Forum

Inne - Inne

Eloforum.

znajomiztg

Witam wszystkich Eloforian:) Tych bywających, dochodzących, oraz czytających. To jest nasz nowy kącik na Deccorii, otrzymaliśmy nań oficjalną zgodę. Rozgoścmy się, czyńmy go sobie poddanym. Elżbieta.

VEGA

Witam po przeprowadzce:) witam Ciebie, Eluniu***) witam też następnych Przybyszy:)

znajomiztg

Ewo, witam na nowym miejscu :))) Ela

VEGA

Powitanie poszło, Eluniu, reszta nie wchodzi:(

VEGA

Aaaaa, weszło:D

VEGA

To spróbuję jeszcze raz z obrazkiem, bo już kilka razy próbowałam - bez skutku

Załącznik
VEGA

Ikonki mi też blokowało..teraz próba ponowna

znajomiztg

Ło! Ewo!....i czyż nie jest tu miejsce bardziej nam sprzyjające?? sama powiedz:))) Dołączyła do nas papużka młodej bardzo zdolnej Artystki, a jednocześnie wnusi Ewy:) E

znajomiztg

hahaha...zobaczcie, mamy tu o wiele więcej możliwości :) E

znajomiztg

Ano weszło. Andre, Adam, Alexander Pearce

VEGA

Witaj Adamie spokojnej pracy i wracaj szczęśliwie do domku i do nas

znajomiztg

A tyn czworty kaj, Andre?;) No, jesteś. To już tu się będziemy spotykali. Choć tamtego troszkę żal. Przywykłam. Jedziesz już? E

VEGA

A gdzie Bożenia?

znajomiztg

Napisałam jej na maila. Nie mam odp, więc może z czasem nie bardzo. Myślę, że trafi tu:) E

znajomiztg

Wiecie, z czym tu możemy mieć problem? Z przewijaniem. Nowe wpisy się pokazują na końcu. Wyobraźcie sobie teraz przewinąć dwa i pół tysiąca wpisów;)... Może są tu jakieś ustawienia? trza się porozglądać. E.

VEGA

Właśnie o tym samym pomyślałam..może to taka mała "kara" dla nas za ilość wpisów TAM ?

znajomiztg

Jestem , ale nie wchodzi mi tekst .odpowiedz ściskam i nic .B 

znajomiztg

No wreszcie ....Się zameldowywuje w takim razie jeszcze raz . ;)) B 

znajomiztg

O, jesteś, Bożenciu:) Pierwszy wpis udany! Nie widzę, dziewczyny, żadnego trybika ustawień...Jeśli nic nie da się zdziałać, będziemy musieli umówić się na jakąś akceptowalną ilość wpisów do przewijania, po czym otwierać kolejne...i mnożyć wątki:/ lub się streszczać;)) E

znajomiztg

Wydaje mi się, że jest interakcja, gdy obie próbujemy coś wpisać, Bożenko, z tego jednego naszego konta. Lub może wynika to z czego innego, ale przed chwilą i ja nie mogam dodać wpisu, więc trzeba troszkę poczekać, w razie co. Być może Deccoria nie przewidziała takiej intensywnej eksploatacji;) Plusy i minusy, drodzy moi...:) E

Odpowiedz w temacie

Eloforum.

Edytuj wypowiedź

Eloforum.

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja