Wydarzenia

Kolejna odsłona Majówki Architektów!

11 maja 2019 w Oddziale Warszawskim SARP, przy ul. Foksal 2, Newmor Polska wraz z Oddziałem Warszawskim SARP, Mazowiecką Okręgową Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Akademickim WA PW, organizują wspólną integrację oraz wiosenną wymianę myśli projektowej.

REKLAMA

W okresie wiosennym na mapie Warszawy ma miejsce sporo inicjatyw skierowanych dla architektów, ale to właśnie słynna majówka przyciąga wielu, zarówno młodych, jak i tych bardziej doświadczonych projektantów. Dzięki wspaniałej organizacji na wydarzeniu można się spotkać i porozmawiać z najlepszymi pracowniami projektowymi.

Stowarzyszenie SARP działa  w Polsce od ponad 130 lat, a jego członkami są wszyscy liczący się w Polsce architekci. Tego rodzaju spotkania są dla  Newmor Polska  niezmiernie ważne, bo właśnie tu odbywa się nieformalna wymiana myśli i liczne dyskusje na tematy projektowe. Dzięki tego rodzaju inicjatywom mamy szansę lepiej się poznać i porozmawiać ze sobą, a to daje dobrą płaszczyznę do wzajemnego zrozumienia i szansę poznania metod pracy oraz najnowszych technologii. Newmor Polska zawsze stara się być wsparciem dla architektów i tego typu inicjatyw. Jako zaufany partner w biznesie, ale i doradca z zakresie rozwiązań technologicznych chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie realizowane projekty zaskakiwały oryginalnością i jakością. – mówi Daria Wassermann, Dyrektor Marketingu Newmor Polska.

Majowe spotkanie jest niepowtarzalną szansą dla osób z inicjatywą, które chciałyby skorzystać z oferty organizacji wspierającej projektantów. Na majówce mile widziani będą także przyszli architekci - studenci Wydziałów Architektury, którzy już teraz chcieliby włączyć się w działalność OW SARP.

W tegorocznym programie Majówki Architektów 2019 przewidziano m.in. warsztaty architektoniczne dla dzieci -  poprowadzone przez OW SARP, prezentacje MaOIARP, SAWA PW, OW SARP - Architekci Bez Granic, część główną z atrakcjami i nagrodami ufundowanymi m.in. przez Newmor Polska oraz koncert KGDNKSzR – okolicznościowego ensamble, złożonego z muzyków i architektów.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie https://maj2019-event-sarp-warszawa.konfeo.com/pl/groups. Zakończenie rejestracji przewidziano na 11 maja. Wśród osób, które się zarejestrują zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Kolejna odsłona Majówki Architektów!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.