Wasza Deccoria

Wasza Deccoria

Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości w codziennym życiu. Domowego ogniska, szczęścia bez ograniczeń, ciepłych promieni słońca i miłości, która sprawia, że świat staje się lepszy.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wasza Deccoria

Wielkanoc to czas nadziei i oczekiwania. Jedni czekają na Zmartwychwstanie, inni na świąteczną atmosferę i smakołyki, jeszcze inni na pierwsze promienie słońca i lepsze dni. Wszystkich jednak łączy radość, jaką z tego czerpiemy - przyjazne, rodzinne rozmowy i miłe gesty, które napełniają pozytywną energią.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Już za niedługo kolejny Zlot Deccorii. Będziemy mogli się spotkać, porozmawiać, nauczyć czegoś nowego i miło spędzić czas. Bardzo zależy na tym, abyś i TY mógł się tam pojawić. Dlatego pomóż nam wybrać miejsce, termin oraz program imprezy - wypełniając krótką ankietę.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Razem z zaprzyjaźnionym serwisem Smaker.pl z okazji Wielkanocy przygotowaliśmy dla Was darmową książkę do pobrania. Podsuwamy w niej aż 95 pomysłów na jajka, począwszy od specjalnie wybranych na święta, klasycznych i mniej oczywistych, poprzez wyszukane, orientalne dania, alkohole, jaja nie tylko kurze, aż po sposoby ich zastępowania.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

W najbliższym czasie chcielibyśmy wprowadzić na Deccorii kilka nowych i w naszej opinii fajnych funkcji. Między innymi blogi, czyli coś w rodzaju dzienników, w których moglibyście umieszczać swoje przemyślenia, uwagi, komentarze i oczywiście zdjęcia. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię właśnie w tej i w kilku innych sprawach, więc przygotowaliśmy krótką ankietę.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wasza Deccoria

Rozmowa na żywo z Anną Kornijenko - naszym ekspertem od projektowania wnętrz, 16.03.2011 o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy :)

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wasza Deccoria

Najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet od Redakcji Deccoria.pl

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Jak estetycznie a zarazem funkcjonalnie zaaranżować małe przestrzenie, służące nam do wypoczynku? Jak wykorzystując materię roślinną i architektoniczną, odpowiednio dobrane detale czy barwy, powiększyć optycznie przestrzeń, lub stworzyć wrażenie przytulnego zakątka?

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Jakie podstawowe gafy popełniamy biorąc nasze domowe zacisza w swoje ręce? Czy na pewno jesteśmy pewni aby podjąć się samodzielnie takiego ryzyka? Często zapominamy, że taka decyzja może być totalną pomyłką, która zrujnuje nam radość z użytkowania naszego ukochanego mieszkania. Podstawowe błędy wychodzą wówczas wtedy, kiedy nie mamy spójności i podstawowej logiki projektowej, a więc nie posiadamy tak ważnego projektu wnętrza.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Czy wiecie, że w bardzo prosty sposób możecie sprawdzić kto w danym momencie odwiedza Deccorię? Wystarczy wejść na nasze FORUM Na dole strony znajdziecie listę wszystkich zalogowanych w tym momencie Deccorian.

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Uwaga! Ruszamy z drugą edycją czatów. Teraz co 2 tygodnie w środy o godz. 17:00 będziecie mogli spotkać się z naszymi ekspertami i na żywo zadawać im pytania. W ciągu najbliższych kilku mięsięcy  porad udzieli Wam Magdalena Mucha – nasza ekspertka od ogrodów i Ania Kornijenko – architekt wnętrz. Pierwszy czat już w przyszłą środę - 9 lutego.  Nie zapomnij!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wasza Deccoria

Życzę Wam, aby te Święta były prawdziwie wyjątkowe i radosne. By Wigilia wniosła pokój w Wasze serca i rozgrzała je w oczekiwaniu na kolejne cudowne dni. Życzę Wam ciepła rodzinnego kolędowania, dobrych wspomnień i uśmiechu na twarzy. Agnieszka Śliwińska Redakcja Deccoria.pl  

Czytaj artykuł 
Wasza Deccoria

Czas na zmiany w Deccorii. Niewielkie, ale za to praktyczne i w naszej opinii ułatwiające życie wszystkim fanom naszego serwisu.  Od dziś Deccorianie będą mogli nie tylko dodawać galerie, przeglądać i komentować je, ale w wolnej chwili także poczytać interesujące artykuły.  

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.