Forum

Inne - Inne

usia14

Jak wstawić awatar? Proszę o pomoc!

usia14

Robiłam co moge i dalej nic.Pomocy!!!

majucha

Czesc wlasnie chce zrobic to samo i nic! Moze wiesz jak to zdjecie wstawic bo wkurzam sie okropnie i dalej nic.Prosze

usia14

Cześć ja już przestałam próbować bo i tak nic z tego,jak nie działało tak nie działa.Jak tobie się wkońcu uda to daj znać:)

mmalinkam

Kurde ja też nie mogę wstawić zdjęcia nawet takie super małego :9

Rybka54

Od kilku tygodni i ja probuje zmienic awatar ....nie dobrze sie dzieje w panstwie deccorkowym ,skoro jest problem z tym i nie mozna go rozwiazac ...

Krisu

już chyba działa mi się własnie udało :P

Rybka54

Ja przed chwilka probowalam i kolejny raz nic!!!! Awatar bez zmian !!! :((((WRRRRRRR......

wrywry

Widzę, że jednak udało się dodac ;) Jeśli czasem nie udaje się dodać awatarów to może oznacza to że mają zły rozmiar, są na przykład za duże albo za dużo ważą. Albo jakiś tymczasowy błąd systemu/serweru?

ayumi

Ja tez próbuje od jakiegoś czasu i za każdym razem nic ...

usia14

Wkońcu się udało hurrrrrra:)

ayumi

a ja próbowałam przed chwila i znowu nic ...

hehe

Też nie mogę zmienić zdjęcia. Próbuję już od jakiegoś czasu...

domek_na_drzewie

Ja też mam ten sam problem... Od samego początku nie mogę dodać avatara. Pojawia się komunikat: Server (10) error. Co zrobić? Nie dotyczy to jednego zdjęcia - próbuję z różnymi - efekt ten sam... Próbowałam też z różnymi przeglądarkami - też nic to nie daje... Podobnie dodaje się zdjęcia na allegro - tu nie ma żadnych problemów. Pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi :-)

ayumi

Znów spróbowałam zmienić awatar , i znów nic , zmniejszanie zdjęć też nic nie daje ( wypróbowałam wszystkie wielkości zdjęć w programie ) , co się dzieje ?

ivonk

Ludzie czy ktoś wie jak ustawić awatar????? Nic i nic i nic!

Rybka54

Zapomnij ,ze uda Ci sie zmienic awatarek ,zapomnij .....ja od wakacji usiluje i...nic !!! Za to wczoraj zalogowal sie nowy deccorowicz " Obserwator " i sadzac po awatarku nie ma watpliwosci ,ze to on ;))))Ha,ha,ha....Ciekawe co nas jeszcze zaskoczy na deccorce ???

Rybka54

Awatar sie zmienil na jakies nie wiadomo co ? Cyrk ;)))))

Rybka54

Odkrylam ,ze awatarek mozna zmienic pod warunkiem ,ze nie bedzie to fotka z mojego aparatu ,tylko taka gotowa z internetu :(

pishor

Jeśli można słówko w dyskusji... Sprawa z tym avatarem jest faktycznie nieco dziwna... Zwykle problemem jest wielkość obrazka, który chcemy wykorzystać jako avatar - czyli jego rozdzielczość i wielkość w bajtach (tak jest na większości forów) Tutaj, sprawa wygląda zgoła inaczej - avatarem może być obrazek który ma nawet 1200x96 pikseli i wielkość prawie 300 kilobajtów (taki właśnie testowałem) byleby tylko... nie był zdjęciem z aparatu Nie wiem o co chodzi ale na pewno nie o nazwę, bo jej zmiana nic nie daje... W każdym razie, można to bardzo łatwo obejść :P Wystarczy takie zdjęcie otworzyć w jakimś programie graficznym i WYEKSPORTOWAĆ (nie zapisać tylko właśnie wyeksportować) jako plik .jpeg po dowolną nazwą (np avatar1) Niestety - nie da się tego zrobić w Paincie (którego każdy ma na komputerze) bo on nie ma opcji "eksportuj"

Odpowiedz w temacie

Awatar

Edytuj wypowiedź

Awatar

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja