Forum

Inne - Inne

Deweloper Warszawa

ogryzek3

Poszukuję dewelopera w Warszawie. Ale takiego sprawdzonego! Planuję zakup mieszkania, i chciałabym się dowiedzieć jakie są ceny, w jakich dzielnicach obecnie realizowane są inwestycje, ile czasu musiałabym czekać na zamieszkanie we własnym mieszkaniu od momentu podpisania umowy? Ktoś może coś poradzić?

DianaP

A gdzie już szukałeś tych ofert? Bo z tego co mi sie obiło o uszy to tutaj http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-warszawa-wawer/ mozna znaleźć wiele fajnych ofert mieszkaniowych własnie prosto od deweloperów i to własnie tych większych. Sama przeglądałam tam kilka inwestycji i mnie bardzo spodobały się tam różne mieszkania.W ogóle wiele osiedli jest bardzo ładnych. Moze Tobie też sie spodobają

Szuchy

Pewnie już znalazłeś dobre mieszkanie w Warszawie. Ale pewnie znajdą się jacyś inni ludzie którzy również będą szukać mieszkania w Warszawie. Miasto ciągle się rozwija i coraz więcej ludzi się tam wprowadza. Znajomi korzystali z usług http://apm-development.com.pl i są zadowoleni z mieszkania jakie znaleźli.

propek123

Uczciwą ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych pod Warszawą ma deweloper http://sainz.pl. Właśnie jesteśmy z żoną na wstępnym etapie konsultacji w sprawie zakupu domu pod klucz. Dopinamy właściwie ostatnie szczegóły współpracy. Nie było u nich również problemów z finansowaniem nieruchomości. Standard wykończenia na prezentacjach rewelacyjny. Analizowaliśmy z niezależnym ekspertem, ergonomia, dużo przestrzeni zamkniętej dla dzieci. My postawiliśmy na inwestycję Willa Sanremo.

Majkaa

Jeśli szukacie dewelopera który w ofercie ma http://www.willanovia.pl/ to polecam Willnaovię. Świetne usytuowane osiedle w śród zieleni ale z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Dodatkowo całkiem atrakcyjne ceny za deomy.

gonja

My zastanawiamy się nad Inwestplanem bo mieszkania mają ogromne tarasy, a ja uwielbiam latem spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, nie ma jak poranna kawa na tarasie pełnym zieleni.

maximm

Jeśli chodzi o domy z ogrodem w cenie mieszkań to takie są na osiedlu Villa Campina na przedmieściach Warszawy, miejsce o tyle fajne że jest gdzie pojeździć rowerem, blisko las, można biegać do woli po świeżym powietrzu

daniella
gonja napisał:

My zastanawiamy się nad Inwestplanem bo mieszkania mają ogromne tarasy, a ja uwielbiam latem spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, nie ma jak poranna kawa na tarasie pełnym zieleni.

A na którym osiedlu? :)

gonja

Na Grochowie pełnym zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda wiatraczna. Planowane jest tam metro więc dojazd do każdego miejsca będzie ułatwiony :)

martina23

W Warszawie najchętniej zamieszkałabym na osiedlu Brzozowy Zakątek, położone jest w bardzo atrakcyjnej, prestiżowej okolicy, dostępne są tam duże metraże dla rodziny w przystępnej cenie. Mieszkania mają słoneczne tarasy i balkony oraz przestronne ogródki przy mieszkaniach parterowych.

daniella
gonja napisał:

Na Grochowie pełnym zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda wiatraczna. Planowane jest tam metro więc dojazd do każdego miejsca będzie ułatwiony :)

Zdecydowaliście się już na zakup tego mieszkanka ?

martyna77

Kiedyś faktycznie były akcje z deweloperami bo sprzedawali ludziom dziury w ziemi :D co było dla mnie niezwykle śmieczne, ale też tragiczne bo przecież przypadki bankructw się zdarzały. Teraz jest lepiej, a ze sprawdzonych i pewnych czyli mających dobrą kondycję finansową to polecam apm development http://apm-development.com.pl/o-nas/ Sama kupowałam 2 lata temu u nich mieszkanie i jestem do dziś zadowolona. Fajna lokalizacja na mokotowie, standard wysoki bo braliśmy z wykończeniem pod klucz bo zależało nam na czasie. Cóż mogę więcej powiedzieć, jak ktoś ma jakieś pytania to odpowiem.

gonja
daniella napisał:

Na Grochowie pełnym zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda wiatraczna. Planowane jest tam metro więc dojazd do każdego miejsca będzie ułatwiony :) Zdecydowaliście się już na zakup tego mieszkanka ?

Tak, bo trafiliśmy na promocję mieszkań na drugim i trzecim pietrze i za mert2 płaciliśmy tylk po 6700 zł

wusetka
martyna77 napisał:

Teraz jest lepiej, a ze sprawdzonych i pewnych czyli mających dobrą kondycję finansową to polecam apm development http://apm-development.com.pl/o-nas/

Właśnie sama szukam informacji o tej firmie bo jestem praktycznie zdecydowana na ich mieszkanie. O jej finansach nie za wiele wiem ale po ilości budów to myślę że nie jest źle. Z tego co ludzie piszą to nie mają problemów wiadomo umowy trzeba dobrze czytać ale mimo wszystko jedno mieszkanie mi się bardzo podoba bo ma ładny widok z okna, blisko do centrum i cena jak na metraż niska.

gonja

Przecież InwestPlan jest sprawdzony i godny zaufania. Przejrzyj sobie ich ofertę a zobaczysz, ze oferują fajne kameralne budynki piękne mieszkania z tarasami, balkonami z mnóstwem wokół zieleni.

martina23

Ja trochę inaczej szukałam mieszkania bo nie patrzyłam na dewelopera a na konkretne miejsce, osiedle i jakość wykończenia a na końcu sprawdzałam dewelopera czy godny zaufania. Dlatego jeśli chodzi o warszawskie osiedla najbardziej pasuje mi Oaza Wilanów bo i dzielnica ładne, zielona i prestiżowa i osiedle blisko przystanków, parku i pałacu w Wolanowie i mieszkania mają podwyższony standard czyli wszystko to co dla mnie ważne

Trece

Ja też po prostu szukałam po lokalizacji i wtedy dopiero co gdzie się buduje. Teraz jestem w trakcie przeprowadzki, ale wynajęłam firmę Wiki, bo jednak przeprowadzka to nic przyjemnego a przewieźć to wszystko to już w ogóle... tak mam z głowy :D

Demolka

Lubie przestronne duże mieszkania z ładnym widokiem za oknem, nie lubie miec za oknem ruchliwej ulicy albo jakiejs fabryki dlatego najbardziej przypadly mi do gustu mieszkania na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, mieszkania sa z widokiem na las, piekna okolica, spokojne osiedle

olani
gonja napisał:

Przecież InwestPlan jest sprawdzony i godny zaufania. Przejrzyj sobie ich ofertę a zobaczysz, ze oferują fajne kameralne budynki piękne mieszkania z tarasami, balkonami z mnóstwem wokół zieleni.

Taaaaak, bardzo sprawdzony, przez wielu wierzycieli, którym nie oddaje od lat pieniędzy, a którzy oczywiście windykują z tego, co mogą, czyli z lokali, które ktoś inny kupił, a nie zdążył podpisać aktów notarialnych, zanim pojawił się komornik i jakichs 5 wierzycieli, następni niedługo.. Godny zaufania? Jak już piszesz takie brednie, to chociaż tak, żeby odrobinę prawdopodobne były. Wszyscy lokatorzy z Dubieńskiej i łuczka chętnie opowiedzą o przebojach związanych z tym deweloperem. Na Dubienskiej wady są nienaprawione, mimo obowiązującej rekojmi, czynsze za mieszkania niesprzedane nie są płacone, wspólnota kameralna i kameralne środki finansowe, a muszą z własnych kieszeni płacić za coś, co powinien robić deweloper. wilgoć, grzyb, garaże nienadające się do parkowania itp.

meblowanka

W Warszawie mieszkania deweloperskie są w kosmicznych cenach.

Odpowiedz w temacie

Deweloper Warszawa

Edytuj wypowiedź

Deweloper Warszawa

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja