Wydarzenia

Wydarzenia

Dolina Cedronu w Leńczach to jedno z tych miejsc na mapie Polski, które po prostu trzeba odwiedzić. Jego spokój i wyjątkowość zauroczy każdego. 9 października przestrzeń ta za sprawą szczególnego wydarzenia jakim jest Trend Bazar zamieniła się w prawdziwy festiwal piękna i smaku.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Deccoria.pl ma przyjemność patronować niezwykłemu wydarzeniu jakim jest Trend Bazar. Odbędzie się on 9 października, w Dolinie Cedronu, w Leńczach pod Krakowem. Inicjatywa ta połączy w jeden wieczór różne dyscypliny z przestrzeni estetycznych.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

O tym miejscu było głośno na długo przed jego otwarciem. Klimatyczna przestrzeń krakowskiego Hotelu Forum dostała nowe życie. W minioną sobotę przestrzeń symbolu PRL-u została wypełniona unikalnym polskim designem. Czy zagości na stałe na wnętrzarskiej mapie Krakowa?

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Za nami upalna niedziela z Festiwalem ETNOmania. Było kolorowo i smakowicie, dopisała zarówno aura, jak i goście – wstępnie można mówić o 4000 etnomaniaków. Na imprezie, która jak co roku odbywa się na terenie skansenu – Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie, można było sprawdzić, jak tradycja odnajduje się we współczesności.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Konferencje, wykłady, prelekcje, pokazy, debaty o architekturze i urbanistyce – i to wszystko w jednym miejscu! Program tegorocznych targów Warsaw Build aż kipi od wydarzeń skierowanych do architektów i projektantów wnętrz. Nic dziwnego – stanowią oni duży procent odwiedzających.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Przed nami ważne wydarzenie w branży budowlanej – wrześniowe targi Warsaw Build 2014. Organizator zadbał o to, by w programie każdy specjalista znalazł coś dla siebie – począwszy od architekta i projektanta wnętrz, poprzez deweloperów i inwestorów, aż po wykonawców, montażystów i inżynierów.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Czy design jest zarezerwowany dla elit, a wyjątkowe przedmioty pochodzą tylko ze światowych stolic mody? Wręcz przeciwnie – piękne, a jednocześnie praktyczne rzeczy wypełniają również polską rzeczywistość co najmniej od kilkudziesięciu lat. Inicjatywą służącą zwróceniu uwagi na rodzime wzornictwo jest trwający obecnie w sześciu śląskich miastach Projektowy Czerwiec.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Jeszcze przez ponad dwa tygodnie można przesyłać zgłoszenia na konkurs „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Na trofeum mają szansę autorzy najciekawszych realizacji architektonicznych opartych o systemy Aluprof z lat 2011–2013.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Jak będzie wyglądał świat, kiedy zabraknie wody na Ziemi? Dlaczego oszczędzanie naturalnego surowca jest tak ważne? Co można robić na co dzień, żeby ratować planetę? Na takie pytania odpowiadali twórcy dokumentów, animacji oraz filmów w formacie Instagram – łącznie 275 prac nadesłanych z okazji We ART Water Film Festival. Każdy kto chce wesprzeć ekologiczne działania, może zrobić pierwszy ekokrok, oddając, do 25 maja 2014, swój głos na jedną z finałowych realizacji.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Podczas tegorocznych Krakowskich Targów Budownictwa odbył się finał aukcji charytatywnej „Budujemy Radość Dzieciom”. Wystawiony na sprzedaż dom, wyposażony przez sponsorów, został zlicytowany za 68 000 zł!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.