Forum

Inne - Inne

Eloforum.

znajomiztg

Elus czy te wpisy też są widoczne dla ogółu? , B 

VEGA

Szósty raz próbuję dać wpis..

VEGA

Uffff poszło

znajomiztg
Nu...różowo to tu mieć nie będziemy za bardzo...ale póki nie ma, co się lubi...cóż. Jesteśmy widoczni dla zalogowanych oraz niezalogowanych. Każdy może do nas zajrzeć. O, widzę, że jest chociaż podział na strony - to plusik w tym minusie przewijanych komentarzy:) Ułatwi. E.
znajomiztg

Ciezko mi tu wchodzi się, opisałam się jak bak i nie weszło.  B 

znajomiztg

Bożenko, NA WSZELKI WYPADEK rób tak: to wszystko, co napiszesz w komentarzu, który chcesz tu umieścić, SKOPIUJ przed wysłaniem. Gdyby nie udało się wysłać, albo próbę kilka razy ponawiać, zawsze będziesz mogła SKOPIOWANE WKLEIĆ, zamiast na nowo pisać/rada z autopsjii/. Cóż, będziemy musieli przywyknąć, bądź znaleźć lepsze miejsce. E

znajomiztg

Poszłam z pytaniem do mod, czy to tak zawsze "działa" czy jest jakiś problem techniczny w Serwisie. Zobaczymy, co odpowie, ale tak to być nie może. Najwyżej wrócimy spowrotem. E.

znajomiztg

Elus ja tu nie widzę możliwości zrobienia kopii.B 

znajomiztg

Andre, okolicami Twojej północy /troszkę po, bo coś do picia, powłączanie urządzeń/a mojego wczesnego poranka, będę dostępna. Jak Cię nie będzie o tej porze przewracało i chciał będziesz posiedzieć, czy pogadać tel, to prawdopodobnie niewiele będę miała do roboty. E.

znajomiztg

Nie nie, Bożenko... na swoim urządzeniu musiałabyś skopiować, co napisałaś, nim spróbujesz wstawić tu, i ryzykując utratę tego w przypadku niepowodzenia. Na komputerze zznacza się myszką tekst, który się chce skopiować, klika w skopiuj, po czym można go sto razy wkleić potem gdziekolwiek, gzdie zechcesz - np. ponowić próbę wkliknięcia go tu. E

znajomiztg

Elus y mnie w ramce oprócz wpisu i zaznacz zdjęcie.   odpowiedzi anuluj nie ma wpisu kopia 

VEGA

Bożeniu, Eluniu, Adamie..chyba na dziś koniec mojego tu pisania..i mnie z problemami tu się pisze..dobrze, że zdążyliśmy złapać inny kontakt dobrej nocy Wam życzę, śpijcie dobrze, Adamowi życzę miłej lektury w ulubiony dzień tygodnia przy wtórze kociego mruczanda dobranoc, do juterka

znajomiztg

Halo, jest tam kto?

znajomiztg

Wreszcie mi się udało. Po raz któryś tam weszło. Lubię jak wchodzi a tu nie chciało. Alexander Pearce

znajomiztg

A teraz położyłem czcionkę. Szkoda, że tylko czcionkę. Alexander Pearce.

P.S. Czym się różni ten kącik od tamtego?

AAAP

znajomiztg

A ja już wiem jak dojechać do samego końca. Tutaj niżej są strzałeczki. Ale wolę bez strzałeczek. Bez dodatków jest lepiej. Co na to moje Panie? Alexander Pearce

znajomiztg

Strzałeczki są w przód i w tył, nie ma na dół czy do góry. Gdyby u góry też takie były/jak na Allegro/, byłaby wygoda. Zobaczcie, ile tu fajnych funkcji. Co z tego, jak się korzystać nie da E.

znajomiztg

Oho, otworzyłam dcc w innej przegladarce - w firefox poszło bez problemu.  Ela

znajomiztg

Drugi wpis zaraz po pierwszym poszedł bez problemów. Teraz trzeci pójdzie/?/. Jakich przeglądarek używacie? E

znajomiztg

Trudność w dodawaniu komentarzy powoduje przeglądarka, drodzy Państwo moi mili. Tak stwierdziłam to - experymentalnie - jam. Ela.

Odpowiedz w temacie

Eloforum.

Edytuj wypowiedź

Eloforum.

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja