Wydarzenia

Wydarzenia

Autorzy koncepcji architektonicznych, m.in. krakowskiego Szkieletora – Treimorfa, Muzeum Żydów Polskich POLIN oraz Domu Handlowego Vitkac w Warszawie, Starego Browaru w Poznaniu oraz obiektu, w którym odbędzie się wydarzenie pod nazwą 4 DESIGN DAYS – spotkają się w dniach 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W czterodniowym spotkaniu z design’em udział wezmą czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe, deweloperzy oraz mieszkańcy regionu.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Do karetek Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego trafiło bardzo nietypowe wyposażenie. Przewożone nimi dzieci będą otrzymywać maskotki. Poszkodowanym w wypadkach lub chorym maluchom rozdanych zostanie w sumie 4 347 pluszaków zebranych w IKEA Kraków.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Oszczędzanie wody i energii to świetna zabawa, projektowanie wcale nie jest nudne, a z pozornie bezużytecznych przedmiotów można stworzyć oryginalne zabawki lub dekoracje. Przekonają się o tym najmłodsi podczas bezpłatnych warsztatów, które na czas ferii zimowych przygotowała IKEA Kraków.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Mówi się, że aby stworzyć idealną zabawkę, trzeba spojrzeć na świat oczami dziecka. IKEA poszła jednak o krok dalej i postanowiła oddać sprawy (i kredki) w ręce najmłodszych. Każdy pluszak narysowany przez malucha w trwającym do 6 grudnia konkursie „Mazania się spełniają”, ma szansę stać się prawdziwą maskotką i trafić do sklepów na całym świecie. Akcja jest częścią kampanii „Pluszaki dla Edukacji”, wspierającej edukację dzieci w najbiedniejszych regionach świata.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Interesujesz się architekturą lub designem? A może są to dziedziny, którymi zajmujesz się na co dzień i Twoim marzeniem jest własna działalność w branży kreatywnej? A może już wkroczyłeś w świat biznesu? Chciałbyś rozwinąć i poszerzyć swoje horyzonty?

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to wydarzenie promujące dobry dizajn, skupione na prezentacji polskich projektantów i producentów. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem w 2014 roku, odwiedziło je 5000 osób.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W dniach 6 – 8 listopada 2015 r. w Krakowie odbędzie się druga edycja imprezy, którą pokochali twórcy oraz miłośnicy architektury i designu: Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem. Tym razem na uczestników czeka bogata oferta warsztatów, spotkań z ekspertami z Polski i zza granicy oraz targi designu. Nie zabraknie tam także inicjatywy Nie olewamy miasta.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Znakomite osobowości związane z dizajnem i projektowaniem odwiedzą Kraków na początku listopada. Na wydarzenie Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem (6-8 listopada 2015) przyjadą m.in. Carol Morgan, Drew Plunkett, prof. Marek Cecuła, Zuzanna Skalska, prof. Władysław Pluta, Filip Springer czy Piotr Nawara. Organizatorem Zaprojektowanych jest Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, a współorganizatorami: Prodesigne, MyHome.pl, Fundacja Piękna Polska oraz KOŁO.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Marka Polbruk wraz z Gminą Miejską Ciechocinek ponownie zapraszają studentów architektury oraz architektury krajobrazu do udziału w konkursie, którego celem jest uatrakcyjnienie przestrzeni miejskiej. Do wygrania: laptop, tablety, prenumerata „Builder”, szkolenie Procad Revit – stopień I oraz nagrody pieniężne.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli serdecznie zaprasza na wystawę pracowni BXBstudio w ramach III DNI DIZAJN.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.