przesyłanego przez Uczestników Konkursu Materiału oraz odmowy jego publikacji w przypadku, gdy uzna, że treść Materiału narusza prawo, dobre obyczaje, uczucia, w tym uczucia religijne oraz prawa osób trzecich, a także w przypadku gdy Materiały zawierają treści reklamujące konkurentów Organizatora lub partnerów Organizatora lub produkty konkurentów Organizatora lub partnerów Organizatora.
17. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest podanie pełnych i prawdziwych danych osobowych Uczestnika.
18. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne. Każdy Uczestnik może zrezygnować z udziału w Konkursie w każdym czasie do ogłoszenia wyników Konkursu, poprzez poinformowanie Organizatora o chęci zrezygnowania przesyłając odpowiednią informację drogą elektroniczną na adres e-mail:konkurs@deccoria.pl

III.    Rozwiązanie Konkursu

19. Wyłonienie Laureatów nastąpi do dnia 15.09. 2017 r.
20. Laureatów wyłoni Komisja Konkursowa. Zadaniem Komisji będzie w szczególności:
1)  nadzór nad prawidłowym przebiegiem Konkursu,
2)  wyłonienie Laureatów,
3)   rozpatrywanie reklamacji Uczestników.
21. Nagrody zostaną przyznane Uczestnikom, których Materiał zostanie oceniony najwyżej przez Komisję Konkursową.
22. Wyłaniając osoby nagrodzone Komisja Konkursowa kierować będzie się w szczególności poziomem kreatywności oraz estetyki nadesłanych Materiałów.
23. Informacje o  Laureatach, tj. imię, nazwisko oraz  miejscowość zamieszkania  opublikowane zostaną na Stronie Konkursowej w ciągu 3 dni roboczych od daty  ich wyłonienia. 
24. O przyznaniu nagród Laureaci zostaną powiadomieni e-mailem w ciągu trzech dni roboczych od daty  ich wyłonienia, na adres poczty elektronicznej, z którego została wysłana wiadomość, o której mowa w ust. 12 pkt 2 Regulaminu.
25. W przypadku:      
1) nieodebrania przez Laureata nagrody w terminie 14 dni od jej wysłania przez Organizatora, z przyczyn leżących po stronie Laureata lub
2) stwierdzenia przez Organizatora po rozwiązaniu Konkursu naruszenia przez Laureata postanowień Regulaminu lub
3)  braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie w terminie do 14 dni od dnia wyłonienia Laureata,
Laureat, którego dotyczy którykolwiek z powyższych przypadków utraci tytuł Laureata oraz prawo do otrzymania nagrody, a nagroda zostanie przekazana kolejnemu z listy Uczestnikowi, którego Materiał Komisja Konkursowa oceniła najwyżej.

IV.    Nagrody

26.    Nagrodami w Konkursie są:
1) nagroda główna: zestaw
szafka z trzema szufladami  oraz szfka z sześcioma szufladami: model:MDF, producent:meble.pl
2) 2 x nagroda pocieszenia: szafka z sześcioma szufladami  model: MDF, producent:meble.pl
27. Nagrody nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe lub na ich równowartość pieniężną.
28. Każdy Laureat ma prawo tylko do jednej nagrody, o której mowa powyżej.
29. Laureat, któremu została przyznana nagroda nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.
30. Laureat, któremu została przyznana nagroda, ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody, składając Organizatorowi stosowne oświadczenie na piśmie.
31. Niezależnie od pozostałych postanowień Regulaminu, Laureat traci prawo do nagrody bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
32. Organizator roześle nagrody pocztą lub pocztą kurierską, na adres zamieszkania Laureata na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, w terminie 14 dni od daty publikacji listy Laureatów na Stronie Konkursowej.

V. Postanowienia końcowe
33. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator. Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji Konkursu, w tym w celu kontaktu z Uczestnikiem we wszystkich sprawach związanych z Konkursem za pośrednictwem adresu e-mail, ogłoszenia wyników Konkursu realizacji przesyłek nagród oraz rozpatrzenia reklamacji.
34. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w przesłanego w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej Organizatora (konkurs.info@firma.interia.pl) lub w formie pisemnej na adres: Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k.,  os. Teatralne 9A, 31 – 946 Kraków.
35. Podanie przez Uczestnika swoich danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.
36.    Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w zgłoszeniu konkursowym.
37.    Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania przez Uczestnika Konkursu nieprawdziwych lub błędnych danych osobowych uniemożliwiających jego identyfikację.
38.    Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, przysługuje każdemu Uczestnikowi w ciągu 21 dni od daty opublikowania listy Laureatów na Stronie Konkursowej (decyduje data wpływu reklamacji do Organizatora).
39. Reklamacja dopuszczalna jest w formie pisemnej skierowanej na adres do korespondencji Organizatora z dopiskiem „Reklamacja – nazwa konkursu” – os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika, jak również dokładny opis i wskazanie przyczyny reklamacji.
40. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni od otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez Uczestnika, składającego reklamację.
41.    Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.
42. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.
43. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 Ustawy z dnia z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 471 ze zm.).
44. Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (4)

ANULA56

Widze, ze wygralam, ale nikt sie ze mna nie skontaktowal do tej pory. W regulaminie jest napisane, ze powinnam otrzymac e-maila. Mam nadzieje ze wszystko ok. Pozdrawiam.

bozka44

Troche nie rozumiem dlaczego, aby wziac udzial w Waszych konkursach, trzeba koniecznie mieszkac w Polsce. mysle, ze jest nas tutaj wiecej osob, ktore mieszkaja gdzie indziej. Jesli jest to byc moze podyktowane rodzajem nagrod i jest problem, aby poslac je za granice, to mysle, ze wiele z nas ma w Polsce kochane osoby, ktore chetnie obdarzylyby. .

ola_k

Dziękujemy za czujność, w treści ogłoszenia o konkursie namieszał chochlik drukarski i faktycznie wkradł się błąd - konkurs trwa do 10.09. Serdecznie zapraszamy do udziału :)

agatarn

W tekście jest błąd . W dacie do kiedy jest konkurs. AT

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Konkurs: Za co lubisz serwis Deccoria.pl [wyniki]"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.