Wydarzenia

Wydarzenia

Zaprojektowani - Krakowskie Spotkania z Dizajnem, które organizuje Szkoła Wnętrz i Przestrzeni w Krakowie, będą świętem dobrego polskiego projektowania. Od 17 do 20 listopada będzie można spotkać takie osobowości dizajnu, jak Dorota Koziara, prof. Piotr Bożyk, Paweł Grobelny czy Wojciech Morsztyn. W niedzielę, 20 listopada, odbędą się Targi Zaprojektowani, w czasie których kupimy produkty od polskich projektantów.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Dobrze mieć sąsiada - przekonuje IKEA i organizuje w Krakowie pikniki, podczas których będzie można lepiej poznać mieszkańców dzielnicy. „Spotkania Sąsiedzkie” inaugurują wprowadzenie nowego katalogu IKEA 2017. Odbędą się one 27 sierpnia w Parku Krowoderskim i 3 września w Parku Kurdwanów.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W najbliższy weekend zaczyna się GORĄCE LATO w TVN. W niedzielę o godz. 11.00 widzowie będą mogli zobaczyć premierowy odcinek nowego programu Doroty Szelągowskiej – „Polowanie na mieszkanie”

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Jedno pomieszczenie nadające się do remontu i właściciel, który kompletnie nie wie co z nim zrobić. To właśnie na takie okazje poluje projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Poradzi sobie z metamorfozą w trzy dni? Sprawdźcie sami!

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie Tikkurila poprowadzi seminarium dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz pod hasłem „Farby w architekturze”.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Grupa Domideco zaprasza architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz na interaktywne wydarzenie branżowe archiDAY Wiosna 2016. Formuła wydarzenia łączy zalety konferencji, warsztatów, wystaw, targów i szkoleń. Uczestnicy archiDAY otrzymają ogromną dawkę wiedzy merytorycznej i praktycznej. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w godz. 9:00 - 20:00 w przestrzeni kreatywnej „Babka” w Warszawie, przy ul. Młocińskiej 5/7.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Zakończyło się głosowanie publiczności w ósmej już edycji plebiscytu Polska Architektura XXL organizowanego przez Grupę Sztuka Architektury. Internauci wybrali swoich faworytów. Wyniki głosowania jury oraz Grand Prix 2015 poznamy w czasie uroczystej gali 11 kwietnia 2016.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Już po raz czwarty eksperci i pasjonaci architektury wnętrz z kraju i za granicy zastanawiają się nad złożonością przestrzeni, w której żyjemy i w której realizujemy swoje scenariusze życiowe. Do udziału IV Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz, zaproszono wybitnych architektów z całej Europy. Biennale to impreza cykliczna organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Rektora ASP w Krakowie.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

II edycja konkursu „Mazania się spełniają” została rozstrzygnięta. Zaprojektowane przez dzieci pluszaki trafią do sklepów IKEA na całym świecie w listopadzie i będą częścią nowej kampanii społecznej IKEA, wspierającej poszanowanie praw dzieci do rozwoju oraz zabawy. W Polsce do konkursu zgłoszono 1612 prac, spośród których wybrano 20 najbardziej kreatywnych rysunków. W gronie laureatów znalazło się aż dwóch maluchów z Krakowa.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Firma Unicell Poland, producent farb i chemii budowlanej marki Primacol, przeprowadziła w lutym bieżącego roku remont w jednym z budynków należących do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem. Zakres prac obejmował odnowienie wnętrz zabytkowego dworku oraz stworzenie malowideł ściennych pt. „Atlas Zwierząt” i portretu Janusza Korczaka, których autorem jest Rafał Roskowiński, artysta malarz, oficjalny endorser farb marki Primacol.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.