Wasza Deccoria

Wasza Deccoria

Najlepsze życzenia dla wszystkich wspaniałych kobiet z Deccorii od Redakcji. Może tego nie wiecie, ale dajecie nam dużo sił do codziennej pracy i inspirujecie do działania. Wasz optymizm jest bardzo zaraźliwy.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Mamy już wyniki ankiety dotyczącej Zlotu. Z racji tego, że dużo odpowiedzi uzyskało podobną ilość głosów postanowiliśmy zrobić dogrywkę. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z wynikami.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

23 lutego 2012 odbył się czat na temat wiosennej pielęgnacji ogrodu. Gościem rozmowy na żywo była Marta Góra - ogrodnik i manager Galerii Ogrodowej w Krakowie. Dla tych, którzy nie mieli okazji w nim uczestniczyć przygotowaliśmy relację.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

W tym roku wyjątkowo wcześniej rozpoczynamy organizację Zlotu, tak, by każdy z Was mógł zaplanować sobie urlop i wziąć udział w tym wydarzeniu. Przygotowaliśmy krótką ankietę, by wspólnie z Wami zaplanować miejsce, termin i program imprezy.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Jak sprawić by nasze ogrody były jeszcze piękniejsze? By  ich pielęgnacja była przyjemnością a nie udręką? Jakie prace zaplanować i jak się do nich zabrać? Wiosna to najpiękniejsza pora roku w ogrodzie, ale też najbardziej pracowita. To radość przebudzenia ale też trudny okres dla naszych roślin, które regenerują się po zimie. To właśnie od  wiosennego przygotowania ogrodu zależy jak będzie prezentował się w trakcie całego sezonu.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

"Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem". Helen Keller

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Odwieczne pytanie, co podarować ukochanej osobie na Walentynki? Jeśli jeszcze nie macie pomysłu to wraz z zaprzyjaźnionym serwisem Smaker.pl przygotowaliśmy dla Was aż 69 propozycji na walentynkową kolację oraz zadbaliśmy o wystrój stołu i drobny upominek. O czym przeczytacie?

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Dziś wprowadziliśmy możliwość sortowania zdjęć w galeriach. Teraz w prosty sposób możecie ustawiać kolejność wyświetlania zdjęć w swoich nowo dodanych, oraz już istniejących albumach. Podzieliliśmy również dodawanie galerii na 3 kroki, co powinno ułatwić korzystanie z serwisu świeżo upieczonym Deccorianom.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Uwaga! Startujemy z nową edycją czatów z ekspertami. Teraz co 2 tygodnie w czwartki będziecie mogli spotkać się z projektantami wnętrz i ogrodów  i na żywo zadawać im pytania. W ciągu najbliższych kilku mięsięcy  porad udzieli Magdalena Mucha – nasza ekspertka od ogrodów, Marta Góra - ogrodnik i Joanna Korpulska – architekt wnętrz. Pierwszy czat już w 23 lutego. Nie zapomnij!

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Nie ma w Polsce, a i na świecie jest niewiele tak bogatych w zdjęcia wnętrz serwisów jak Deccoria. Zgromadziliście ich już ponad 550 tys. Znalezienie w tej masie tych konkretnych jest nie tylko teoretycznie ale i praktycznie niemożliwe. No ale od czego mamy… wyszukiwarkę! Warto poznać kilka zasad jej działania by bez problemu znaleźć to co nas interesuje.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.