Forum

Inne - Inne

Do Margi 75

Margi_75

HA ! Lemurku nie trzeba było Kochana nerwów sobie szarpać...;-) teraz powiedzą że udało mi się jednak kogoś do dyskusji wciągnąć ;-) oczywiście my wiemy jak było ale... sama widzisz , ci "chłopcy" z katalogowymi fotkami w avatarkach wiedzą i tak swoje...popatrz jak każdy z nich wie co drugiemu w duszy gra :) i niech to zostanie PUENTĄ lub POINTĄ bo o to chyba chodziło maurycemu pisząc " peuenty " .... pozdrawiam "chłopcy" będę tu do was zaglądać bo to bardzo ciekawe .... do dziś żyłam w przekonaniu że faceci nie plotkują i takimi "bzdurami" się nie zajmują .... kurcze, kolejne nowe doświadczenie życiowe...jak ja kocham za to Deccorię :)))))))))))))

Margi_75

jak widać dzięki tobie się nie zakończy...zacząłeś ten kabaret i go ciągniesz ... zastanawia mnie gdzie jeszcze pobiegniesz poczytać naszą pseudo konwersację - dziewczyny z firmy już były- wiadomo...dziś pobiegłeś do pokoju obok do kolegów z branży ...hm..czy żaden z nich ci nie powiedział że takie wykłócanie się na portalu to taki "niemęskie" ??? ;-))) wiadro pomyj to ty wylewasz za każdym razem kiedy do mnie piszesz....ale na mnie nie robi to wrażenia gdyż zranić mnie może tylko ktoś na kim mi naprawdę zależy :)) i tak mi się coś zdaje jakby ci nerwy z lekka puszczać zaczęły co??? wczoraj pan na Ę i Ą a dziś taki słownik rodem z rynsztoka??? macieju macieju....nie stresuj się tak :))))))

Margi_75

normalnie aż strach się bać ;-))) a cała ta twoja pisownia panie ĘĄcki pozostawia wiele do życzenia, zarówno jeśli chodzi o kulturę jak i ortografię ;-) czytam to i tak sobie myślę że uszczypliwości w moją stronę już ci nie wystarczają wobec tego zaczynasz mieszać do tego moich bliskich...to jest naprawdę żenujące...widzisz że nie dasz rady mnie zranić to zaczynasz uderzać w tzw. czułe punkty , nie uda ci się to :) zaczyna mi się przypominać dzieciństwo i potyczki pomiędzy rówieśnikami ówczesnymi gdy jak już takiemu bajtlowi brakuje by obrazić kolegę czy koleżankę to wykrzykuje : " a twoja mama jest gruba i ma brzydkie włosy" itp...tak zaczynasz się właśnie zachowywać macieju.... ja nie wiem jakie ty miałeś wzorce i jakie nadal masz bo do dżentelmena ci jak stąd do nieba :)))

Margi_75

jak widać mylisz pojęcia dżentelmenem się jest ZAWSZE a nie tylko wybiórczo jak to opisujesz , zacytuję pewnego psychologa: Dżentelmen to sposób traktowania kobiety, nieważne kim ona jest. Traktuje ją godnie "tylko" dlatego, że jest kobietą. To zrozumienie źródła szacunku i postawy, w której mężczyzna jest pomocny wobec kobiety, a nie na odwrót .... bo widzę że lubisz uciekać się do psychologii, uuuuwielbiam twoje psychologiczne opinie na temat stanu mego umysłu :) p.s. co do błędów dałeś się nieźle podpuścić....tak sądziłyśmy ze są one dla "zmyłki" ;-)))) a teraz sorry ale muszę zmykać bo w progi domostwa mego zawitał PRAWDZIWY dżentelmen , no cóż z tym po prostu trzeba się urodzić ;-))) buziaczki przesyłam , zajrzę tu jeszcze , nie wiem czy dziś ale jak nie dziś to jutro....w końcu jak mawiała Scarlett O'hara : "W końcu jutro też jest dzień " :))))))))))))))))))

Margi_75

a i nie chodzi mi o literówki i interpunkcję bo to "pikuś" ...tylko np o słowa jak "checa " .... ja znam tylko heca co znaczy ubaw itp...ups znowu te moje psychopatyczne kropki ;-))) zmykam bo się wkręcę na dobre i z romantycznego wieczoru nic nie będzie...ciao "przystojniaczku" ;-)))

Margi_75

Kłopotliwe samo h dość szczególną skłonność ma. Lubi hałaśliwe słowa, huk, harmider, hałasować, heca, hurmem, hej,hop, hura,hola,horda,hejnał, hulać,hasać,halo,hop,wataha, w tych wypadkach się nie wahać ! Życzę powodzenia w nauce wierszyka, nie trzeba być wykształciuchem by ortografów nie sadzić bo tego już uczą w klasach 1-3 szkoły podst. choć i pod tym względem jestem bardzo tolerancyjna bo przecież wiele osób ma dysortografię czy dysleksję, niestety nie mogę więcej popisać teraz z tobą gdyż mam masę zajęć dziś...co prawda szefuję sama sobie i nie muszę do późnych godzin nocnych siedzieć w biurze...ale sam rozumiesz , czas to pieniądz ;-) chociaż może nie rozumiesz gdyż zamiast tworzyć coś nowego, czas w pracy wykorzystujesz na przepychanki słowne i wciągasz w to jeszcze kolegów i koleżanki , czy wasz szef wie co robicie w pracy i za co wam daje wynagrodzenie? ( no teraz to napiszesz że to ty tam jesteś szefem ;-))) albo że szef razem z wami to śledzie choć wątpię by szanowany właściciel biura architektów bawił się w te klocki, za dużo pracy jednak jest i obowiązków by starczało na takie głupoty, paaaaaaaaa

Margi_75

Maciejko Maciejko.... ;-) tobie ani rok ani dwa nie pomoże , przytoczę na szybko kilka twoich "kwiatków" : "też trżeba wziąść pod uwagę " ( trżeba - cóż za spryt dwa w jednym ! i nie wziąść tylko WZIĄĆ się pisze :)) " trzeba usówać także " ( raczej USUWAĆ co nie ? :))) "mądrzejsza czy głubsza" - ( o tym już wspominałam ;-))) "jak ty to ujmójesz " ( ???? ) " Ja rozumiem że można zrobić kilka błędów bo nikt z nas nie jest polonistą ale wogóle zasad nie znać. Wtórny analfabetyzm " ( no nawet i w tym wielce moralizatorskim zdaniu zrobiłeś błąd bo nie ma słowa wogóle - jest zwrot W OGÓLE ;-))) więc jak widzisz po prostu mnie rozbrajasz ;-) ba ! " ujmójesz " wręcz ;))))) co do garów itp. to skąd u ciebie nagle takie szowinistyczne teksty ? przecież to moja "specjalność" czyż nie ? poza tym dobrze przy tych garach operować to nie lada sztuka więc nie umniejszaj kobietom tych zasług bo to nie lada sztuka , lepiej jej nie sprowadzać do nizin ;-) druga rzecz to miło mi ze tak namiętnie czytasz co napisałam 9 komentarze i rady) choć ja bardzo rzadko ich udzielam , owszem często napiszę czy mi się podoba coś czy nie , ale rad udzielam rzadko i to w drobnych sprawach, mało istotnych ;-) więc twój kolejny 'kwiatek" typu: "Czytamy twoje komentarze pod zdjęciami włos się jeżeli na głowie " uważam za bardzo udany- jak się pomylisz to prawdę powiesz ;)) takie stare porzekadło tak mówi .... aha i nikogo tu mamić nie musiałam, Dziewczyny swój rozum mają i nie tobie oceniać czy słusznie czy nie mnie lubią :)) aaaa i jeszcze jedno Boga do tego nie mieszaj, skoro już tak się na Niego powołujesz to chyba znasz Dekalog co nie ? ( drugie przykazanie się kłania ;-))) zmykam tymczasem, sorki że nie mogłam od razu odpisać ale wiesz, nie zawsze jest czas, ale oczywiście jeszcze tu zaglądnę kiedyś ( choć Dziewczyny mi piszą żebym ci nie poświęcała aż tyle uwagi ) ale ja chyba....cię lubię ;-) wiem wiem kamikadze ze mnie hahahaha pozdrawiam paaaaaaaaaaa

delfina40

he he :) monodram mógłby wyjść całkiem fajny:) http://www.karty-tarota.com.pl/

Margi_75

no widzisz Macieju... kiepsko z tobą , z twoim człowieczeństwem, ja w życiu nie powiedziałam i nie powiedziałabym drugiemu człowiekowi ze nim się brzydzę czy gardzę... z prostej przyczyny - bo każdy człowiek - czy pijak czy żebrak- nie zasługuje na to by się nim brzydzić , wszyscy jesteśmy Braćmi...no cóż muszę rozczarować twego przyjaciela bo wątpię byś dał radę dociągnąć do 20 stron ,,, widać że skoro już piszesz o brzydzeniu się drugim człowiekiem ( choć wcale go nie znasz) to tylko wyraz twojej słabości, bezsilności, coś o czym już tu Koleżanka pisała ale nie zrozumiałeś... życzę ci dużo szczęścia i radości z życia bo tylko ludzie nieszczęśliwi mają w sobie tyle agresji i pogardy dla innych, nie wiem jakim trzeba być hipokrytą by powoływać się na Boga a zaraz potem pisać że się brzydzi drugim człowiekiem ..... strasznie to smutne , więc pozostaje mi tylko ci współczuć ..... trzymaj się ....

bisq

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam wszystkie wpisy. Muszę przyznać, że jak żyję takiego dialogu nie miałam okazji doświadczyć. Przy was sejmowi mówcy mogą się schować w najdalszy kąt na Wiejskiej. Widzę, że jest wam pisana. Nie żebym coś sugerowała ale zalążek tego kierunku można już dostrzec:) Minęliście się z powołaniem jak nic . Pozdrawiam was bardzo serdecznie i z niecierpliwością czekam kiedy umówicie się w końcu na kawę..... Stare przysłowie pszczół mówi "kto się czubi ten się lubi"

kols

Zobaczcie sobie także tę stronę - http://kabaretobranie.pl/. Jeśli lubicie dobry kabaret to możecie tutaj zakupić bilety na najbliższą imprezę.

Odpowiedz w temacie

Do Margi 75

Edytuj wypowiedź

Do Margi 75

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja