Forum

Inne - Inne

Biuro rachunkowe

Posty: 608
propek123

Witam wszystkich serdecznie i mam pytanie do właścicieli małych firm: prowadzicie swoją księgowość samodzielnie czy zlecacie to do biura rachunkowego. Planuję założyć biznes, na razie taki niewielki, ale czas pokaże, jak będzie i nie wiem, co z księgowością. Dam radę „ogarnąć” to sama, czy lepiej się w to nie bawić? Jestem z Warszawy i ewentualnie chętnie przyjmę rekomendacje dobrych biur księgowych.

Posty: 542
elacara

Ja mam dosyć tanio księgową z Warszawy. Tania oczywiście nie oznacza, że zła, wręcz przeciwnie, bardzo polecana i w sumie to nie wiem nawet, czy jeszcze przyjmuje jakichś nowych klientów, czy ma już maksymalne obłożenie. Możesz się zawsze zapytać, tu jest adres strony http://www.europodatnik.pl/ .

Posty: 174
orbital

Co do oprogramowania dla biura rachunkowego to polecam firmę reset2 - https://reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/specyfikacja/biura-rachunkowe, zobacz tutaj ich ofertę właśnie dla biur rachunkowych i co obejmuje wersja programu :) 

Posty: 548
drewniana_belka

Poszukaj w sieci ofert biur rachunkowych

Posty: 26
Karolajn88

Nie warto prowadzić ksiegowości samodzielnie. To jest spory kawał czasu. Wiem po sobie. Zaczynałam ze swoją działalnością dokładnie tak samo. Myślałam, że to proste. Inaczej, trudne nie jest, ale musisz siedzieć nad papierami godzinami. Dlatego zleciłam te usługi na zewnątrz do biura rachunkowego i jestem zadowolona ze współparcy. Polecam ci, abyś 2-3 miesiące spróbowała sama żeby wiedzieć o co chodzi w księgowości. Następnie skorzystaj z usług księgowej ;)

Posty: 1
PaulinaWis

Jeśli masz działalność gospodarczą i ma mało dokumentów, to możesz spróbować z księgowością online, ale faktycznie zawsze ryzyko popełnienia może wystąpić. Ja w kwestii księgowości wolę to powierzyć specjalistą.

Osobiście korzystam z https://altera.co/. Jeśli chodzi o cenę takiej księgowości, to możesz sprawdzić sobie u nich na stronie np. tutaj jeśli masz działalność gospodarczą: https://altera.co/ksiegowosc-uproszczona/


Jestem bardzo zadowolona z ich usług, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Klaudii.

Posty: 548
drewniana_belka

Biur rachunkowych nie brakuje, wystarczy tylko trochę poszukać i sprawdzić dostępne oferty.

Posty: 72
kozlowskiczesla

Ja od wielu lat korzystam z biura rachunkowego https://officetax.pl/ z Gdańska i jestem bardzo zadowolony. Zawsze wszystko zrobione na czas. 

Posty: 239
pieknyolek

Szukasz solidnego biura rachunkowego https://rachunkowebiuro.szczecin.pl/ . To polecamy ci w/w biuro od zadań specjlanych.

Posty: 11
pablo0088

zgadzam się z przedmówcami

Posty: 4
TenHenryczek

Pewnie niektórzy z Was korzystają z usług takiego biura w zakresie rozliczenia PIT 37, ja jednak postanowiłem trochę to zmienić i sam się w tym roku rozliczyłem. Zrobiłem to z pomocą aplikacji https://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/30202. Myślę, że to ciekawe rozwiązanie i godne uwagi :) 

Posty: 59
helciak

dobrz nam sie współpraca układa z wrocławskim biurem Księgowi Wrocław. Jesli szukacie biura do prowadzenia księgowości firmy zdecydowanie ich polecam. Maja siedzibe na ul Łęczyckiej we Wrocławiu

Posty: 4
XxJANUSHxX

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z pomocy takiego biura. Ogólnie raczej nie korzystam z takich pomocy, jedynym wyjątkiem była pomoc doradcy kredytowego https://tomaszwostal.pl/. Po prostu nie wiedziałem jaki kredyt wziąć i potrzebowałem, żeby mnie ktoś w tym poprowadził. 

Posty: 219
michal33

Jeśli nie masz specjalnego zespołu księgowego w firmie to warto skorzystać z oferty zewnętrznej firmy, może jakich generowanych przez specjalistów dokumentów jak z oferty www.kalkulatorksiegowy.pl/sklep/. Taka opcja w praktyce się super sprawdza, bo istotnie ułatwia zarządzanie w firmie. Wydaje mi się, że warto będzie z takiej możliwości skorzystać.

Posty: 578
tajusta30

A w przypadku kontroli jak wygląda obsługa księgowa on-line? z ciekawości pytam -  pracuję w kalcelarii podatowej, wiem ile czasu poświęcamy klientom, przypominamy o fakturach bo klient zapomina dosłać, monitorujemy zapłaty podatkowe itd. zależy to zapewne od rodzaju działalności, bo jak są stałe koszty, to jakaś opcja on-line jest.

https://www.mojebielsko.pl/rachunkowego-jednoosobowej-dzialalnosci/

Moim zdaniem bezpieczniejszą opcją jest jednak biuro rachunkowe stacjonarne. 

Odpowiedz w temacie

Biuro rachunkowe

Edytuj wypowiedź

Biuro rachunkowe

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.