Wykopaliska

Wykopaliska

Zobacz, jak użytkownicy naszego serwisu ozdobili w tym roku swoje wnętrza! Deccoria jest przepełniona bożonarodzeniowymi inspiracjami - nie przegap ich!

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Codziennie oglądam galerie świąteczne, w których pokazujecie, jak przygotowujecie się do Świąt. Każda z nich zasługuje na wyróżnienie, bo jest Wasza, bo wkładacie w wystrój swoich wnętrz serce i pasję. Postanowiłam zebrać kilka najpiękniejszych i pokazać je innym.

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Powiedzenie zna chyba każdy. I większosc z was przetestowała to na własnej skórze- ja na pewno tak. I wcale nie mam na myśli tylko stylów dizajnu wszelakiego, smaku i gustu wnętrzarskiego. Dogodzić wszystkim- niemożliwe, warto wiec skupić się na tym, by dogodzić sobie – przynajmniej jeśli chodzi o najbliższe nam otoczenie- czyli dom. A jeśli przy okazji wyjdzie tak, że i innym się spodoba- tym lepiej dla nas. Znaczy- chyba lepiej, bo jednak ten błysk w oku sąsiada czy koleżanki trochę łechce (no mnie łechce jak ktoś pochwali, że lampa fajna co to mi ją znajomy spawacz według wymyślunku mojego zrobił.)

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

By zachęcić i Was do zabawy w deccorkowych archeologów tym razem podrzucam wam ślady niezwykłych wnętrz jednej z naszych użytkowniczek. Będę starać się Was naprowadzić na ten dom i mam nadzieję, że będzie to i dla Was przyjemne, tym bardziej, że dla znalazców będą przewidziane przez Redakcję serwisu nagrody.

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Mieszkania i domy nierozerwalnie związane z naszym życiem, czasami zyskują własny byt, stają się przedmiotem zachwytów, podziwu wielu- nie tylko ich właścicieli. Bywa, że wysuwają się na pierwszy plan, i choć do tej pory w swej formie istniały tylko dzięki mieszkańcom, nagle same w sobie stają się istotą godną zauważenia, pokazania pochwalenia.

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

„Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.” Słowa Phila Bosmansa stały się inspiracją dla napisania dzisiejszego artykułu. Sprawiły, że nagle dostrzegłam piękno które mnie otacza, a które to kryje się w rozkwitłym sadzie, w rodzinnym zegarze z kukułką, w niepowieszonych jeszcze świecznikach, które dostałam w prezencie, a przede wszystkim w uśmiechu mojej córki, jej psotach, zadrapaniach na kolanach, bezgranicznym zaufaniu i miłości jakimi mnie codziennie obdarza. I chociaż dom niedoskonały i humory nie zawsze dobre i plany niezrealizowane, pomysły nietrafione- to nic, gdzieś tam czekają na nas radości, małe i większe, a które to pozwolą by na twarzy pojawił się grymas- zwany uśmiechem…

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Dziś nie sama lecz we współpracy z Ewiko, wzięłam pod lupę najważniejszy kuchenny( i nie tylko) mebel. Komentarze Ewiko w formie zabawnych wierszyków na pewno umilą wam lekturę! Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania…

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Wzorując się na tytule polskiego klasyka lat dziewięćdziesiątych chciałabym tym razem przedstawić Wam osoby, które nie boją się walczyć o swoje marzenia i pasje tu i teraz, w naszej czarno-białej rzeczywistości. Próbują coś zmienić, coś pokazać – i nie mówię tylko o ich talencie, pracach, planach, ale również o własnym  zdaniu, własnym spojrzeniu na ten świat, a które to czasem bywa odmienne od ogólnie przyjętego wzoru. Ponieważ uważam, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, a nie zawsze mamy dość sił by go w sobie odkryć, rozwinąć, pozwolić mu oddychać, przejąć nad sobą kontrolę, chciałabym by Ci Deccorowicze, o których dzisiaj pisałam dali nam wszystkim zobaczyć że po pierwsze- można, a po drugie- warto, odkryć w sobie nowe możliwości, lub ulepszyć te, które od dawna w nas pulsują.

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Ponieważ i nam należy się moment, gdy bez żadnych konsekwencji, bez sensownych powodów i jakiejkolwiek przyczyny poczuć się jak gwiazda, i to ta naj naj  – najpiękniejsza, najzabawniejsza, najbardziej kochana i wielbiona przez tłumy, która może wiele- i wiele się jej wybacza, toleruje, przymyka oko – na niepozmywane naczynia, na okruszki na dywanie, na brudne okno w salonie czy niepodlane kwiatki ( tak tu już z butami w naszą szaraków codzienność).

Czytaj artykuł 
Wykopaliska

Z nastrojem zmiennym podchodzę do powyższego tematu, bo me humory jak wiosna – raz gorące, raz błyskawice ciskają. W dużej mierze zależne od tego co obok- czy to w domu, czy za oknem. Blask, światło dziś biorę pod lupę, głównie to romantyczne, nastrojowe, które być może sprawi, że zechcecie przystopować na chwilę, może poczytać przy nim dobrą książkę?  Obecne przecież w każdym domu, w każdym wnętrzu – nieodzowna jego cześć, umiejętnie kształtowane- grą światła i cieni- potrafi zmienić mieszkanie w zupełnie inną czasoprzestrzeń…

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.