Forum

Inne - Inne

Eloforum.

VEGA

Bożeniu Kochana, nie zostawimy Cię samej, NIGDY..nie obawiaj się***..jak nie damy rady, czy Ty, czy ja, to może chociaż zamkniemy TO forum i zabezpieczymy hasłem TYLKO dla nas? może tak się da? samej Cię nie zostawimy, Bożeniu, przenigdy**)

znajomiztg

Nie zakłądałam tego dla siebie, Bożenko. Cóż ja bym tu sama robiła, gdybym względu na was nie miała? Sensu by w tym nie było wcale :) Póki moderatorki nie ma, IDZIEMY POD ARANŻACJĘ, dziewczyny. I chłopaki też. Czyli pod stare Eloforum. Póki co, by jej nie stracić, wyłączam ją z publicznego wglądu. Andre się ucieszy. Ela.

VEGA

Moi Kochani, ja już się "wprowadziłam" na stare śmieciuszki:))

znajomiztg

Artur, daj znać, czy masz udostępnione prywatne aranżacje. Pod Aranżacją, pod którą byliśmy. Albo PW. Bo Ewcio Ty masz, nie? Wracamy. E

znajomiztg

Wysyłam wszystkim maile ,Alexandrowi też. B 

HAHAHACEk77

Ślimak :/

znajomiztg

Chyba nie aż taki;) ale jest gorzej, niż gorzej:/ Halooooo!...można to rozruszać.? E

znajomiztg

Hej moi mili . B

Załącznik
znajomiztg

Oj no, jaka słodzizna E

znajomiztg

Ale...że ten ślimak biegnący w poprzek drogi?.. Znów się odzywam, kiedy nie do mnie:// Muszę się udać na odwyk do jakiej pustelni. E.

znajomiztg

Elus , Ewus teraz mail . B.

znajomiztg

O, dwa moje smsy poszły w kosz?... Umcia mnie tak znienawidziła, że się moje nie mają prawa ukazać w kociołku, lub dostaja TAKIE opóźnienie.? Ale to za to, że nie może podglądać, jak miło spędzamy ze sobą wszyscy czas, czy za coś konkretniejszego?...Milunia dobrusia o złotym sercu. E

znajomiztg

Zobacz, Bozenko - tak wygląda zaznaczenie tekstu przed umieszczeniem go tutaj /cobynie musieć ponawiać i go pisać dwa lub pięćdziesiąt razy, jeśli się nie da umieścić tu/. Gdy klikniesz Kopiuj, to już go masz w tak zwanym schowku, i możesz sobie swobodnie pójść odświeżyć tę stronę, wrócić do komentowania, używając tylko opcję Wklej - z tego samego menu. Zaznaczania tekstu nie ma w okienku do komentowania. Masz to w swoim telefonie, w tym edytorze, w którym piszesz tekst. Np. kiedy piszesz smsa, to masz tam wybór opcji różnych, w tym kopiuj i wklej, zapewne. E

Załącznik
znajomiztg

INSTRUKCJA: Kiedy napisany tekst nie chce nam wejść, kopiujemy go sobie, by dwa i ewentualne kolejne razy go nie pisać, klikamy w poniższe  Anuluj, ODŚWIEŻAMY STRONĘ, otwieramy ponownie okienko do pisania, wklejamy skopiowany komentarz, klikamy w ODPOWIEDZ. Jest.

Mała uwaga: formatowanie tekstu się nie kopiuje. Po wklejeniu trza sformatować jeszcze raz, jeśli nam zależy, lub pogodzić się, że będzie bez. E.

znajomiztg

Elus, nie mam cierpliwości ( 

znajomiztg

No nie może coś człowieka trafić? Jak się opiszę jak bak nie wchodzi , jak słowo ,klik i jest . 

HAHAHACEk77

The upa

HAHAHACEk77

stary niedźwiedź mooocno śpi...;)

znajomiztg

Przypomnij sobie dalszy ciąg ;D Spijmy, nic tu się dzisiaj już nie wydarzy. ..  E.

VEGA

Choćby się i wydarzyło, i tak nie polubiłam TEGO forum:))

Odpowiedz w temacie

Eloforum.

Edytuj wypowiedź

Eloforum.

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja