Wydarzenia

Wydarzenia

Z końcem lutego 2014 roku zakończyła się kolejna, szósta już edycja plebiscytu Polska Architektura XXL. Laureaci i nominowani w kategoriach KUBATURA oraz WNĘTRZA zaprezentują swoje realizacje podczas trzech dni Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2014.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W parku West Potomac w Waszyngtonie odbył się Festiwal Kwitnącej Wiśni. Przechodniom podziwiającym piękno drzewek towarzyszył chór Japońskiej Orkiestry.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W imieniu sklepu Scandinavian Living serdecznie zapraszam w najbliższy piątek i sobotę na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Kostancinie, przy ul. Piłsudskiego 21.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W Stedelijk Museum w Amsterdamie można już oglądać prace Marcela Wandersa, który został okrzyknięty przez magazyn „New York Times" - "Lady Gagą światowego designu"! To jedna z najbardziej obleganych espozycji artystycznych tego roku.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Z końcem lutego 2014 roku zakończyła się kolejna, szósta już edycja plebiscytu Polska Architektura XXL. Organizatorem jest internetowa Grupa Sztuka Architektury skupiającą wortale tematyczne skierowane do architektów. Eksperci i internauci wybrali swoich faworytów.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Już po raz trzeci doświadczeni projektanci i studenci wyższych uczelni artystycznych i projektowych w kraju i zagranicą będą zastanawiać się nad rolą architektury wnętrz w kontekście miasta. Tematem tegorocznego Biennale będą funkcjonalno-przestrzenne założenia Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki oraz jej funkcja ekspozycyjna w przestrzeni architektonicznej. Do udziału w III Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz zostali zaproszeni polscy i zagraniczni artyści, projektanci i humaniści. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-16 marca 2014 r. w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W Bangkoku odbył się konkurs na najlepszą toaletę roku. W szranki stanęło ponad 100 toalet. Konkurs wyłonił trzech zwycięzców. Dzięki kampanii społecznej władze Bangkoku zamierzają poprawić standardy w toaletach publicznych.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Tłumy zwiedzających i ciekawe panele dyskusyjne oraz specjalistyczne pokazy podczas pierwszej edycji targów budowlanych i wnętrzarskich w Warszawie.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

W niewielkiej miejscowości w Szwajcarii zostało otwarte muzeum Hobbitów. Jego twórca przez wiele lat zbierał wszystko, co miało związek z trylogią Tolkiena. Kolekcja ta osiągnęła wartość 50 tysięcy euro.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Co to są gobeliny? Jak się je wykonuje? Czego potrzeba do stworzenia tkaniny artystycznej z wełny? Odpowiedź na te pytania będzie można poznać 15 września, podczas warsztatów tkackich u Pani Małgorzaty Polańskiej – Kubiak w Łomnicy Zdrój, oczywiście w ramach Otwartej Pracowni.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.