Forum

Inne - Inne

Atopowa skóra!

rozwidlak

Kochani mam do was pytanie, niestety mam skórę atopową, a co za tym idzie muszę szczególnie, wybitnie dbać, czy ktoś z was ma też taki podobny problem? Jak sobie z tym radzicie? Jakich kosmetyków używacie?  Czy ktoś z was korzystał kiedys z tego specyfiku: http://atopis.pl/produkty-3/face-body-cleansing-foam-pianka-mycia-twarzy-ciala/ ?

sandruszka

Sama nie, ale tez ma wrazliwa. Niestety corcia ma atopowa pewnie po mezu ;/ Tak czy inaczej tak jak w jego przypadku tak i w przypadku agi stosujemy cetaphil da ultra z pantenolem i silikonami w skladzie. Jest wlasnie stricte rekomendowany do tego rodzaju cery problematycznej w tym tez wlasnie maluchom

izka654

oj ja jestem wielką fanką tych kosmetyków, seria Atopis zdecydowanie poprawiła stan mojej skóry :) 

yaska

U nas na pierwszym miejscu jest atoperal, a testowałam wcześniej rózne kosmetyki do skóry atopowej, niektóre to kompletny niewypał, inne działały przez chwilę, a atoperalu używam u dzieci już rok i efekty są naprawdę bardzo dobre, skóra wygląda lepiej i nie swędzi.

Bratkowa

A co stosujecie do mycia ciała przy azs u dzieci? macie jakiś spradzone dobre dermokosmetyki?

kosmetycznaaaa

dobry jest mediderm krem

Alka86

Do skóry atopowej tylko dermokosmetyki. Moim ulubionym jest olejk do mycia exomega control. Przynosi ulgę od razu i jesli chodzi o swędzenie i o uczucie ściągnięcia skóry. Należy go stosować codziennie, wtedy efekt jest najepszy. Można kupić w butelce 200 lub 500 ml. Ja kupuję zawsze w tej większej.

PiotrN89

cześć, ja polecam też kosmetyki exomegi control. Jeśli chodzi o kąpiele to polecam płyn do kojącej kąpieli, ale nie jest to produkt myjący tylko zmniejszający dyskomfort i swędzenie skóry. Moim zdaniem ulga jest od razu i warto mieć coś takiego na gorsze dni. Nie należy zbyt długo przesiadywać w kąpieli, bo wiadomo, że to może też wysuszyć skórę

Odpowiedz w temacie

Atopowa skóra!

Edytuj wypowiedź

Atopowa skóra!

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja