Forum

Inne - Inne

Dieta i ćwiczenia

MagdaG
Mi bardzo w zrzuceniu kilogramów pomógł catering dietetyczny. Nie musiałam zastanawiać się jak przyrządzić zdrowe, mało kaloryczne , ale pożywne posiłki, dostawałam gotowe i do tego pyszne z warszawskiego Fit by nature https://fitbynature.pl/oferta#fit3 Jak dla mnie to genialna opcja. Odchudzający się człowiek i tak ma już stres, że nie je róznych dobroci, więc miło jak sam nie musi martwić się o to by dieta była odpowiednia i tracić czasu na przyrządzanie wartościowych posiłków. Dzięki diecie i ćwiczeniom schudłam w ciągu 3 miesięcy 10 kilo :)
Terenia85

Bez diety ciezko o szybkie efekty dla tego zdecydowalam sie na dietetyczny catering

Elizunia

:)

asiek89

Dieta i ćwiczenia powinny iść w parze. Człowiek o wiele lepiej się czuje gdy zdrowo je i się rusza. Ja ostatnio trafiłąm na bardzo fajny artykuł - https://bello.com.pl/wysportowane-nogi/ i postanowiłam zacząć ćwiczyć nogi. Wierzę, że do lata będą piękne :)

yarka12

Ja uwazam, że jednak najwazniejsza jest dieta, a treningi postawiłabym na drugim miejscu. Bez odpowiednich składników odżywczych możemy nie mieć siły na taki wysiłek i w końcu zrezygnujemy. Dla tych którzy nie gotują można przecież zamówić gotowy catering - zobacz, lub jadać na przykład w jakimś barze dietetycznym. Wystarczą tylko chęci.

lerona

Jakiś czas temu przeszłam na mniej mięsną dietę, jem więcej warzyw i staram się jeść lżej,bo niestety już chyba nie to zdrowie żeby jeść ciężko, wzdęcia przy posiłkach takich czesto mi się zdarzały. Na stałe mam w apteczce ulgasim, bardzo szybko pomaga na wzdęty brzuch, uspokaja jelita.

kosmetycznaaaa

na pewno dieta i ruch, warto również dołączyć preparaty wspomagające zrzucanie nadwagi, np. lek na odchudzanie z orlistatem :) mi pomógł, może również Tobie ułatwi odchudzanie :)

ajanow

Jeśli chcesz mieć największe efekty, to połącz dietę i ćwiczenia. Oblicz swoje BMI. Zależnie od celu dobierz odpowiednią kalorykę. Jeśli nie masz czasu na odmierzanie gramtatury i gotowanie, skorzystaj z ceteringu dietetycznego. W Zabrzu polecam https://www.nutridieta.pl/catering-dietetyczny-zabrze/. Następnie samochód zastąp rowerem (oczywiście wszystko w granicach rozsądku). Zacznij biegać, kup karnet na siłownię albo ćwicz w domu. Wszystko jest w Twoich rękach :)

emilutka

Z pewnością dieta i ćwiczenia to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia.

a_gatka

Fajnie działają także herbatki funkcjonalne, które wspomagają odchudzanie i procesy trawienne. Za grosze kupić można na doz.pl :)

WOgartowski

Myśle, że jedno połączymy z drugim to na pewno uda nam się zrzucić zbędne kilogramy :) 

iwonkarak

Polecam jeszcze Jillian Micheals, program 30 day shred Ma fajne zestawy ćwiczeń, do tego przyjemnie się ją ogląda i słucha, nie to co Chodakowska. Niestety nigdy nie udało mi się przejść całego programu 30-dniowego (podzielonego na 3 levele), ale może tym razem...

Ćwiczyłam jak chcialam sie odchudzić po siłowni.

No i warto jest skompletować sobie swoje własne akcesoria do domu. Polecam szczególnie bieżnię. Naspokey obecnie jest na nie promocja. 

moniaczekk

Najważniejsze to podejść do tematu odchudzania z głową i odpowiednią dawką cierpliwości. Jeżeli chodzi o mnie, to odkąd pamiętam zmagałam się z nadwagą. Moim ratunkiem okazał sięrabbit4body.pl . Taki trener to podstawa a zarazem gwarancja sukcesu. Pod jego okiem udało mi nie tylko zrzucić sporo kilogramów ale i wyrzeźbić swoją sylwetkę.

dorotaW
Jeśli chcecie schudnąć to odsyłam was na turnus odchudzający z dietą owocowo-warzywną według dr Ewy Dąbrowskiej. Byłam na takim turnusie w ośrodku Bursztyn w Jantarze https://orwbursztyn.pl/ i efekt był dobry a przede wszystkim przestawiłam tam się mentalnie na zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Dzięki temu schudłam naprawdę sporo, czuję się lepiej no i mam lepsze wyniki.
magdalenabl

Warto zastosować się też do powszechnie znanych zasad diety. Znajdziecie je w artykule https://bajkowepaznokcie.pl/5-zlotych-zasad-zdrowej-diety-sprawdz-czy-je-stosujesz/ . Warto pamiętać o tym, że są to bardzo ważne kwestie przy każdej diecie.

kreatorDAMIAN

Sprawdź przepisy na fitbootcamp.pl wiem, że tam też jest sporo dietetycznych smakołyków.

summersun
Hej, Ćwiczyłam z Chodakowską, ale zrezygnowałam z tego względu, ze czułam tylko zakwasy na łydkach :P Ale.. znam osoby, które z nia schudły i naprawde metamorfozy przeszły pięknie ;)Bardzo wiele dzięki niej schudly. Ja na chwile obecną trenują ze swoim szwagrem, który jest trenerem personalnym, trenujemy ja i mój mąż także ma nas dwóch jako podopiecznych ;) Do tego tez oczywiście mam odpoiwednia dietę, ale to juz załatwialiśmy sobie sami i mamy catering cietetyczny po prostu dobrany do naszego trybu od Fit Fragola. Uwielbiam ich posiłki oraz koktajle na podwieczorek :)
HePtYcZkIeWiCz

No to trzeba cały czas trzymać w połączeniu, żeby schudnąć. 

billy

Nie można zaniedbywać ćwiczeń, sama dieta to nei wszystko, ogromną rolę w utrzymaniu kondycji, wagi i zdrowia odgrywa ruch. Warto sobie do domu kupić podstawowy sprzęt i tu polecę ten sklephttps://specialfitness.pl/63-maszyny-i-urzadzenia-do-silowni i w wolnej chwili ćwiczyć. Grunt by regularnie, chociaż kilka godzin tygodniowo

traczka

Organizm człowieka posiada systemy, które są odpowiedzialne za oczyszczanie ze szkodliwych substancji. Należą do nich: jelito grube, wątroba, nerki, mięśnie i ścięgna, płuca i skóra, nos, oczy i uszy oraz tkanka tłuszczowa. U niektórych ludzi jelito grube więcej toksyn wchłania niż wydala. W wątrobie i nerkach tworzy się piasek lub kamienie. Kości i stawy trzeszczą, gdy zawierają nadmiar soli. Objawy takie świadczą, że systemy te są osłabione i nie spełniają dostatecznie swej roli. Wtedy ich funkcje przejmuje inny system. Mając na przykład wysypkę lub katar możemy spodziewać się, że jelito grube nie radzi sobie z oczyszczaniem z trujących składników.

Pomogą w odchudzaniu się moze być rownież Ashwagandha - obniża poziom cukru w organizmie, zmniejsza poziom kortyzolu jak również poprawia stan psychiczny organizmu.

Odpowiedz w temacie

Dieta i ćwiczenia

Edytuj wypowiedź

Dieta i ćwiczenia

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja