Forum

Inne - Inne

Co musisz wiedzieć o windykacji

Posty: 15
edith99

jeśli masz problemy ze spłatą chwilówki to lada chwila może do Twoich drzwi zapukać firma windykacyjna. powinieneś być na to przygotowany. mam dla Ciebie przydatny artykuł - http://e-pozyczka.net.pl/co-wolna-czego-nie-windykacji/? przeczytaj koniecznie, bo jako dłużnik też masz swoje prawa. pamiętaj, że firma windykacyjna nie jest ani sądem, ani komornikiem. jej rolą jest dążenie do ugody i ustalenie nowych warunków na jakich kredyt będzie spłacany. windykator nie ma prawa wtargnąć do domu, jeśli nie zostanie dobrowolnie wpuszczony, nie może spisywać majątku ani sugerować licytację, nie może wpisywać na listę dłużników, ani rozmawiać o zadłużeniu z osobami trzecimi. bądźcie czujni.

Posty: 130
BartekBarti

A no temat bardzo ciekawy - każdy powinien to wiedzieć kto ma na sobie windykacje długów... __________________________________ http://kredyt-dowod.pl/szybki-kredyt-gotowkowy-jakim-banku.php

Posty: 13
corleone33

Dobrze wiedzieć, dzięki za info ;)

Posty: 293
janmatejko

My w firmie korzystamy z takiej pomocy, a dokładniej jest to firma ICG-Group. Dzięki nim odzyskaliśmy już masę pieniędzy, więc moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie.

Posty: 242
Domator38

Pewnie, przecież jest na rynku wiele firm, które zajmują się takimi kwestiami. Grunt to wybrać odpowiednią firmę pod kątem Waszych potrzeb. Wiem, że whttps://www.straetus.pl/o-nas-straetus/ możecie liczyć na pomoc profesjonalistów, którzy w rozsądny sposób pomogą Wam odzyskać należne Wam pieniądze.

Posty: 222
Sylwii10

Tak naprawdę windykacja to bardzo szerokie pojęcie. Mnóstwo informacji o działaniach tego rodzaju znajdziemy na rpms.pl/windykacja/ , przy czym należy podkreślić, że można po nią sięgnąć zarówno w przypadku problemów z terminowym opłacaniem faktur przez klientów, jak również w sytuacji, gdy nasz pracodawca ciągle odwleka wypłatę wynagrodzenia.

Odpowiedz w temacie

Co musisz wiedzieć o windykacji

Edytuj wypowiedź

Co musisz wiedzieć o windykacji

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.