Forum

Inne - Inne

Czy ktoś ma pomysł na prezent ślubny?

Nata_info_pl

Pieniądze to uniwersalny i chyba najbardziej powszechny prezent jaki można dać z okazji ślubu, natomiast jeżeli chcemy tego uniknąć, to może sprzęt agd lub rtv? www.Nata.info.pl

tamyy

Albo biżuteria ... eleganckie spinki dla pana młodego, naszyjnik dla kobiety. Apart ma piękne.

Penelopa30

Jak dla mnie wręczanie prezentów typu biżuteria jest zbyt ryzykowne, ciężko trafić idealnie w czyjś gust, lepiej dać bony podarunkowe lub po prostu pieniądze.

Malgorz
tamyy napisał:

Albo biżuteria ... eleganckie spinki dla pana młodego, naszyjnik dla kobiety. Apart ma piękne.

Ta jest bardzo oryginalna https://www.apart.pl/kolekcje/origami

Ducatto

Może noże kuchenne? Sama kupowałam dla przyjaciółki na prezent od Victorinoxa + ostrzałka i podobno sprawdzają się świetnie aż do dzisiaj :D Najlepsze prezenty to takie których mozemy używać a nie kurzchołony :P

kalwin
Ducatto napisał:

Może noże kuchenne? Sama kupowałam dla przyjaciółki na prezent od Victorinoxa + ostrzałka i podobno sprawdzają się świetnie aż do dzisiaj :D Najlepsze prezenty to takie których mozemy używać a nie kurzchołony :P

w zestawie kupiłaś noże i ostrzałkę? Nie widziałem ostrzałek victorinoxa do tej pory

toffiki
kalwin napisał:

Może noże kuchenne? Sama kupowałam dla przyjaciółki na prezent od Victorinoxa + ostrzałka i podobno sprawdzają się świetnie aż do dzisiaj :D Najlepsze prezenty to takie których mozemy używać a nie kurzchołony :P w zestawie kupiłaś noże i ostrzałkę? Nie widziałem ostrzałek victorinoxa do tej pory

bo victorinox raczej nie ma ostrzałek :p a ile było noży w zestawie ?

toffiki
kalwin napisał:

Może noże kuchenne? Sama kupowałam dla przyjaciółki na prezent od Victorinoxa + ostrzałka i podobno sprawdzają się świetnie aż do dzisiaj :D Najlepsze prezenty to takie których mozemy używać a nie kurzchołony :P w zestawie kupiłaś noże i ostrzałkę? Nie widziałem ostrzałek victorinoxa do tej pory

bo victorinox raczej nie ma ostrzałek :p a ile było noży w zestawie ?

ZigiStar

Jeśli biżuteria to piękne rzeczy znajdziecie na Starym Mieście w Warszawie na Piwnej 17/19, spory wybór tam mają, także różne pamiątki. Myślę, ze to idealny sklep na kupienie jakiegoś eleganckiego prezentu na ślub.

Penelopa30

Moim zdanie najlepiej dac pieniądze, ewentualnie bony zakupowe np. do Ikei lub innego sklepu z wyposażeniem wnętrz. Kupowanie biżuterii jest dla mnie zdecydowanie zbyt ryzykowne.

MagdaG

Ładną biżuterię i upominki dostaniecie w sklepie online http://mcbizuteria.pl/pl/ Maja piękne ramki, świeczniki, zegary kominkowe. Ja kupiłam młodym właśnie zegar kominkowy i bardzo im się podobał.

Izka_77

Ja bym nie szła w takie rzeczy typu ozdoby do domu itp., bo każdy ma inny gust i to, co podoba się jednym, dla innych jest totalnym kiczem, który stanie gdzieś w kącie i będzie się kurzył. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wysokiej klasy sprzęt agd. Wiadomo, że mało kto pozwoli sobie na taki zakup dla siebie samego, bo to jest większy wydatek, więc ślub to doskonała okazja. Sama dostałam z mężem na ślub blender wysokoobrotowy ronic i z żadnego prezentu tak się nie cieszyliśmy. Niedługo będzie nasza 3 rocznica ślubu a blender służy nam do tej pory :)

tamyy

Po biżuterię to tutaj warto zajrzeć https://www.apart.pl/bizuteria

andziks

Patrzcie tutaj - http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/prezenty-slubne Może i banalne prosty, ale przynajmniej praktyczne. A właśnie Empik zrobił na nie promocję. Powiedzieli byście, że Empik może mieć u siebie takie rzeczy? A właśnie ma... Oczywiście w salonie tego nie kupicie, chyba że o czymś nie wiem. Tak naprawdę stacjonarnie u nich można kupić dosłownie wszystko. 

Monia022

A może po prostu więcej włożyć do koperty? Na pewno Młodzi będą bardziej zadowoleni i wydadzą na to, czego potrzebują.

Malgorz

Te zegarki są świetne https://www.apart.pl/zegarki/marki-premium

Swing

Moi znajomi niedawno brali ślub i szukałem ciekawego i niebanalnego prezentu dla nich. W końcu znalazłem prezenty na ślub w sklepie Suprizo i wybrałem naprawdę trafiony prezent. Wszystkie produkty są personalizowane, więc będa doskonale dopasowane do osoby (lub osób) obdarowywanych :) 

Swing
Nata_info_pl napisał:

Pieniądze to uniwersalny i chyba najbardziej powszechny prezent jaki można dać z okazji ślubu, natomiast jeżeli chcemy tego uniknąć, to może sprzęt agd lub rtv? www.Nata.info.pl

Owszem, pieniądze to uniwersalny prezent, ale nudny. Ja wolałbym dostać coś ciekawego i przydatnego.

mela11

Po biżuterię można zajrzeć tutaj, komplety biżuterii są 30% taniej :) apart.pl/bizuteria/komplety

darion
Większość osób zazwyczaj daje kopertę. Jednak jeszcze znajdzie się sporo osób, które dają inne prezenty. Ja jestem jedną z nich. Ostatnio pewnej parz na weselu dałem ekspres do kawy. Według mnie to bardzo dobry pomysł na prezent ślubny. Fajne ekspresy znalazłem na stronie www.ekspresydokawy.pl Zajrzyjcie tam, jeżeli poszukujecie odpowiedniego pomysłu na prezent.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja