Zrób to sam

Wielkanoc od wejścia

Jeśli chcecie zaskoczyć odwiedzających Was w święta gości - mamy dla Was niespodziankę! Magdalena Markiewicz specjalnie dla Deccoria.pl, przygotowała propozycję własnoręcznie wykonanych wianków.
REKLAMA
Wersja bardzo naturalna począwszy od samej bazy, którą są zaplecione w wianek brzozowe gałązki. Naturalne i subtelne jest również samo wykończenie. Pojawiają się skorupki jajek, mech i rafia w kolorze naturalnym. Pasuje do wnętrz rustykalnych, gdzie klimat świąteczny nastawiony jest jest na naturę.
 

 

Jak przygotować wianek:
Wystarczy wyprawa do lasu by pozbierać gałęzie i można stworzyć w raptem parę minut bardzo ciekawą kompozycję na drzwi wejściowe. 

Pozbierane gałęzie różnej długości na około 1 metrowy pęk o dość sporym promieniu. Fragmentarycznie co ok. 10 -20 cm (w zależności od długości gałązek składowych) przewiązujemy sznurkiem czy to drucikiem a następnie zbieramy końce by osiągnąć żądany kształt czy to kółka, czy jajka. 
Do całości można dobrać dodatki bardziej naturalne czyli na przykład rafię w jej pierwotnym, beżowo- brązowym kolorze, skorupki jajek, mech. 

Szaleństwo kolorów, dla wnętrza gdzie rzadzi kolor a Wielkanoc to radość w czystej postaci. Elementem dekoracyjnym wianka w kształcie jaja są ku zaskoczeniu jajka. Jajeczką są pastelowe. Zwieńczeniem jest skłaniająca się w bardziej naturalną stronę kokarda z rafii. Zastrzyk energii od samego wejścia.

                   

                   

Jak przygotować wianek:
Do przygotowanego własnoręcznie wianka można dodać również kolorowe jajeczka, piórka a całość dopełnić atłasowymi tasiemkami. 
Montowanie ozdób do takich przedmiotów jak gałęzie trwało i szybko można wykonać za pomocą kleju na gorąco. Pistolet, który topi plastikowe wałeczki to niezbędnik w Naszym domu, który pomaga tworzyć dekoracje. 

Magdalena Markiewicz dla Deccoria.pl 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Wielkanoc od wejścia"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.