Forum

Inne - Biżuteria

Drewniane zegarki

Magda787

Lubię drewnianą biżuterię - naszyjniki, bransoletki - mam ich całkiem sporo, ale ostatnio natknęłam się na zegarki, o tu: https://www.woodworld.pl/3-drewniane-zegarki. Wyglądają naprawdę super, ale nie wiem czy warto je kupować. Ktoś z Was może miał okazję widzieć je na żywo?

ZielonaFala

Widziałam tylko drewnianą muszkę do garnituru, wyglądała spoko, a zegarki podobają mi się jeszcze bardziej.

justynka89

Ostatnio spotkałam się z takimi zegarkami na jednym ze stoisk w centrum handlowym. Wyglądały na bardzo solidne, a i ceny nie straszyły - w zależności od modelu, ceny wahały się od 200 do ponad 500 złotych. ;)

kakrysara

Dla mnie jak zegarek to tylko zegarek rolex https://wkruk.pl/zegarki-rolex jest porządny, solidny i na pewno da sie go czasami złapać w okazyjnej cenie, a co najważniejsze, rolex to tez prestiż, więc jak dla mnie żadna cena nie gra roli i stawiam na wysoką jakość, bo wychodzę z założenia ze lepiej zapłacić raz a porządnie, niż taniej a kilka razy

Wojciak332

nie trzeba akurat takich, ale znalazłam kiedyś na internecie i wyglądają one bardzo elegancko

Odpowiedz w temacie

Drewniane zegarki

Edytuj wypowiedź

Drewniane zegarki

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja