Forum

Inne - Inne

Co sie dzieje z moderacją na tym portalu?????

Piniek

No właśnie - chciałabym, aby ktoś (najlepiej właśnie Szanowna Moderacja) odpowiedziała mi na to pytanie. W ciągu ostatnich tygodni ZNÓW pojawiło się kilka kont, których celem jest głównie obrażanie innych - nie krytyką, uwagami nt. wnętrz, ale personalnymi wycieczkami. Mam na myśli konta SzczeraDoBolu, TylkoSobiePatrzę. Dla przykładu: wpis u kasikk79 z 22.08: http://deccoria.pl/galeria/foto,id,100035,1230377,1,kuchnia-po-remoncie.html Takich wpisów w ostatnim czasie pojawia się bardzo dużo, zostają one - z tego co wiem - regularnie zgłaszane do moderacji, oprócz tego ja i inne dziewczyny napisałyśmy nt. do Pani Agnieszki Śliwińskiej. Do dziś bez jakiegokolwiek odzewu. Wpisy, jak były tak są, konta jak szalały, tak szaleją dalej..... Dlaczego portal pozwala osobom których konto ma 2-3 dni, na wyzwiska, chamskie zaczepki i nic z tym nie robi?...... Dlaczego jakiś sfrustrowany troll może obrażać mnie, moje dziecko i rodzinę, a ja muszę na to biernie patrzeć, bo NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ? Może "zgłoś do usunięcia" powinno działać automatycznie, skoro nie ma komu tego robić "ręcznie"? Nadal cierpliwie czekam na odpowiedź, choć deccoria zaczyna mi znów wychodzić bokiem :/

juuuu

Zgadzam sie z Piniek. Komentarze napisane przez te osoby powinny byc usunięte a ich konta zablokowane. Mam jeszcze jedno pytanie-czy na dany adres email można założyć wiecej niz jedno konto na deccorii? Mam wrażenie, ze często te obraźliwe komentarze są pisane przez osoby, które prowadzą tutaj "podwójne życie"...:(.

Piniek

Podwójnych, potrójnych, czy wielokrotnych nicków jestem również pewna. Te nowo powstałe nawet nie próbują zmieniać swojego stylu obrażania ;) "TylkoSobiePatrze Data: 2013-08-26 14:25:40 Wolność słowa jest?i nie czepiam się, tylko piszę, co widzę. odczep się ode mnie kocia mamo" "TylkoSobiePatrze Data: 2013-08-26 13:53:15 no tak - jak zwykle wyrocznia Piniek zabrała głos. lepiej wszystko zamalować na biało i szaro, to wtedy będzie prawić peany :) "SzczeraDoBolu Data dodania: 2013-08-22 13:24:12 postawiłaś wszystko, co masz najcenniejsze na stole, żeby się pochwalić, jaka to bogata jesteś? czy na codzień tak jadacie? w co wątpię żal mi takich ludzi zapewne bezrobotna, spasiona (to akurat widać na awatarze), podstarzała tzw. pani domu siedząca godzinami na portalu pt. deccoria, wyciągająca z mężczyzny resztkę pieniędzy na "modne metamorfozy" i prezentująca je szerokiej publiczności aż dziwne, że nie widzę komentów takich autorytetów dekoriańskich jak samertajm, juuu no i królowa tego miejsca - babochłop piniek z wygoloną głową, która kocha tandetę z ikei i koty, bo bozia dziecięciem nie obdarzyła" czyżby ktoś, oprócz problemów ze sobą, miał jakiś problem z kotami? ;) Oraz kompleks niższości wobec wyroczni i autorytetów ;))))) ?

Piniek

Juuuu, nawet jeżeli nie można założyć kilku kont deccoriowych na jeden adres meilowy, to co za problem stworzyć fikcyjne adresy? Moderatorzy powinni mieć np. "czarną" bazę adresów IP - kont które zostawały w przeszłości karnie blokowane - może to by pomogło. Tak mi się wydaje w każdym razie - informatycznie to ja słaba jestem ;)

cookie

blokad ip nic nie da wystarczy zainstalować program do zmiany IP, zresztą teraz kazdy dostawca ma w usłudze dynamiczne IP

Kokocha

Też mnie dziwią tego typu profile i to, że ktoś może czerpać przyjemność z bezpodstawnego obrażania ludzi. Ofiarami padają zazwyczaj te same osoby, ale również osoby, które próbują stanąć w obronie. Dostaje się rykoszetem nie wiadomo do końca za co... Żal, bo wydawało mi się, że jest to portal, gdzie się mamy wspierać w urządzaniu mieszkań i domów...

Piniek

Cookie, no widzisz, ja się na tym w ogóle nie znam, ale czy to znaczy, że "nie ma bata" na takich świrów, którzy maja kilka fikcyjnych profili na jakimś portalu i zachowują się tak, jak wskazani powyżej?

Piniek

Kokocha, ja często dostaje cięgi, kiedyś nawet były pogróżki - był czas się przyzwyczaić ;) ale w momencie, kiedy ktoś zaczyna komentować moje życie prywatne, o którym na szczęście g.... wie, to szlag mnie zaczyna trafiać i próbuję się bronić. Moderacja nie pomaga :[

Margi_75

popieram Piniek ! gdyby na bieżąco ktoś usuwał chamskie i obraźliwe wpisy i blokował konta to takiej osobie znudziłoby się zakł adać co chwila kolejne i kolejne i kolejne....kurcze że ktoś ma na to tyle chęci ??? normalnie dziwię się .... ehhh... najlepiej trolla zablokować zawczasu ja mam już sporo takich zablokowanych i teraz jak patrzę te o których Piniek pisze już też wcześniej bo jak widzę u kogoś tego typu komentarz + konto od kilku dni to od razu blok i basta... jak okaże się że to normalny użytkownik to zawsze można przecież odblokować takie konto i zawrzeć znajomość...

MReve

jestem w szoku! deccoria to takie miłe miejsce i ma tylu fantastycznych ludzi. a jakieś sfrustrowane trole, które siedzą i nie mają co ze sobą zrobic, zapewne też zazdroszcząc pięknych wnętrz deccorianek psują całą atmosferę i trud aktywnych tu osób. mam nadzieję, że znajdzie się takich sposób.

Piniek

Maxlądek, zastanów się na CO (nie na kogo, Boże broń) Ty się kreujesz.

madziasza

mhmhmhm jak na światowego designera to dość knajackie maniery ;) Gorsza wersja "rivermouth" skoro jesteśmy już przy "Londku"

agrafka2134

Piniek popieram cie w 100% i dla mnie nie musialas konczyc zadnej szkoly a talentu dekoratorskiego z pewnoscia ci nie brakuje.

lemur

No właśnie co robi moderacja - u naczelnej zobaczyłam wpisy daniela. Z ciekawości zajrzałam, czy zniknął wpis będący , który zgłaszałam do moderacji dawno temu- przycisk nie działał. WPIS NADAL JEST!!!!! Autor: daniel123456 zgłoś do moderacji Data: 2012-12-30 14:11:36 Jakość Twoich wypowiedzi jest żenująca. Każde "zdanie", jesli tak mozna nazwac Twe wypowiedzi w opisach, pod zdjeciami, komentarze i wpisy na blogu to jakas masakra. Do szkoły było chyba pod górke w Twojej wsi. Słabo radzisz sobie z opinią negującą. Nie umiesz przyjąc prawdy do siebie i obrażasz mnie, za szczera wypowiedź, uzywając tonu atakującego i prostego słownictwa. Dziecko masz na prawdę nie pierwszej urody, wiec chcac oszczedzic sobie i jemu tych szczerych wypowiedzi, nie dawaj fotek. Zresztą tutaj to i tak bez sensu ta fotka została dodana. Wszystkie pochwały dot. dziecka wynikaja z "milego usposobienia" komentujących,a nie ze szczerego zachwytu.... zreszta pod fotka nikt nie zdobył się na kłamstwo dotyczace urody chociaz jestes zapatrzona w swoje "cudo" na maxa (jak kazda matka w swoje dziecko, ale to nie obiektywna wtedy jest ocena) i wybrnął inteligentnie pisząc o sypialni. Sama zobacz

lemur

"Cham obrzydliwy, czemu nie, piękną karierę można zrobić, chamstwo ma wielką przyszłość, cały świat stoi przed chamstwem otworem, subtelni, wstydliwi i wrażliwi ustępują przed nim, bo tylko cham by ustał i nie ustąpił, mądrzy nie wdają się w dyskusje przegrane po pierwszym ciosie maczugi, szlachetni litują się nad chama nieszczęściem, cham prze naprzód, nic nie mąci spokoju jego chamskiej duszy, cham się nie wstydzi, nie czerwieni, nie uśmiecha przepraszająco, on nawet nie widzi drwin i szyderstw, nigdy nie czuje się nieswojo i niezręcznie – ponieważ jest chamem" Pozdrawiam was dziewczyny. Zaczynam wątpić że szefostwo w końcu podejmie jakieś skuteczne kroki:((((((

lemur

Maxlondon biedactwo takich talentów u mnie niestety brak, to myśl dosyć poczytnego pisarza. Nie zorientowałeś się ....przecież jest cudzysłów i łatwo było się domyślić:)))

Piniek

Niniejszym dziękuję Szanownej Moderacji w osobie Pani Agnieszki Śliwińskiej za usunięcie kont: maxlondon i szczeradobolu. Lepiej późno niż wcale. A odradzające się klony powyższych niech to uznają za ostrzeżenie i uważają co piszą...... Pozdrawiam :)

Piniek

Apage satanas, nikt cię tu nie chce. Idź dalej gadać sam ze sobą. Albo pisz tutaj, jak tam se uważasz. twoja sprawa. odpowiedzi już więcej nie będzie.

daniel123456

gola palo, ales nowoczesna! hi hi ha ha he he luz daj se siana zmykaj stad ubaw po pschy z twej nerwicy jak nie umiesz skrytykowac siebie nie wlaz na spoleczneosciowe bajojajo

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja