Forum

Inne - Inne

Cenzura działa? Zlot z innej strony :):):)

kandelabr

Ten post został usunięty z forum. Dlaczego? Dodano: 2012-07-23 09:10:39 Cytuj "trzymaj sztamę z Kandelabrem(bardzo obśmiana i przekomicznie skomentowana wczoraj postać" - to cytat z AlicjiA. Tak więc miło mi, że nawet na zlocie Szanownych Deccorianek byłam "wdzięcznym" tematem. Wszak śmiech to zdrowie :):):):). Gdyby jednak Panie Deccorianki nie zauważyły do tej pory, to jedyną osobą wobec której byłam tu bardzo niemiła to największa hipokrytka i pusta chwalipięta, kabotynka i megalomanka która przez swoje rozbuchane ego doprowadziła do zmian regulaminu - królowa deccorii :D:D:D. I żeby wszystko było jasne - wiszą mi jej falbany na parapetach i białe poduchy na wytartych aksamitach, ale fakt, że manipuluje wszystkimi mnie zbrzydza dokumentnie i powoduje niesmak. A Wam kochane obrończynie królowej życzę, by uczyła wasze dzieci :):):)

Piniek

Królowa ma długie ręce ;) Ja już raz dziś wyrażałam swa opinię na temat Pani Aferzystki AlicjiA i jej poczynań - drugi raz mię się nie chcę..... Jednakowoż jedyne co powtórzę to postulat do dziewczyn - wiernych wyznawczyń swego guru - Dziewczyny, jeżeli jeszcze zachowałyście resztki zdrowego rozsądku, to spróbujcie spojrzeć na swą panią obiektywnie, nie jak wierne bezmyślne pieski..... Nie jest Wam głupio?

kandelabr

Ależ amigos nie ma też tu obrońców uciśnionych :D:D:D. O dziwo. A przecież mogłyby sobie podworować kontynuując zabawy zlotowe :):):)

Piniek

O-tóż-to!!! :D No, gdzież jest to ubawione towarzystwo adoracji Pani A ??? Coś się obrońcy, poplecznicy i współobgadywacze-obśmiewacze pochowali do swych falbankowych norek....... Dziwne.

kandelabr

:D:D:D:D

lemur

Witam drogie panie i szanownego pana. Jestem tylko "głupią babą pękającą z zachwytu nad banałem" ( cytat przesłany mi przez Deccoriankę), gdzie mi tam do was ludzi z klasą... Osobistego guru nie posiadam... Razi mnie grubiaństwo i protekcjonalność... Cóż tam, jakoś to przeżyję. Trzeba być wyrozumiałym dla człowieka, zważywszy jak dawno został stworzony... Pozdrawiam prawie z nad morza ze swojej koronkowo-starociowej norki:)))))

hehe

Lemurku! A co Cię tak wkurzyło?

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja