Wydarzenia

Wydarzenia

30 sierpnia 2013 w Krakowie odbyły się I Krajowe Mistrzostwa Florystyczne Regionu Małopolskiego. Do konkursu stanęło 7 florystów: Tomasz Matla, Barbara Błaszczyk, Katarzyna Ciba, Agata Wylenzek, Agnieszka Błaszczyk, Anna Fudali i Marta Pietrzyk. Miejscem ich zmagań była gościnna Galeria Krakowska, która dołożyła wielu starań, by uczestnikom wygodnie się pracowało i by ich kompozycje dobrze się prezentowały. My również tam byliśmy i przygotowaliśmy dla Was relację fotograficzną!

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Szukasz dystrybutora albo chcesz być dystrybutorem włoskiej armatury łazienkowej? A może twoja firma potrzebuje architekta, dostawcy wykładzin albo narzędzi do montażu? Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonała okazja, by znaleźć partnera w biznesie.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Czy architektura współczesna jest jeszcze sztuką? Czy architekt jest dziś już tylko dostawcą usług, a dawne ambicje bycia intelektualistą, prekursorem nowych trendów i mód są w przypadku tego zawodu już nieaktualne? Na te i inne pytania dotyczące statusu współczesnej architektury oraz roli architekta na rynku odpowiedzą czołowi polscy architekci podczas dyskusji zorganizowanej w trakcie pierwszej edycji targów Interiors & Design Warsaw 2013.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Zapraszamy na I Krajowe Mistrzostwa Florystyczne Regionu Małopolskiego, które odbędą się w piątek 30 sierpnia na terenie Galerii Krakowskiej. Na oczach Państwa powstawać będą wielkoformatowe instalacje roślinne i niecodzienne ozdoby ślubne. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać cały weekend.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Dlaczego firmy nie chcą inwestować w polski design? – zastanowią się nad tym uczestnicy debaty zainicjowanej przez Creative Poland, która odbędzie się 10 września podczas targów Interiors & Design Warsaw 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na tą imprezę. Poniżej dowiecie się co trzeba zrobić, żeby je wygrać.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne warsztaty z cyklu Otwarte Pracownie na Szlaku Rzemiosła Małopolski. Podczas pierwszego spotkania, już 3 sierpnia, uczestnicy będą poznawać tajniki garncarstwa, metaloplastyki oraz rzeźby.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Dzieła sztuki przedstawiają zwierzęta, niesamowite popiersia i mozaiki. Wszystkie są wykonane z żywych roślin. Niesamowite przeżycie nie tylko dla miłośników botaniki!

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

15 i 16 czerwca odbył się w Krakowie Festiwal Wnętrz, czyli targi arnażacji i wyposażenia wnętrz. Ale to trochę za wąska definicja, bo tegoroczna edycja była wyjątkowa.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Już po raz szósty spotykamy się na Targach Dizajnu w towarzystwie projektantów z różnych dziedzin, grafików, ilustratorów, fotografów. Od ponad dwóch lat cyklicznie gromadzimy polskie marki- dobrze rozpoznawalne i te stawiające pierwsze kroki w branży - stwarzając pole wymiany pomysłów, inspiracji i dialogu twórców z odbiorcami.

Czytaj artykuł 
Wydarzenia

Już 15 i 16 czerwca odbędzie się Festiwal Wnętrz w Krakowie. Zobacz, czym w tym roku Cię zaskoczy!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.