Wszystkie kolory chilloutu

Wszystkie kolory chilloutu

Taras, będący zieloną oazą? Przypominający dżunglę balkon, który stanie się lożą chilloutu? Stworzenie takich miejsc jest w zasięgu możliwości! Wcale nie trzeba mieć tzw. „ręki do roślin”. Balkon oraz taras zazielenią się szybciej niż myślisz i nie włożysz w to wiele wysiłku. Potrzebujesz jedynie ziemi, doniczek oraz roślin – wszystko to bez problemu znajdziesz w sklepach. Ale też... odrobiny inspiracji, którą z kolei znajdziesz poniżej.

Czytaj artykuł 
Wszystkie kolory chilloutu

Niezależnie od tego, czy posiadamy stary sad, czy niewielki balkon – możemy stworzyć strefę chilloutu wśród egzotycznych roślin. Oto aranżacje, którymi warto się zainspirować przy urządzaniu swojej zielonej przestrzeni.

Czytaj artykuł 
Wszystkie kolory chilloutu

Własny ogród to źródło ogromnej radości. W upalne dni staje się prawdziwą oazą, w której można się schować pośród drzew i krzewów przed lejącym się z nieba żarem oraz doskwierającym wielu z nas miejskim zgiełkiem. Dzięki właściwej pielęgnacji może stać się idealną przestrzenią do chilloutu zawsze wtedy, gdy najdzie nas na to ochota. I wcale nie trzeba w to włożyć dużo wysiłku!

Czytaj artykuł 
Wszystkie kolory chilloutu

Pragniesz we własnym ogrodzie poczuć się jak na wiejskich wakacjach? Zaprojektuj przydomową przestrzeń w stylu rustykalnym. Najlepiej odnajdujesz się we wnętrzach, gdzie dominuje ład i porządek? Ogród dizajnerski to coś dla ciebie. Chcesz znaleźć ujście dla swojej kreatywności? Zdecyduj się na styl boho. Oto trzy najmodniejsze obecnie style w dekoracji ogrodów oraz tarasów.

Czytaj artykuł 
Wszystkie kolory chilloutu

Niezależnie od tego, czy dysponujemy kilkoma hektarami, czy mamy niewielki kawałek zieleni, schemat prac nad upiększeniem naszej loży chilloutu będzie wyglądał podobnie. Jak zaaranżować ogród, by rozłożyć w nim hamak, grillować, oglądać seriale i pić kawę z widokiem na soczystą zieleń?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wszystkie kolory chilloutu

Rodzina, przyjaciele lub znajomi, wokół unoszące się zapachy roślin, dające cień drzewa, zapewniający prywatność żywopłot... Brzmi pięknie, prawda? I wcale nie trzeba włożyć wiele wysiłku w to, by móc właśnie tak spędzać wolny czas. Wystarczy... własny ogród. Oto pięć pomysłów, które sprawią, że spędzisz w nim każdą wolną chwilę.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Wszystkie kolory chilloutu

Wiele osób myśli, że stworzenie balkonu pełnego bujnej roślinności jest pracochłonne i wymaga „ręki do roślin”. Boimy się, że szybko zwiędną i cała nasza praca oraz pieniądze pójdą na marne. Prawda jest taka, że nie ma sensu obawiać się na zapas, bo każdy z nas może mieć taki balkon. Wystarczy tylko widzieć, co na nim posadzić, by nasza domowa strefa chilloutu szybko się zazieleniła.

Czytaj artykuł 
Wszystkie kolory chilloutu

Druga edycja konkursu „Graj w kolory” wystartowała! Przygotowana przez markę Somersby akcja potrwa do 31 sierpnia. „Odpicuj swoją lożę chilloutu”, czyli po prostu stwórz własny projekt ogrodu, tarasu albo balkonu i wygraj atrakcyjne nagrody, których łączna pula wynosi aż pół miliona złotych.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.