Forum

Inne - Podróże

Gdzie na urlop we wrześniu?

Penelopa30

We wrześniu może Włochy? Nie jest już tak upalnie jak w wakacje, turystów tez powinno być nieco mniej więc myślę, że warto ten kierunek rozważyć.

Trece

Popieram, Włochy wczesną jesienią to bardzo fajny pomysł, my właśnie najczęściej wrzesień - październik na wakacje jeździmy i słonecznych kierunków nie brakuje, a ceny są niższe niż lipiec- sierpień, na ten rok też już mamy urlop z Itaki zarezerwowany na jesień, a w wakacje u nas będziemy jeździć nad zalew niedaleko naszej miejscowości

ZielonaFala

Tak jak wspomniały przedmówczynie, polecam Włochy! Super pogoda, bo nie jest tak upalnie jak w szczycie sezonu, no i zdecydowanie mniejsze tłumy.

Domi87

W 100 % na wyjazd na wakacje we wrześniu polecam Hiszpanię. Wyjeżdżając tam na wakacje zarezerwujmy sobie już wcześniej noclegi, na przykład za pośrednictwem strony https://ncbhome.com/

MalgorzataKompas
Renata33 napisał:

Urlop mam zaplanowany dopiero na września i właśnie wtedy chciałabym zwiedzić kawałek świata. Szukam inspiracji na kierunek wyjazdu. Możecie coś polecić?

We wrześniu polecamy wypoczynek w Chorwacji. Ceny we wrześniu są już dużo niższe i dużo mniej turystów na miejscu. Pogoda jest super i woda ciepła:). Mamy sporo obiektów na naszej stronie Kompas Poland - hotele i apartamenty, można do nas napisać to przygotujemy ofertę. Polacamy

ledowisko

We wrześniu jest bardzo dużo ofert last minute i można tanio polecieć gdzieś w fajne miejsce. Osobiście polecam Maroko.

JuliaTarnawska

We wrześniu to można spokojnie do Grecji wyjechać na dwa tygodnie, polując na jakiś last minute blisko plaży. Ceny są zachęcające, ja szukam najczęściej na Rainbow lub Itace.

iwonkarak

Polecam południowe tereny. W Polsce wprawdzie zdarzaja się ciepłe dni równiez i we wrześniu, ale nad morzem raczej będzie zimno i nie wykapiecie się.

Mogę Wam tutaj polecić bardzo fajne apartamenty w Chorwacji:

https://www.blueapart.pl/apartamenty/chorwacja

Wbrew pozorom cenowo jest bardzo podobnie jak w Polsce.Dojazd bezproblemowy a....

ciepłe plaże

gwarantowana pogoda

i smaczna kuchnia

elizabethh

polskie góry są piękne wczesną jesienią

martakotlar88

Ja w tym roku wybieram się na Gran Canarię we wrześniu, może ktoś był w tym okresie ? Jakieś rady i spostrzeżenia ?

kamilm

ja też planuje wakacje teraz na wrzesień, ceny są dużo lepsze. a we włoszech czy hiszpanii nadal ładna pogoda. ja i tak za wielkimi upałami nie przepadam. 

laserowe usuwanie przebarwień

Renata33

Mnie się tak bardzo spodobało na wyjeździe z Wytwónią Wypraw, że w tym roku mam zaplanowany urlop w październiku tak by móc jechać z nimi do Iranu. Jest to oczywiście wycieczka objazdowa, na której spędzę 13 dni podczas których na pewno wiele zobaczę. Ciekawa jestem tego kraju i ich kultury.

bonita0

Jeśli chodzi o urlop jesienią to uwielbiam spędzać go w polsce - albo gdzieś nad morzem, gdzie w końcu jest względna cisza i spokój albo w okolicach Szklarskiej Poręby - tam też mozna odpocząć od gwarnego miasta. A jeśli chodzi o wyjazd za granicę to jesienią fajnie jest w Hiszpanii, we Włoszech i w Danii :)

maximm

Dokładnie, ja też lubię spędzać wrześniowy urlop w Polsce, nie ma już wtedy upału a więc to świetna okazja na zwiedzanie, polecam Wrocław na takie wyprawy, jest bardzo atrakcyjnym miastem a apartamenty na nocleg warto rezerwować w centrum miasta https://apart-hotele.blogspot.com/ bo wtedy wszystko jest w zasięgu ręki :)

pjotrr

Polecam podróż do Portugalii. Jest to niewielki kraj więc myslę, że w tydzień spokojnie da się objechać ją całą. Sam byłem w tym roku na tripie, ekwipunek skompletowałmhttps://easy-surfshop.com/do/cat/travel-bags . Wszystkie potrzebne torby i sprzęty bo zależało mi głównie na surfingu. Z tego co wiem, jesień tam jeszcze nie dotarła więc trzeba korzystać

andek
ariellen napisał:

Ja we wrześniu lecę do Hiszpanii. Jakiś czas temu udało mi się kupić loty w sensownej cenie, noclegi też udało mi się znaleźć niezłe na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać W planach mam trochę odpoczynku, a trochę zwiedzania.

Według mnie to całkiem sensowny pomysł z wakacjami w Hiszpanii we wrzesniu.

maciej0s

Hiszpanię to akurat mamy już z żoną pozwiedzaną. Cudowny kraj, jesteśmy tak zauroczeni, że postanowiliśmy następne wakacje też tam spędzić. A że zostało nam jeszcze parę dni urlopu, to wykorzystaliśmy je na wyjazd do Warszawy. Żona miała ochotę pójść do teatru, a ja chciałem przed zakończeniem sezonu wstąpić do Kartingowego Narodowego 

(https://kartingowynarodowy.pl/) bo karting to moje hobby, z którym na czas zimy będę musiał się rozstać. I tak wykorzystaliśmy cały tegoroczny urlop. Na następny trzeba trochę poczekać.

papecia12

Termy i owszem - są fajnym sposobem na spędzenie czasu, ale nie lepiej skorzystać z większej okazji, jaką jest konkurs od AccorHotels? Mam oczywiście na myśli ten konkurs, który trwa teraz - do 23 listopada, a stawką jest wygranie podróży marzeń. Londyn, Tokio, Nowy Jork? To od was zależy wybór. Sprawdzcie zasady konkursu https://bringyourtop10.accorhotels.com/pl - życzę wam powodzenia :)

zafascynowana

byłam na poczatku października w Turcji no i zakochałam się. Nicałe 3 godzinki enterem się tam leci. Pogoda cudowna słońce nie jest mocno agresywne ja przy swojej jasnej karnacji nie spaliłam skóry. Jedzenie bardzo dobre. Dużo słodyczy baklavy, chałwy kto co chce. Dla mnie to był raj. Ktoś zaraz powie że niebezpiecznia a ja wcale się tak nie czułam. jedyny minus to że dużo rosyjskich turystów jest którzy nie zawsze potrafią się zachowac. 

mopka92

Polecam nasz polski Nałęczów. Jest tam mnóstwo zieleni, więc we wrześniu jest najcudowniej, bo liście zmieniają barwę. Jeździmy z mężem regularnie od trzech lat do http://www.samoniowka.pl. Piękne położenie, we samym centrum - wszędzie blisko i ceny absolutnie na każdą kieszeń. Jak zależy na jeszcze niższych, to polecam pojechać po 1 października.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja