Forum

Deccoria - Nowości w serwisie

Zmiany w serwisie Deccoria.pl

karafka

Witaj Basiu:) Super pomysł .............aż chce się odpisywać teraz,bo wszystko jest przejrzyste.......wcześniej zlewały się wypowiedzi.........stosowałam przerywniki typu "########### " ale i tak wszystko było mało czytelne. Dziękuję za wspaniałą zmianę:))) Pozdrawiam Barbara-karafka

anett13

Witaj Basiu:) Zdecydowanie jestem na TAK,super zmiana ..... Teraz wiadomości są bardziej przejrzyste . Gorąco pozdrawiam Aneta

agatarn

nooooo rewelacja:) czekamy na kolejne nowinki:) pozdrawiam Aga

anni

Basiu witam serdecznie,zapytanie ;czy w tym roku ,jezeli tak ,kiedy bedzie zlot Deccorianek,milo wczesniej wiedziec,umozliwi planowanie urlopu wakacyjnego,zadna nie pyta albo zwracam sie do nie wlasciwej osoby....... prosze o odpowiedz dziekuje anni

Rybka54

Witam Pani Barbaro :)Pisze Pani ,ze "nie zaniechacie tradycji zlotow" ...ta tradycja juz jest zaniechana :( Za Pani Agnieszki Sliwinskiej odbyly sie 4 zloty deccorian : Krakow ,Krakow,Wroclaw ,Krakow...i koniec ! w 2013 r. nie odbyl sie i 2014 r.tez ! Kiedy w ubieglym roku podpytywalam sie o zlot 2015 r. dostalam informacje ,ze juz napewno sie odbedzie .Szkoda ,ze jednak nie ! Zaluje bardzo ,bo poznalam na tym portalu wiele fajnych osob ,a zloty byly wspaniala okazja do spotkania ,wymiany ,kupna prac recznych ,obrazow itd..krotki kurs fotografowania i ciekawe prelekcje...Byla tez okazja do blizszego poznania sie i zabawy na koniec zlotu ...Potem jeszcze dlugo wspominalismy i wspominamy do dzisiaj ...Szkoda :( Pozdrawiam :)

Rybka54

Dziekuje za odpowiedz ...Pozdrawiam :)

anni

Basiu witaj ! Dziekuje,zapomina sie o nas.......oczywiste jest, Deccoria istnieje dzieki nam......... W Wroclawiu Tato zalozyciel proponowal male zlociki /regionalne - puste slowa...... Jeden na dwa lata nie jest w stanie Zarzad Deccorii sfinalizowac. Bardziej zrozumiale jest,ze Tato zolorzyciel nie przewiduje wogole takich akcji. Bardziej podoba sie szczera i prosta odpowiedz. Prosze nas nie odsylac w kolejke oczekujacych........ pozdrawiam anni

adzia75

Witam są bardzo duże problemy z wstawianiem zdjęć.Kilka dziewczyn zrezygnowało z wklejeniem nowej galeryjki,zdjęcia nie wchodzą mimo ich zmniejszenia. Mnie udało się wkleić galerię,ale bardzo długo zdjęcia się ładują,przy większej ilości bardzo to czasochłonne i zniechęcające.Poza tym ,przy wstawianiu kilku komentarzy pod rząd ,wyskakuje komunikat,że nie mogę wstawić komentarza i to dzieje się od dawna .

adzia75

witam nadal są duże problemy techniczne.zdjęcia się wgrywają a potem ich nie widać,podczas pisania komentarzy często trzeci z rzędu już nie wchodzi i widnieje komunikat o niepoprawnych danych lub że nie mogę wstawić komentarza.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja