Wasza Deccoria

Wasza Deccoria

Przedstawiamy program tegorocznego, czwartego już Zlotu Deccoria.pl. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was warsztaty. Tym razem zdradzimy tajniki zdobienia mebli, recyklingu i fotografii. Na pewno nie będzie się nudzić! Czekają na Was konkursy z nagrodami, loteria, kiermasz handmade i inne atrakcje.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Poszukujemy osób, które chciałyby wystawić swoje prace na kiermaszu handmade, który odbędzie się podczas tegorocznego Zlotu Deccoria.pl w Krakowie.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Na tegoroczny Zlot wybraliśmy wyjątkowy obiekt - Kino Kijów. Kultowe miejsce festiwali, oraz polskich i światowych premier filmowych (obecnie odbywa się tam Krakowski Festiwal Filmowy). W Kinie będzie czekało na Was wiele niespodzianek. warsztaty, spotkania, darmowe napoje, cathering, upominki, konkursy, zabawy i wiele, wiele innych...

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Uwaga! Dzisiaj uruchomiliśmy stronę Zlotu Deccorii 2012. Pierwsi chętni mogą już się zapisywać. Jak zwykle czekamy na Wasze opinie i podpowiedzi.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

UWAGA: Poszukujemy osób, które tworzą ręcznie robione dekoracje, biżuterię, odzież, dodatki do domu lub ogrodu i innych zainteresowanych sprzedażą i promocją swoich rękodzieł.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Z okazji tegorocznych Świąt życzymy, by zmartwychwstały w Was zapomniane marzenia, a w sercu zapanowała wiosna i odrodzenie. Przyjaznych rozmów w ciepłym, rodzinnym gronie, miłych gestów i uśmiechu. Niech te Święta będą jak bajka i na długo zapadną w Waszej pamięci! Wesołego "Alleluja"!

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Już za kilka dni Wielkanoc! Co podać na stół? My już wiemy, a Wy możecie dowiedzieć się już za chwilę. Wraz z zaprzyjaźnionym serwisem Smaker.pl przygotowaliśmy dla Was wielkanocny zbiór pomysłów.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Otwórzmy nasze domy na powiew świeżego powietrza i udekorujmy je na powitanie wiosny. Nic lepiej nie poprawia humoru, niż jej pierwsze tchnienie. Powoli za oknami już coraz cieplej, jednak jeszcze nie na tyle, by przyroda całkiem obudziła się do życia. Nim zakwitną pierwsze kwiaty, minie jeszcze trochę czasu. Umilmy sobie oczekiwanie na pełnię wiosny tworząc oryginalne ozdoby, dzięki którym nasz dom odmieni swoje oblicze po zimie.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Dzisiaj wprowadziliśmy możliwość samodzielnego blokowania osób, które wystawiają Wam obraźliwe komentarze i zaniżają oceny.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Kuchnia, nazywana sercem domu jest miejscem kojarzącym się z pięknymi zapachami, rodzinnymi rozmowami  i przyjazną atmosferą. To w jej obrębie skupia się życie rodzinne, to tu przygotowujemy posiłki, pijemy poranną kawę, plotkujemy z przyjaciółkami, słowem, spędzamy w kuchni sporą część naszego czasu. Jak ją urządzić, aby była wygodna, praktyczna i funkcjonalna? Jak sprawić, aby spędzony w niej czas był przyjemny? Jak dodać jej ciepła i rodzinnego klimatu?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.