Forum

Inne - Inne

ANKIETA

babaj_aga

Super pomysł jestem jak najbardziej za :0)

gapulka

Witam drogie deccorowiczki:) Uważam że fantastyczny pomysł:)) myśle że kazda z nas czegoś by się pozbyła a zarazem i nabyła :) tylko faktycznie administratorzy muszą rostrzygnąć forme działania. Wiele z Was robi fantastyczne rzeczy np..maluje obrazy czy piękne figurki wykonuje i czemu miałaby taka osoba nie wystawić tego hmm tylko czy takie allegro sie z tego nie zrobi? Z drugiej strony czemu nie. Myśle że wszystko można przemyśleć zorganizować.Jestem ZA!Pozdrawiam

toja1
renias napisał:

Witam Co Wy na to , aby zrobić tutaj na deccori swego rodzaju kiermasz. Stąd moje pytanie do wszystkich , Czy uważacie , że miałoby to rację bytu?, czy warto zakładać taki temat? Kazda z nas , ma pewnie masę rzeczy , która została, nam po poprzednim naszym wystroju, czego juz nie używa, a szkoda jej wyrzucić. Moja propozycja jest taka, każdo z nas , ma tu swój profil i w nim , moglibyśmy utworzyć Galerię specjalnie przeznaczoną temu kiermaszowi, Zrobić zdjęcia , podpisac je , np , licytacja od , czy oddam w dobre ręce, czy zamienię . Każdy zainteresowany kupnem czy inna formą np wymianą wystawionej danej rzeczy , mógłby licytować pod zdjęciem,w miejscu gdzie normalnie komentujemy wnetrza. Chciałabym ,żebyście się wypowiedzieli co o tym sądzicie. Pozdrawiam

toja1
toja1 napisał:

Witam Co Wy na to , aby zrobić tutaj na deccori swego rodzaju kiermasz. Stąd moje pytanie do wszystkich , Czy uważacie , że miałoby to rację bytu?, czy warto zakładać taki temat? Kazda z nas , ma pewnie masę rzeczy , która została, nam po poprzednim naszym wystroju, czego juz nie używa, a szkoda jej wyrzucić. Moja propozycja jest taka, każdo z nas , ma tu swój profil i w nim , moglibyśmy utworzyć Galerię specjalnie przeznaczoną temu kiermaszowi, Zrobić zdjęcia , podpisac je , np , licytacja od , czy oddam w dobre ręce, czy zamienię . Każdy zainteresowany kupnem czy inna formą np wymianą wystawionej danej rzeczy , mógłby licytować pod zdjęciem,w miejscu gdzie normalnie komentujemy wnetrza. Chciałabym ,żebyście się wypowiedzieli co o tym sądzicie. Pozdrawiam

*********************************************************************** Witaj Renias w deccorkowym świecie ..... Twój pomysł już od dawna "działa" na decco. i to z powodzeniem . Colutea narzekasz , że udało Ci się sprzedać 1 (słownie jedną) parę kolczyków na decco. , przemyślałaś dlaczego ?

grzesilona

Witam! Uważam, że to fajny pomysł, ja jestem za, ale trzeba zapytać i poczekać na decyzję z góry :-)

toja1

Colutea moje gratulacje ;)))

toja1

Colutea Ty niedowiarku ... szczere aż do bólu !

paula_su

wooow ale się wątek rozrósł! ;-) pomysł genialny i popieram rekami i nogami! Już coś sygnalizowałam w tym temacie Pani Agnieszcze Śliwińskiej na priv, ale żeby taki kieramsz zrobić na zlocie - bo wiadomo to co zobaczymy na żywo może mieć genialny początek do takiego wirtualnego kiermaszu. Właśnie sama startuje w branży dekoracyjnej (www.karolajn.pl) i to jest bardzo bardzo bardzo genialny pomysł z kiermaszem ;-) i bardzo mi sie tez podoba pomysł z kiermaszem w profilu każdej z nas ;-) ale jak najbardziej musimy poczekać na akceptację "z góry" ;-) więc trzymajmy kciuki!!!

M1603

ja też tojciu nic nie wiem o deco...dasz nam namiary????

toja1

Renias już Cię "oświecam" .... przyjęłam do wiadomości , że jesteś tu nowa i nawet powitałam Cię w naszym świecie :) To co zaproponowałaś to oczywiście bardzo fajny pomysł i ja także jestem ZA , poinformowałam Cię jedynie , że takie coś już funkcjonuje pomiędzy nami choć w nieco mniej oficjalnej formie . I to by było tyle w kwestii wyjaśnienia . Pozdrawiam serdecznie .

coquille

No proszę...ile to rzeczy się człowiek dowiaduje na forum:))))))))To ja od dziś chodzę po wszystkich znajomych galeriach i zgarniam to co mi się podoba hahaha.Oczywiście,jeżeli komuś juz ,,zawadzają''

karioka2000

Mnie tu jeszcze nie było,a takie ciekawe dyskusje się toczą.Przypadek rządzi losem ludzkim i gwoli tegoż przypadku tutaj sie znalazłam.Nie znam się na przepisach tzw.ogólnie handlowych,ale pomysł jest i trzeba coś z nim zrobić.Myślę,że nie jeden stryszek czy piwniczka,schowek czy półka ucieszyłyby się z tego rozwiązania.W razie czego jestem "ZA"

agakol

Oj widzę że nie ma za dużo zainteresowanych pomysłem a szkoda:(

sylaba

Ja też sie pisze na taki kiermasz, jestem jak najbardziej ,,ZA,, tym pomysłem, pozdrawiam

DecouRacje

też jestem za

kasiagoldyn

Witajcie wszystkie deccorowiczki jestem jak najbardziej za takim pomysłem i ma duuuużo do wymiany i oddania mam nadzieje ze ten pomysł nareszcie wypali.

Deccoratka

i ja i ja jestem za! W sumie dopiero co tutaj trafiłam, ale jak najbardziej podoba mi się taki pomysł!!! Sama też mam dużo na wymianę barterową albo za pieniążki ;) a myślę, że to jednak nie będzie to samo co allergro, chociażby dlatego, że osoby na forum to już nie sa wszyscy, a ludzie zainteresowani tematem, dekoratorstwem, etc. fajnie by było, gdyby admini wystosowali jakiś odpowiedni post, w sensie czy się w końcu zgadzają czy też nie... moim jednak zdaniem, jeśli tylu forumowiczów opowiada się za utworzeniem takiego działu, to może naprawdę warto się nad tym zastanowić? :) czekam z niecierpliwością na odpowiedź!

jwkw

Pomysł na 6! Czasami zdaża się że jakieś przedmioty się nam znudziły, nie mają już zastosowania a innym moga sprawić wielką radość. Mam na myśli nie typowy handel, tylko sprzedaż za tzw. symboliczną kwotę. Jestem za!!!

Odpowiedz w temacie

ANKIETA

Edytuj wypowiedź

ANKIETA

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja