Forum

Inne - Inne

Biura do wynajęcia w Krakowie

mlodazona

Szukam biura do wynajęcie w dobrej cenie w Krakowie. Czy tylko ja mam takie uczucie, ze ceny wynajmu znacznie podskoczyły do góry? 

nelka11

Nie tylko Ty bo rzeczywiście tak jest. Ze swojej strony polecam biura do wynajęcia na Christo Botewa:

https://www.chb14.pl

Tutaj jest kontakt. Dobry standard i wiele miejsce parkingowych co sie liczy jeśli chcesz przyjmować klientów. Zwróć uwagę na wyposażenie oraz możliwość aranżacji według potrzeb najemcy. Z tego względu tak ważne jest, aby właściciel posiadający powierzchnie biurowe był elastyczny i w żaden sposób nie zastrzegał takich czynności w umowie. Kolejną rzeczą są media, czyli kluczowy element wyposażenia.

sandramz

Hej! Wynająć biuro całkiem dla siebie to teraz masakra. Jak i z kupnem nieruchomości :/ 

Ja korzystam z biurka dedykowanego w Office&Cowok Centre na Dolnych Młynów ( www.tupopracujesz.pl ) i sobie to bardzo chwalę. Wiem, że mają też serwisowane biura w wielu miejscach w Krakowie, także może by Ci coś pasowało. Dla mnie liczy się to, że mam biuro w samym centrum (z boską portugalską kawiarnią na dole, którą kocham całym sercem ;) ), jest blisko na Rynek, co teraz jest po prostu meega fajne isc sobie tam po pracy :) no i nie musze sie tak naprawde o nic martwic. Place abonament i już, wszystko robią za mnie. Polecam! Jakby co, to możesz się na mnie powołać :) Powodzenia!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja