Forum

Inne - Inne

czy być konsultantką?

lerona

czy myślicie że bycie konsultantką to dobry sposób na zarabianie? Kiedyś próbowałam swoich sił i pamiętam że szło mi całkiem nieźle, w mojej pracy dużo koleżanek kupuje kosmetyki od konultantek, jest na pewno avon, oriflame, ja myślałam o mary kay bo poobno mają bardzo dobre kosmetyki

Avocado

Ja jakiś czas temu się tym interesowałam, ale póki co niestety nie mam na tyle czasu dodatkowego, żeby móc go poświęcić tyle, żeby miało to jakiś sens. Mary Kay jest dobrym pomysłem, bo z doświadczenia wiem, że konsultantek tej firmy jest niewiele, w porównaniu z innymi, więc już na starcie masz szansę na większą liczbę klientek. Byłam nawet na spotkaniu kosmetycznym organizowanym przez jedną z konsultantek, świetna sprawa. Ja na pewno wrócę do tego pomysłu za jakiś czas.

meblowanka

Dużo na tym się raczej nie zarabia.

Decori

Niee, nie polecam.

a_gatka
Decori, a dlaczego nie polecasz? Osobiście znam kogoś, kto w ten sposób zarabia. I to przyzwoicie. :)
yaska

Meblowanka, a to akurat zależy ile czasu można i chce się na to poświęcić. To jest na tyole elastyczne zajęcie, że można je traktować jako pracę dodatkową, a można i jako pełen "etat". Znam dziewczyny, które się zapisały, żeby kupować kosmetyki dla siebie ze zniżką, a znam i takie, które mają z tego naprawdę niezłą wypłate.

lerona

Pewnie dużo zależy od tego na ile się człowiek przyłoży, szukam na forach info i właśnie dużo dziewczyn to podkreśla, że od ciebie zależy ile zarobisz.

yaska

Dokładnie tak jest, to ile zarobisz zależy od Twojego zaangażowania i tego, ile czasu możesz poświecić. Chcesz to traktować jako główne zajęcie to zarobisz więcej, wolisz taką pracę dodatkową to dorobisz trochę do swojego budżetu. Nie ma tez żadnych targetów, więc nie musisz trzymać stałego poziomu co miesiąc, potrzebujesz więcej wolnego to sobie robisz wolne bez przeszkód.

a_gatka

Każda praca samodzielna - aby przynosiła zyski - wymaga zaangażowania. Nie masz nad sobą szefa, więc musisz mobilizować się sama. Ale dla mnie to akurat plus. :)

Odpowiedz w temacie

czy być konsultantką?

Edytuj wypowiedź

czy być konsultantką?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja