Forum

Inne - Inne

Dla poszukujących odkurzacza

Rudex

Jeśli poszukujecie nowego odkurzacza i nie wiecie na jaki się zdecydować, znalazłam stronę z rankingiem odkurzaczy http://ranking-odkurzaczy.net.pl/ . Ranking prezentuje proponowane odkurzacze w poszczególnych miesiącach.

fantaZmagoria

U mnie przydałby się nowy odkurzacz. Ten który się tutaj znajduje, to absolutnie przedpotopowy model.

Manieczek

A jakby ktoś z was potrzebował pożyczki na opdkurzacz to polecam http://pozyczki-opinie.pl/ - opinie o większości firm pożyczkowych w PL

janmatejko

Sporo odkurzaczy przydatnych w zależności od sytuacji można znaleźć na stronie https://sklep.bissell.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-specjalistyczne/. Zdecydowanie warto tam zajrzeć, szczególnie jeśli szukacie urządzenia, które będzie służyło latami.

noe34

Teraz modne stały się odkurzacze, które wykonają za nas nieprzyjemną pracę. Żona już od roku zachwala te roboty i marzy jakby ją odciążyły w obowiązkach domowych. Korzystacie z nich? Zrobiłem nawet małe zestawienie, bo firm na rynku jest naprawdę dużo. Najlepiej wypadają roboty neato, na stronie http://4robotics.com.pl/neato-2/ można znaleźć więcej informacji. Mają dużą siłę ssącą i większą powierzchnię czyszczącą. Dla mnie świetne jest to, że można nim sterować i uruchamiać będąc poza domem. Może kupię żonie na urodziny. 

eowin

JA  z całego serca polecam roombe, szybko odkurza i naprawde konkretnie :) jest rewelacyjna, a do tego bardzo dokładna, mam w planach kupic jeszcze braave, ale to w przyszłosci.

Dorka296

Chyba najlepszym odkurzaczem jest Pure D8, z workiem, ale za to ma worek antyalergiczny, powietrze czyste, każdy kurz wciągnięty. 

Jabuszkowa

A głośno pracuje ten D8? Szukam odkurzacza porządnego, bo mam dziecko z alergią w domu.

Mxrta
Jabuszkowa napisał:

A głośno pracuje ten D8? Szukam odkurzacza porządnego, bo mam dziecko z alergią w domu.

Posiadam odkurzacz Pure D8 i jest to najcichszy odkurzacz jaki miałam. Pomimo tego że jest cichy to posiada on dużą moc dzięki czemu nie ma problemu ze sprzątaniem. Odkurzacz godny polecenia :D

Ewcia221

A może odkurzacz bezprzewodowy? Ja używam Pure Q9 i jest świetny. Radzi sobie na każdym podłożu. Bateria też całkowicie wystarcza

Muri225

Bateria wystarcza na posprzątenie całego mieszkania (około 60m)? Nie rysuje paneli?

Ewcia221
Muri225 napisał:

Bateria wystarcza na posprzątenie całego mieszkania (około 60m)? Nie rysuje paneli?

Całkowicie wystarcza żebym posprzątała całe mieszkanie ok 85m2. Nie rysuje, używam go już jakiś czas i nie ma ani śladu.

MikaS
Ewcia221 napisał:
Muri225 napisał:

Całkowicie wystarcza żebym posprzątała całe mieszkanie ok 85m2. Nie rysuje, używam go już jakiś czas i nie ma ani śladu.

A ona ma jakieś wymienne końcówki? Czy jest lekki? 

Marta235

Tak, on ma wymienne końcówki, bez problemu posprzątasz fotele i kanapę, jest lekki i poręczny.

Rameda

Mozna na youtube zerknąć na kanale electroluxa bo jest fajnie pokazany i o ile pamiętam testowała go też Pani Gadzet :)

Patrycjuszka29

Również szukam jakiegoś poręcznego odkurzacza, który nie zajmie dużo miejsca bo przy małym dziecku odkurzać trzeba co chwilę, zerknę na ten o którym mówicie. 

Dorka296

Jak poręczny do szybkiego sprzątania to może faktycznie Pure Q9? On ma też wymienne końcówki, więc posprzątasz również bez problemu kanapę czy fotel.

Agusia55

Ja używam Q9 i jestem z niego zadowolona. Bateria wystarcza aby posprzątać mieszkanie 100m. Idealnie sprząta sierść, a że nie jest głośny to zwierzaki się nie stresują.

Rameda

Ja mam kota i nie ma problemu z hałasem. Też mam Pure Q9. Cała sierść znika z kanap, foteli i podłóg.  

kuki

Jak wybrać odkurzacz, też trzeba wiedzieć. Warto zwrócić uwagę na takie rzeczy, jak np. stosowone filtry. Można o tym poczytać m.in. na kobietywakcji.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja