Wydarzenia

Znajdź partnera biznesowego podczas targów Interiors & Design Warsaw 2013

Szukasz dystrybutora albo chcesz być dystrybutorem włoskiej armatury łazienkowej? A może twoja firma potrzebuje architekta, dostawcy wykładzin albo narzędzi do montażu? Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonała okazja, by znaleźć partnera w biznesie.

REKLAMA

fot. Pixabay.com

Targi Interiors & Design odbędą się w dniach 10-12 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, ale też by znaleźć kooperanta i rozszerzyć działalność. Organizatorzy targów, chcąc ułatwić uczestnikom nawiązanie biznesowych relacji, uruchomili specjalną podstronę w serwisie targiwnetrzarskie.pl . 

- To bardzo proste: wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz, podając podstawowe informacje o sobie i o poszukiwanym partnerze targowym, a my, jeśli mamy go w bazie, dołożymy wszelkich starań, by umówić obie strony na spotkanie – zapewnia Agnieszka Szpaderska, Project Manager z firmy Lentewenc, organizatora Interiors & Design Warsaw 2013. 

Usługa jest bezpłatna. Organizatorzy wyślą wiadomość do firm odpowiadających profilowi poszukiwanego partnera biznesowego i przekażą poszukującemu odpowiedź. W razie potrzeby Lentewenc, będący częścią międzynarodowego giganta targowego ITE Group, skorzysta z baz kontaktów swoich zagranicznych biur.  

Wśród już złożonych propozycji współpracy jest m.in. oferta firmy z Japonii, która szuka polskiego producenta ceramiki użytkowej, czy producenta wysokiej jakości armatury sanitarnej z Malty, który poszukuje przedstawiciela i dystrybutorów na terenie Polski. 

Równocześnie z Interiors & Design Warsaw 2013 w dniach od 10 do 12 września odbędą się targi Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw 2013 oraz Certiba. Organizatorem wszystkich tych imprez jest firma Lentewenc.

Deccoria.pl objęła patronat nad tym wydarzeniem.

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Znajdź partnera biznesowego podczas targów Interiors & Design Warsaw 2013"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.