Zrób to sam

Zrób to sam

Motyw sowy jest ostatnio bardzo popularny. Mamy zawieszki, poduszki, podkładki i wiele innych gadżetów właśnie w kształcie sówki. Oczywiście najłatwiej kupić taką gotową dekorację, ale po co wydawać pieniądze, jeśli możemy własnoręcznie ją na przykład uszyć?

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Kwiaty od wielu wieków służą do okazywania uczuć. Osobom, które odeszły, ale wciąż żyją w naszych sercach, ofiarujemy kwiaty na znak miłości i pamięci. W sklepach, na targach oraz w kwiaciarniach zakupić możemy przeróżne kwiatowe dekoracje, są one jednak zazwyczaj drogie. Warto zatem wykonać taką wiązankę samodzielnie.

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Najprostszym sposobem na zrobienie pisanek jest ugotowanie ich w wywarze z łupinek cebuli. Ale nie brak też w wielkanocnych koszykach prawdziwych dzieł sztuki. Oto kilka oryginalnych pomysłów!

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Oto jeden z najsłodszych wielkanocnych wieńców, jakie widziała nasza Redakcja. Możesz go zrobić sam i tym samym cudownie ozdobić drzwi wejściowe swojego mieszkania/ domu.

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Mech jest jednym z radosniejszych zwiastunów wiosny, kiedy śnieżny koc topi się w wiosennych promieniach słońca, naszym oczom ukazuje się naturalny zielony dywan. Zobacz jak łatwo jest dostosować jego jasna barwę i miękką teksturę formując go w wielkanocna dekorację stołu.

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Jeśli chcecie zaskoczyć odwiedzających Was w święta gości - mamy dla Was niespodziankę! Magdalena Markiewicz specjalnie dla Deccoria.pl, przygotowała propozycję własnoręcznie wykonanych wianków.

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Wiosenna aura za oknem która coraz częściej dochodzi do głosu nad deszczami i zimnymi wiatrami nastroiła mnie pastelowo, stąd też to chyba pierwszy raz w naszym mieszkanku pojawiło się tyle pudrowych kolorów.

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

Zbliżają się święta, okres kupowania i pakowania prezentów. Bożonarodzeniowe papiery i torebki są oklepane i sztampowe. Do tego bardzo drogie. A gdyby doliczyć do tego jeszcze wstążki, kokardy, ozdoby... Zobacz, jak zrobić to oryginalnie, tanio i szybko!

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

W okresie przedświątecznym sklepy wypełnione są po brzegi najróżniejszymi dekoracjami bożonarodzeniowymi. Pamiętaj jednak, ze wieniec lub stroik możesz zrobić sama i to niewielkim kosztem. Wystarczy odrobina czasu i inspiracji, by wyczarować naprawdę piękne ozdoby. Poniżej przedstwiamy kilka prostych pomysłów na dekoracje naszych użytkowników, które stworzą wyjątkowy nastrój w twoim domu!

Czytaj artykuł 
Zrób to sam

W okresie przedświątecznym sklepy wypełnione są po brzegi najróżniejszymi dekoracjami bożonarodzeniowymi. Warto jednak wykonać ozdoby samodzielnie. Poniżej przedstawiamy Wam tutorial nadesłany na nasz redakcyjny adres przez Panią Asię (nick: lady2), która tworzy piękne choinki z filcu. Choinki można wykonać w dowolnym kolorze i rozmiarze.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.